Články

  • Mushing je jízda se psím spřežením

    Úterý, 29. leden, 2008
    Psí spřežení a jízda s ním vychází ze severských tradic, kdy člověk už před několika tisíci lety objevil, že své věrné psí přátele může využít také k pomoci s přemisťováním a taháním těžkých nákladů a to jak po sněhu, tak na suchu. Mushing přibližně ve stejnou dobu také samozřejmě zjistil, že někteří psi se pro tuto práci hodí lépe, než jiní a začal tak s plánovaným chovem psů, kteří nad jiné vynikali v takových vlastnostech jako je velká vytrvalost a spolehlivost v kombinaci s nenáročným odchovem. Soutěž psích spřežení na sebe pochopitelně nenechala dlouho čekat, protože lidé mají tu vlastnost, že se odjakživa poměřují téměř ve všem, co dělají.
  • Flyball - populární psí sport

    Úterý, 29. leden, 2008
    Flyball je velmi populární psí sport. Vznikl přibližně v 70. letech v americké Kalifornii. Jeho téměř masové rozšíření bylo takřka dílem okamžiku, protože tento psí sport v sobě spojuje hned dva velké klady: zatímco pejsek se zcela vydovádí, páníček se nestačí ani pořádně zadýchat.
Celkem záznamů: 1302

Top inzerát

prodám štěnata fr. buldočka

prodám štěnata fr. buldočka

Plemeno : Francouzský buldoček
s PP : ne

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace