Myslivost

  • Smí pes do lesa? - část první

    Neděle, 11. leden, 2009
    Moderní doba a široké možnosti přejí aktivnímu životnímu stylu. Lidé méně sedí doma a věnují se nejrůznějším sportům a koníčkům. Jezdí na kole, na bruslích, na koních, motorkách, čtyřkolkách, v terénních autech, skáčou padákem, létají s draky a objevují stále nové sporty a aktivity. Jako pejskař samozřejmě psům a kynologii fandím, je ale třeba si uvědomit, že nejsme jenom my a naše přání. Je asi zřejmé, že pokud by všichni trvali na svém právu provozovat své zájmy a koníčky kdykoliv, kdekoliv a jakkoliv je napadne, nebude dost prostoru pro všechny. A to pořád mluvíme jen o lidech. Ovšem v krajině a přírodě žije celá řada dalších živočichů, zvěře a volně žijících zvířat (kterým nadále budu dohromady jednoduše říkat zvěř).
  • Má myslivec právo zastřelit vašeho psa?

    Pátek, 14. listopad, 2008
    Jdou buldok s kolií lesem. Vtom se buldok zastaví, napne uši, chvíli poslouchá a pak vztekle udeří prackou o nejbližší pařez: „Zase tady běhá zdivočelý člověk!" Sundá z ramene pušku, zamíří a než stačí kolie cokoli namítnout, zazní výstřel. Buldok se koukne na kolii, usměje se, pověsí pušku zpátky na rameno a s rozzářenýma očima řekne: „To byla ale trefa!"
Celkem záznamů: 12
|< << 12 >> >|

Top inzerát

Prodám štěňata BŠO bez PP

Prodám štěňata BŠO bez PP

Plemeno : Bílý švýcarský ovčák
s PP : ne

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace