Ostatní články

 • Co dělat, když vám pes očůrává vánoční stromeček

  Sobota, 10. prosinec, 2016
  Představte si situaci, kdy váš vánoční stromeček je hotový. Je to naprosto krásný, velkolepý strom, ozdobený nádhernými ozdobami. To vše vás nejspíše vyšlo na poměrně dost peněz (možná by býval byl jen průměrně drahý, ale tyhle ozdoby na něm nesměly chybět, a nemůžete přece za to, že zrovna ony byly trochu dražší). A teď si do toho představte, že vaší domácností voní tento vánoční stromeček, cukroví a… psí moč.
 • 10. ročník vánoční sbírky Hafici.cz pro psí útulek

  Pondělí, 5. prosinec, 2016
  Hafici.cz pořádají každý rok sbírku pro vybraný psí útulek. Stejně tak jako v minulých letech, není ani rok 2016 výjimkou. Tento rok jsme se s vaší pomocí rozhodli podpořit psí útulek Azyl pes v Krásném lese. Tento útulek je soukromý a tedy jakoukoliv podporu potřebuje jako sůl. Pošlete své bonusové bodíky a my dovezeme do útulku 250 kg krmiva Brit Premium v hodnotě 15.000,- Kč.
 • TEST: Vyznáte se v psí hantýrce?

  Úterý, 29. listopad, 2016
  To je pořád samá angličtina, dog a hatmatilka, kdo se v tom má vyznat. A nebo se v té řeči divotvorů vyznáte? Co vám říká paspárek, torze nebo haltie? Otestujte se ;)
 • Co psi opravdu chtějí na Vánoce

  Sobota, 19. listopad, 2016
  Zkuste tento rok vynechat jako vánoční dárky pro vaše psy obojky, teplé oblečky nebo nové pelíšky. Ptáte se, po čem vaši psi skutečně touží? Budete se divit, ale odpověď na tuto otázku se nachází úplně jinde.
 • Proč slečny nenosí v kabelkách německé ovčáky s mašlí?

  Úterý, 8. listopad, 2016
  "Jaký pán, takový pes" - pořekadlo, které slýcháme poměrně často. Když si zadáte toto heslo do vyhledávače, na obrazovce se vám objeví velké množství vtipných fotek. Od majitelek kokršpanělů, s vlasy na chlup stejnými jako uši zmiňovaného plemene, po páníčky buldočků, kteří snad výraz podobný svému psovi museli trénovat několik dní před zrcadlem. Kolik je ale na tvrzení, že se lidé často podobají svému psovi, pravdy a do jaké míry jsme schopni si podobnost pána a psa prostě vytvořit?
 • Měřili jste IQ psů? A co na to kočky?

  Úterý, 25. říjen, 2016
  Věděli jste, že se seriózní vědci zcela seriózně zabývají měřením psí inteligence? A sestavili žebříček! Bohužel, kočičí inteligence je dosti pochybných kvalit, a přesto, že bezesporu dosahuje vysokých hodnot, kočičí inteligencí se doposud žádný seriózní ani neseriózní vědec nezabýval. Sestavili jsme srovnání inteligence odvěkých rivalů u nás v redakci a závěr našeho bádání vás bude určitě zajímat!
 • CARNILOVE: Into the Wild!

  Pondělí, 17. říjen, 2016
  Divočina volá! Dejte svému psovi nebo kočce Carnilove - to nejlepší krmivo navržené s respektem k původní přirozenosti psů a koček a vy sami vyhrajte výlet na nespoutanou Aljašku, jízdu se psím spřežením a více než 150 balení vysoce kvalitního holistického krmiva! Kupte libovolný produkt Carnilove a zažijte to pravé dobrodružství.
 • Oslavte den zvířat a odměňte svého čtyřnohého přítele pamlskem, který mu prospěje!

  Pátek, 30. září, 2016
  Mezinárodní den zvířat je tu! 4. října oslavujeme svatého Františka z Assisi, který pečoval o opuštěná, nemocná a týraná zvířata. A jak lépe oslavit svátek zvířat než tou nejkvalitnější a nejchutnější psí odměnou? Chcete-li mít jistotu, že svému psovi nabízíte to nejlepší, sáhněte po pamlscích Fitmin Snax.
 • Když mi umřel pes

  Pátek, 12. srpen, 2016
  Každý, kdo má psa si někdy představil, jaké to bude, až jednou odejde. Když se člověk rozhodne, že bude svůj život sdílet se zvířaty, musí s tím počítat. Jaké to ale je, když ten den skutečně nastane? Můžete se na ten okamžik připravovat sebevíc, ale nepřipravíte se na něj nikdy.
 • Víte, jaká značka získala ocenění nejlepší novinka roku 2016 mezi krmivy pro psy?

  Pondělí, 8. srpen, 2016
  V rámci nezávislého programu Volba spotřebitelů 2016 získala v kategorii krmiva pro psy prvenství česká značka Fitmin s řadou krmiv FOR LiFE, resp. FOR LiFE Adult mini a Fitmin FOR LiFE Lamb & Rice. „Z ocenění máme velikou radost a moc si vážíme toho, že jsme je získali v nezávislém testu mezi samotnými spotřebiteli, což je pro nás asi nejdůležitější ukazatel,“ říká Petr Křivohlávek, generální ředitel značky Fitmin, Dibaq a. s., a dodává: „Naše produkty jsou unikátní svou technologií výroby, kdy do granulí přidáváme čerstvé maso. Díky tomu jsou naše krmiva nejen výživná, ale především chutná.“
Celkem záznamů: 333

Top inzerát

Jorkšírský Terier

Jorkšírský Terier

Plemeno : Yorkšírský teriér
Pohlaví : ne
s PP : ne

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace