Ostatní články

 • Jak jednat v případě napadení psem

  Úterý, 12. únor, 2008
  O nedorozuměních a konfliktech se psy vědí své celé generace motocyklistů, cyklistů, běžců a především pošťáků. Jestliže o psovi předem víme, máme čas zareagovat, nebo se o to alespoň pokusit. Zde budeme předpokládat, že nejsme na psa, který nás ohrožuje, nijak předem připraveni.
 • Příprava psa na příchod dítěte do rodiny

  Úterý, 12. únor, 2008
  Zamyslete se nad změnami, které malý človíček vnese nejen do vašeho života, ale také do života vašeho psa, co nejdříve. Jen tak budete mít dostatek času na smazání všech nepříjemných třecích ploch, které může takové soužití přinést.
 • Zvíře z útulku – jak na to?

  Úterý, 12. únor, 2008
  Dát domov opuštěné kočičce či pejskovi je rozhodně krásná myšlenka. Avšak ne každý je tím správným chovatelem pro takové zvíře. V úvahu bychom měli vzít hned několik věcí. První otázkou je, co vše zvíře během svého života prožilo. Někdy víme nebo tušíme, že má za sebou nějakou nepříjemnou zkušenost. Když se takovéto zvíře z útulku dostane do nového láskyplného prostředí, bude bezesporu velice vděčné, ale může projevovat i různé poruchy chování. Zvířata se mohou bát rychlých pohybů, pro nás běžného hluku a na nové podněty mohou reagovat až agresivně. Je důležité se na zvíře důkladně optat ošetřovatele útulku, který ho zná. Při výběru psa je možné, vyjít si s ním na procházku kolem útulku, můžete tak pozorovat, jak se pes v přírodě chová, jaký vztah má k ošetřovateli, jiným psům a zda se pokusí navázat s vámi kontakt. U kočiček platí, že si svého majitele raději najdou samy, stačí kleknout si ke kotci a ta pravá přijde sama.
Celkem záznamů: 333
|< << 3031323334 >> >|

Top inzerát

Štěně z domácího chovu Velký švýcarský salašník Trinity Stars

Štěně z domácího chovu Velký švýcarský salašník Trinity Stars

Plemeno : Velký švýcarský salašnický pes
s PP : ano

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace