Ostatní články

 • Psi a bezdomovci

  Pondělí, 28. březen, 2016
  Kdo žije ve velkoměstě, pravděpodobně poměrně často potkává lidi, kteří žijí víceméně na ulici. Vžilo se pro ně označení „bezdomovci“, a tyto lidi často doprovází i pes. Protože takové dvojice vídám prakticky denně, začala jsem si od jisté doby více všímat toho, jak se ti lidé ke svým psům chovají a jak se chovají samotní psi.
 • Jak připravit Velikonoce i pro psa

  Čtvrtek, 24. březen, 2016
  Lyžařská sezóna pomalu končí a dny se prodlužují. Jaro je za dveřmi a s ním přichází i nejvýznamnější křesťanský svátek – Velikonoce. Letos nás navíc čeká o den volna víc, státním svátkem se stal také tzv. Velký pátek, který připadá na 25. března. Jak ale všeobecné velikonoční veselí vnímá váš pes a jak mu můžete tyto svátky zpříjemnit? Možností se nabízí mnoho.
 • Dech beroucí fotografie psích přátel: dokážete to sami

  Pondělí, 7. březen, 2016
  Pes je nepostradatelnou součástí naší rodiny. Je to vždy bílý chlupatý maltézáček, který nás nejvřeleji přivítá mezi dveřmi, který je vděčný za každé pomazlení a za hromadné návraty smečky z práce domů. Krom jiného je i důvodem ke vzniku následujícího článku. Jako pejskařka a fotografka zároveň pravidelně odpovídám přátelům na otázky ohledně focení psů. Proto jsem se rozhodla, že veškeré mé tipy a zkušenosti předám dál v ucelené formě internetového článku; tak, aby byl dostupný pro všechny, kteří chtějí krásnou fotografii psího miláčka.
 • Vlkodlaci se vrátili! Pozor při venčení vašeho miláčka

  Pátek, 4. březen, 2016
  Sociálními sítěmi se šíří děsivé informace. Vlkodlaci opravdu existují. Pejskaři je viděli při nočním venčení svých psích miláčků! Zvláštní je, že hned vedle nich poskakovali veselí pejskové nápaditě připomínající legendárního Scooby-Doo. Po několika dnech pátrání se konečně podařilo situaci objasnit. Rozuzlení téměř hororové zápletky je až neuvěřitelné – za vše mohou psí náhubky!
 • Brit Care: Optimální výživa psa v průběhu jeho života

  Pondělí, 29. únor, 2016
  Při odstavení štěněte od mateřského mléka, dochází k zásadní fázi růstu a budování přirozené imunity. Zároveň jde o klíčové období rozvíjení osobnosti a mentálních schopností. Krmivo tak obsahuje vyvážený poměr prebiotik, inulinu pro modulaci střevní mikroflóry a podporu přirozené imunity. Dále chondroprotektiva, vápník a fosfor pro správný vývoj kostí, kloubů, chrupavek a zubů. Zvýšený obsah omega-3 mastných kyselin z lososového oleje rozvíjí učenlivost a mentální funkce.
 • Jak a čím správně krmit štěně?

  Pondělí, 22. únor, 2016
  Všechna štěňata v prvních měsících svého života velice rychle rostou. Období růstu je u každého štěněte velmi důležité. Pokud v něm chovatel něco zanedbá či pokazí, případné chyby se těžko napravují. Někdy to dokonce ani nejde. Proto by mělo být v zájmu každého majitele pejska rostoucí organismus dostatečně uspokojit a vytvořit u pejska správné návyky týkající se příjmu potravy. Můžete tak předejít různým zlozvykům, které mohou pejskovi způsobit zdravotní problémy.
 • Když se dva milují. Haf!

  Pátek, 12. únor, 2016
  Valentýn! Slavíte jej nebo ne? „Americký svátek“ zachvacuje Česko a rozděluje lid na dva protipóly. Ať jej již schvalujete nebo ne – jak často říkáte svému psovi, že jej máte opravdu rádi?
 • Děti v trvalé společnosti psa si více věří!

  Pátek, 5. únor, 2016
  Před tisíci lety si chytrý človíček podmanil psa. Ať to již bylo proto, že se cítil sám nebo si přál mít loveckého parťáka, byl to ten nejlepší počin všech dob. Víte vlastně, v čem všem je pes prospěšný? Určitě ani netušíte, jaký poklad máte doma!
 • Jak odnaučit psa štěkat a výt

  Pátek, 29. leden, 2016
  Opakuje se to každý den – jakmile zabouchnete dveře bytu, váš pes vyčká, až vás neucítí za dveřmi a pak spustí svůj každodenní koncert. Naštvaní sousedé vám na dveřích nechávají vzkazy, stěžují si správci domu… A vy jste bezradní, protože všechny zatím vyzkoušené metody, jak odnaučit psa štěkat nebo výt, nefungovaly. Navíc se obáváte, aby celá záležitost nepřerostla v občansko-právní spor.
 • 9. sbírka Hafici.cz pro psí útulek Dášenka – předání

  Neděle, 24. leden, 2016
  V pátek 18. prosince 2015 byla spuštěna již v pořadí 9. sbírka Hafici.cz. Rozhodli jsme se podpořit jablonecký útulek Dášenka a pomoci tak všem pejskům i kočičkám, které v útulku jsou. Za měsíc jste poslali do sbírky dostatečný počet svých bonusových bodů a krmivo pro útulek tak budeme moci předat útulku. Jak předání proběhlo a kdo z vás podpořil psí útulek nejvíce?
Celkem záznamů: 335

Top inzerát

Prodám štěňata BŠO bez PP

Prodám štěňata BŠO bez PP

Plemeno : Bílý švýcarský ovčák
s PP : ne

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace