Ostatní články

 • 8. ročník tradiční vánoční sbírky Hafici.cz pro Azyl pes - předání

  Pondělí, 21. prosinec, 2015
  Jako již každoročně, i koncem roku 2015 jsme na Hafici.cz uspořádali vánoční sbírku pro dobrou věc. Tentokrát jsme se rozhodli podpořit psí útulek Azyl pes v Krásném lese. Ve čtvrtek jsme tedy naplnili auto a do útulku odvezli 170 kg krmiva pro psy a kočky, misky na krmivo a několik psích hraček v celkové hodnotě 20.000,- Kč.
 • Hotel a multi centrum pro mazlíčky - Sen se stal skutečností

  Pondělí, 21. prosinec, 2015
  Psi, kočky a všichni ostatní domácí mazlíčci jsou dnes nedílnou součástí našich životů. Jsou právoplatným členem rodiny. Pečujeme o ně a oni nám za to dávají bezpodmínečnou lásku. Lidé dnes ale také často cestují a nezřídka řeší situaci, komu svého pejska nebo kočičku svěřit pokud nemůže cestovat s rodinou. Máme řešení.
 • 9. sbírka pro psí útulek Dášenka

  Pátek, 18. prosinec, 2015
  Protože jste tak úžasní a rádi pomáháte pejskům a kočičkám v nouzi, rozhodli jsme se uspořádat další, již 9. sbírku pro dobrou věc. Tentokrát podpoříme pejsky z útulku Dášenka v Jablonci nad Nisou. Pošlete své bonusové body a my dovezeme do psího útulku krmivo Brit Premium v hodnotě 12.000,- Kč!
 • Třináct faktů o vlcích a psech, které vám pročistí zmatenou mysl

  Středa, 16. prosinec, 2015
  Před nějakým časem se několikačlenná skupinka vypravila do Centra na ochranu vlků v Jižním Salemu pozdravit některá mláďata vlků a naučit se několik fascinujících věcí o jejich životě a zvycích, aby je následně mohli porovnat s chováním psů. V tomto centru se v současné době nacházejí Červený vlk a Mexický šedý vlk. Zde je 13 faktů, které vám pročistí mysl.
 • Vánoce psíma očima: chutné, zdravé a voňavé

  Pondělí, 14. prosinec, 2015
  Jak u vás probíhají Vánoce z pohledu vašeho čtyřnohého přítele? Podělíte se s ním o dobroty ze slavnostní tabule? Jistě mu také chcete dopřát dobroty, ale i v tomto případě platí „všeho s mírou“. Abyste předešli zdravotním komplikacím, je třeba držet se osvědčených rad a zásad, které shrnuje výživářská specialistka značky Fitmin Adéla Palacká. Značka Fitmin patří k osvědčeným výrobcům superprémiových krmiv a také se může pyšnit velmi dobrými odchovy psů plemene border kolie.
 • 8. ročník tradiční vánoční sbírky Hafici.cz pro Azyl pes

  Pondělí, 30. listopad, 2015
  Tento rok pořádáme již 8. ročník naší tradiční vánoční sbírky pro dobrou věc. V předchozích letech to byly sbírky pro organizaci zajišťující výcvik asistenčních psů pro zdravotně postižené, sbírka pro psí útulek v Turnově, psí útulek Dášenka v Jablonci nad Nisou nebo pro Azyl Skřivany. Proto ani rok 2015 nebude výjimkou a i tentokrát vánoční sbírka na Hafici.cz poběží!
 • Svatý Martin – sněz, co můžeš!

  Středa, 11. listopad, 2015
  Jako každý rok je to opět tady! Je třeba se pořádně nacpat husičkou, než přijede Martin na bílém oři, zapít to vínem a neusnout na vavřínech. Aneb jak psi slaví svátek Svatého Martina.
 • Jak vybrat správný obojek a vodítko pro psa

  Pondělí, 9. listopad, 2015
  Každý majitel pejska stojí před otázkou, jaký obojek a vodítko svému chlupáči vybrat. A ne jednou – různé situace vyžadují různé přístupy. Třeba takový obojek polostahovák. Při procházce na volno jej nedáváme, ale při chůzi kolem rušnější vozovky spíše ano. Svinovací vodítko zase namáhá krční svaly zvířete a není tak vhodné na pravidelné užívání – aneb: víte, čím se při výběru řídit?
 • Hlídání a venčení psů

  Pátek, 6. listopad, 2015
  I když na svého čtyřnohého miláčka nedáte dopustit, v životě občas nastanou situace, kdy by bylo pro něj i pro vás úlevou dát ho někomu spolehlivému na hlídání. Právě i z tohoto důvodu vznikla hlídací a venčící služba Doginni.cz.
 • Jaká krmiva pro psy doporučují zahraniční recenzenti?

  Pondělí, 2. listopad, 2015
  Testování kvality psích krmiv se věnuje mnoho zahraničních i domácích recenzentů. Hodnocení publikovaná některými nezávislými organizacemi se ve světě krmiv stala doslova prestižní záležitostí. Co nám tato hodnocení říkají a která krmiva se podle nich jeví jako nejlepší?
Celkem záznamů: 333

Top inzerát

Štěně z domácího chovu Velký švýcarský salašník Trinity Stars

Štěně z domácího chovu Velký švýcarský salašník Trinity Stars

Plemeno : Velký švýcarský salašnický pes
s PP : ano

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace