Hotel a multi centrum pro mazlíčky - Sen se stal skutečností

Pondělí, 21. prosinec 2015

Psi, kočky a všichni ostatní domácí mazlíčci jsou dnes nedílnou součástí našich životů. Jsou právoplatným členem rodiny. Pečujeme o ně a oni nám za to dávají bezpodmínečnou lásku. Lidé dnes ale také často cestují a nezřídka řeší situaci, komu svého pejska nebo kočičku svěřit pokud nemůže cestovat s rodinou. Máme řešení.

Komfort na světové úrovni, profesionalita, přátelský přístup, rodinná atmosféra, bezpečí, zábava, celodenní program - to vše nabízí hotel VIP Pets za ceny dostupné pro každého.

Bojíte se o svého miláčka? Není třeba, u nás jej můžete sledovat i na dovolené pomocí on-line kamerového systému. Každý klient má svůj kód a můžete se na pejska dívat i na mobilu.

  • Kočičky mají k dospozici luxusně vybavené pokojíčky v samostatné budově, kde celý den dovádějí s prolézačkami a hračkami.
  • Pro pejsky je připraven ještě větší komfort. Luxusní pokoje, salón krásy, vybavené vnitřní herny, několik venkovních výběhů s prolézačkami, hřiště s bazénem pro letní dny a celodenní program.

VIP Hotel pro psy

Do centra je také možné pejsky vozit na denní pobyt bez ubytování (školka), případně je možné využít transferů do hotelu a zpět. Ve školce se psi učí, jak se chovat v kolektivu lidí a psů - socializaci. Vše probíhá formou hry. Součástí je také nácvik relaxace a cvičení pro uklidnění aktivních psů. Domů se pak vrací spokojený a příjemně unavený pejsek.

VIP Hotel pro psy

Chloubou hotelu je krytá vytápěná hala pro pejsky o rozměrech bezmála 500 m2, která je vybavena na míru sestavenými prolézačkami pro aktivity během dne nebo v případě nepříznivého počasí.

Zajištěna je také veterinární péče a dohled psího psychologa.

VIP Hotel pro psy

Personál hotelu je speciálně školený v oblasti etologie psů, všichni mají letité zkušenosti se psy a ke zvířátkům mají velmi kladný vztah. Cílem našeho hotelu je, aby si pobyt u nás naši klienti co nejvíce užili, proto je pro ně zajištěn celodenní program. Na pokojích se budou zdržovat v době krmení a odpočinku.

VIP Hotel pro psy

Vytápěná hala Dog Academy slouží nejen k zábavě hotelových klientů, ale konají se zde i různé psí sporty, semináře a besedy o psech. Prostor je vhodný i pro pořádání klubových výstav psů a koček. Halu je možné si na tyto akce pronajmout.

VIP Hotel pro psy

Hotel se nachází 17 minut od letiště Václava Havla. Pro naše klienty nabízíme možnost parkování vozidel v našem objektu během dovolené, v případě zájmu zajistíme transfer na letiště.

VIP Hotel pro psy

Na všechny mazlíčky se těší tým VIP Pets s.r.o.

 

Hotel a multi centrum pro mazlíčky

www.vip-pets.cz

Facebook: Vip Pets a Dog Academy

autor článku: Inzerce

Počet přečtení tohoto článku: 2392

Zpět na výpis

  • Nádherné

    21.12.2015 19:46:20

    Dana a Staníček napsal(a):

    Tak to je opravdu luxusní do takového hotýlku,bych určitě pejska dala,ale nemám na to:D

Celkem záznamů: 1
|< << >> >|

Top inzerát

Dobrman štěňátka  s PP prodám

Dobrman štěňátka s PP prodám

Plemeno : Dobrman
s PP : ano

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace