Jaký typ uklízeče exkrementů jste?

Sobota, 17. prosinec 2016

Uklízíte po svém pejskovi? Pejskaři se dělí na tři typy – na ty, co sbírají „poklady“ za každou cenu i v temné noci, na ty, co v temné noci raději nevidí a na ty, kteří je nevidí ani pod přímým sluncem za bílého dne. A psů je stále více, neboť mít jednoho už většině pejskařů nestačí. Co ale dělat s jejich produkty? Přemýšleli jste, jak postihnout nezodpovědné páníčky?

Exkrementová hlídka

S převratným nápadem přišli politici jednoho španělského městečka. Řekli si, že to nezodpovědným páníčkům pěkně nandají! Za peníze nasbírané z poplatků za psy najali četu nenápadných „špionů exkrementů.“ Tato speciální četa si hlídá nezodpovědné páníčky a pak je někde na rohu zastaví a nevinným hovorem z nich vymámí informace, díky nimž pak dohledají, kde bydlí. Neuklizený exkrement pak hlídka tajně sebere, zabalí do papírového pytlíku a doručí majiteli do schránky s upomínkou. No není to geniální? Jak byste se tvářili, kdybyste našli ve schránce právě psí ho….?

 

Prach prachem, popel popelem

Pořád je to jen hnojivo! A vědí to i v Maďarsku, kde zavedli úklidové čety (nejčastěji složené z bezdomovců), které sbírají psí poklady a prodávají je ke zpracování jako hnojivo. Geniální! Vzali byste takovou brigádu?

 

Jak na psí "poklady" u nás?

Ačkoliv platíme poplatky za psa, málokdy je po ruce koš se sáčkem, který lze použít. Máte tedy několik variant - venčit svého psa se zásobou pytlíků (pokud nemáte, seženete zdarma v každém obchodě například u oddělení zeleniny), v případě, že venčíte za šera a potmě, doporučujeme nosit na hlavě čelovku, předejdete tak i srážce s autem. Také můžete přidělat svému psovi dětskou plenu a nemusíte se o nic starat. Anebo jej krmit speciálními granulemi, díky kterým stráví většinu potravy a vyloučí jen minimální zbytek. A jak řešíte politiku exkrementů vy?

autor článku: Magdalena Hegerová

Počet přečtení tohoto článku: 2755

Zpět na výpis

  • psí poklady

    17.12.2016 09:23:28

    Olina napsal(a):

    Ačkoliv je cca od našich vrátek koš na psí exkrementy, v pravidelných i nepravidelných intervalech máme tuto nechtěnou nadílku přímo u vrátek-kdyby v trávě, ale na pevném podkladu ve vchodu. Neustále uklízím po cizích hafíkách a jsem už dost - slušně řečeno naštvaná. Za svými psy uklízíme naprosto zodpovědně. Když náhodou někoho odchytím, že neuklidil, řekne :"já nevěděl/a, že bude dělat a pytlík nemám".....což nepochopím, protože správný pejskař má igeliťák v každé bundě ....je to všechno o lidech a ti jsou čím dál nezodpovědnější a hlavně drzejší.

Celkem záznamů: 1
|< << >> >|

Top inzerát

LABRADOR RETRIEVER – žlutá a smetanová štěňátka

LABRADOR RETRIEVER – žlutá a smetanová štěňátka

Plemeno : Labradorský retrívr
s PP : ano

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace