Když se dva milují. Haf!

Pátek, 12. únor 2016

Valentýn! Slavíte jej nebo ne? „Americký svátek“ zachvacuje Česko a rozděluje lid na dva protipóly. Ať jej již schvalujete nebo ne – jak často říkáte svému psovi, že jej máte opravdu rádi?

Když člověk miluje psa

Psů v lidských domácnostech stále více přibývá. Možná je to tím, že s nimi zkrátka lidé lépe zvládají stres. Studie prokázaly, že lidé žijící ve městech mají o 20% vyšší riziko schizofrenie, o 40% vyšší projevy deprese a mnohonásobně vyšší riziko infarktu než lidé žijící mimo město. A kompenzují to psí společností, neboť pes je člověku zdraví prospěšný! Blahodárně působí na psychiku člověka, uklidňuje nejrůznější alergie a pomáhá s kardiovaskulárními problémy. Prostě jen proto, že je. I když pak může spíše pes chytit díky lidem separační úzkost – a odmítá být sám.

 

Když se zamiluje pes

Když se zamiluje pes, taky to není žádná legrace! Zamilovaní psi tráví celé hodiny u dveří a „nádherně“ vyjí. Pokud je to záležitost jen období hárání, je půl problému pryč. Horší, když se zamiluje třeba do zvířete, které umřelo nebo do člena rodiny, který není často doma. Může přestat mít chuť k jídlu, tváří se zasněně a pořádně se nesoustředí. A jestli si chcete lásku svého psa pojistit, můžete si jej vzít! Svatby se psem jsou stále přístupnější.

 

A jak mu to říct?

Svého psa můžete požádat o ruku nejlépe s velkou kostí v ruce – prstýnek by neocenil. Svatba může být komorní a v tichém stylu. Jako svatební dar je nejideálnější hromada pamlsků – úplně nejlépe domácí výroby. A kdy jindy se ho zeptat než na Valentýna? Na nic nečekejte a jděte do toho! Krásného Valentýna!

autor článku: Magdalena Hegerová

Počet přečtení tohoto článku: 1669

Zpět na výpis


Top inzerát

Prodám štěně jezevčíka dlouhosrstého

Prodám štěně jezevčíka dlouhosrstého

Plemeno : Jezevčík dlouhosrstý
Pohlaví : ne
s PP : ne

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace