Vlkodlaci se vrátili! Pozor při venčení vašeho miláčka

Pátek, 4. březen 2016

Sociálními sítěmi se šíří děsivé informace. Vlkodlaci opravdu existují. Pejskaři je viděli při nočním venčení svých psích miláčků! Zvláštní je, že hned vedle nich poskakovali veselí pejskové nápaditě připomínající legendárního Scooby-Doo. Po několika dnech pátrání se konečně podařilo situaci objasnit. Rozuzlení téměř hororové zápletky je až neuvěřitelné – za vše mohou psí náhubky!

Také mě to napřed vyděsilo. Zahlédla jsem souseda, jak venčí svého psa, a tak jsem se k němu vydala se svou Betynkou. Obě jsme ztuhly zděšením. Sousedův dobrácký Brit se na chlup podobal děsivému Vlkodlakovi jako ze stejnojmenného hororu,“ vypráví paní Ilona z Prahy. Soused na ní vesele mával, a tak se nakonec odvážila blíž. „Byla to velká úleva. Pes měl jen nasazený legrační náhubek,“ usmívá se žena.

 

Náhubek pro psy Reedog Vlkodlak

 

Designové náhubky, děsivé i legrační, jsou posledním hitem psích doplňků. Se svým čtyřnohým přítelem si určitě už teď užíváte spoustu legrace. Zkuste si ale představit, jak se pobavíte, když mu nasadíte povedené náhubky značky Reedog, které jsou doslova hitem na sociálních sítích. Troufnete si i vy vyfotit svého psa v dokonale propracovaném náhubku a pověsit jeho fotku na svou zeď?

 

Z Alíka vlkodlak

Při tvorbě náhubků si designéři dali opravdu záležet. A tak dokonale imitují krvavou hubu vlkodlaka. Je to vlastně paradox. Náhubek psovi nasadíte z prostého důvodu – nechcete, aby se venku porval. Místo toho, aby působil mírumilovným dojmem, se ale promění v krvelačnou bestii a vypadá to, že je stokrát nebezpečnější než ve skutečnosti. Zdání ale mnohdy klame, a tak i Alík, kterého zná celé sídliště jako milého psíka, může aspoň jednou za život působit respekt. A to si rozhodně užije on i vy.

Náhubek pro psy Reedog Vlkodlak

Ten pes se řehtá jako Scooby-Doo

Dobře, možná nejste zrovna příznivci hororů, ale kreslených postaviček. Jako Scooby-Doo bude vypadat váš pejsek, pokud pro něho vyberete stejnojmenný náhubek. Možná s ním zažijete i podobná dobrodružství. Až se bude při procházce křenit na kolemjdoucí, připravte se na smích a zábavu. Tenhle vtipný doplněk rozhodně vašeho psa odliší od ostatních.

Náhubek pro psy Reedog Smile

 

Jsou legrační náhubky bezpečné?

Tady už veškerá legrace ale končí. Jako zodpovědný chovatel se rozhodně budete zajímat o to, jestli je takový náhubek nejen vtipný, ale i bezpečný. I když designéři vymýšlejí možná trochu ujeté psí doplňky, čtyřnohé kamarády milují stejně jako vy.

Proto by si nedovolili vyrobit košík z jiného než netoxického plastu, který je naprosto neškodný. Uvnitř je náhubek vybavený příjemnou měkkou vložkou, což zajišťuje pohodlí při nošení. Náhubek má pevný nylonový popruh, plastové spony, je velmi lehký a odolný. Přesto nezapomeňte, jde spíš o legrační doplněk než výcvikovou pomůcku.

A kde náhubky nakoupit? Unikátní designérské kousky značky Reedog prodává v České republice exkluzivně e-shop www.elektro-obojky.cz, největší internetový obchod s doplňky pro psy.

 

Co na náhubky psi? Podívejte se, jak se baví!

autor článku: Inzerce

Počet přečtení tohoto článku: 6584

Zpět na výpis

 • -- bez nadpisu --

  15.03.2016 17:23:22

  Katka52 napsal(a):

  Podobný článek jako je tento mě před časem inspiroval ke koupi netradičního náhubku pro naší Amálku. Je pravda, že asi ne každého zaujme, tak jako mě. Vám, kterým se obojek nelíbí, nemusíte hned náhubky kritizovat, prostě si ho jen nekupujte,ne?
  Já třeba hned věděla, že ho musíme mít. :)
  https://www.elektro-obojky.cz/nahubky-pro-psy/

 • Re: I tady???

  14.03.2016 10:46:51

  Kate napsal(a):

  Danulo, tvůj příspěvek obsahoval vulgární výraz a proto byl smazán.

  Danula (11.03.2016 14:26:30) napsal: Napsala jsem tu svůj negativní příspěvěk na tyto náhubky a ejhle už tu není. Pokud se tu vše nechválí tak se tu maže 8-| 8-| Tak to fakt sorry, že se mi nelíbí. Dana

 • Je to hnus...

  12.03.2016 19:38:54

  Mike napsal(a):

  Kdo si tuhle hrůzu může koupit? Elektro-obojky už nevědí jak z lidí vytáhnout prachy...

 • -- bez nadpisu --

  11.03.2016 16:23:45

  Kat napsal(a):

  Taky si myslíme,že je to ošklivé8-| .A komu se to líbí,ať si to nasadí sám a nedává to bezbranému psovi;-) .Ten mu svůj názor na věc nepoví:-D .

 • I tady???

  11.03.2016 14:26:30

  Danula napsal(a):

  Napsala jsem tu svůj negativní příspěvěk na tyto náhubky a ejhle už tu není. Pokud se tu vše nechválí tak se tu maže 8-| 8-| Tak to fakt sorry, že se mi nelíbí. Dana

Celkem záznamů: 9
|< << 12 >> >|

Top inzerát

Anglický buldok - pejsek s pp

Anglický buldok - pejsek s pp

Plemeno : Anglický buldok
Pohlaví : ne
s PP : ano

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace