Zapojte se do 2 měsíční výzvy Carnilove a získejte krmivo na 5 měsíců!

Pondělí, 13. únor 2017

Zapojte se spolu se svým psem na dva měsíce do výzvy Carnilove a získejte krmivo pro svého psa na 5 měsíců zdarma. Sledujte pozitivní změny na svém čtyřnohém mazlíčkovi!

Stanete se svědkem pozitivní proměny kondice vašeho psa a to vše s respektem k jeho přirozenosti. Stačí, když se zúčastníte dvouměsíční výzvy Carnilove. Ze všech přihlášených účastníků bude vybráno min. 10 účastníků, kteří dostanou krmivo na 5 měsíců zdarma. Stačí se přihlásit a sledovat proměnu svého psa opět v "šelmu".

 

Co je cílem 2 měsíční výzvy?

Chceme ukázat, jaké je Carnilove krmivo a co dokáže udělat s kvalitou života vašeho psa. Jde o postupný přechod na holistické krmivo Carnilove, kdy můžete sledovat jeho pozitivní vliv na kondici a vzhled vašeho psa během 2 měsíců.

 

Návrat ke kořenům psa

Krmivo Carnilove je holistické, tedy neobsahuje žádné obiloviny ani brambory. Je vytvořeno ze 70 % masa z divokých zvířat a 30 % lesního ovoce, zeleniny a bylin.

Přestože obiloviny jsou součástí běžných krmiv, nepatří do přirozené skladby potravy tehdejších psů. Nadbytečnou energii z brambor a obilovin psi nedokáží zužitkovat a ukládají ji ve svém těle jako tuky. Krmiva Carnilove se vrací k původním zdrojům potravy psů a proto neobsahují žádné obiloviny ani brambory. Maso a ostatní živočišné tkáně jsou oproti tomu zdrojem protejnu a základním stavebním kamenem svalstva. Receptury Carnilove obsahují například maso kachní, bažantí, jehněčí, sobí nebo maso z divočáka, lososa i krocana.

 

Krmiva Carnilove

 

Lesní ovoce, zelenina, byliny a další přírodní látky

Součástí krmiv jsou i Omega-3 kyseliny a lososový olej. To podporuje zdraví kardiovaskulární a nerovové soustavy, pozitivně ovlivňuje kvalitu kůže, učenlivost a mentální schopnosti psa. Aby byla zjištěna dlouhodobá pohyblivost kloubů, pružnost šlach a vazů a to vše i u psů s vysokou a pravidelnou fyzickou aktivitou, obsahují krmiva schránky mořských korýšů a extrakty chrupavky.

 

Carnilove obsahuje přirozenou skladbu ovoce a bylin bohatých na přírodní antioxidanty, které podporují přirozenou ochranu buněk, posilují imunitu a chrání organismus proti předčasnému stárnutí. Kořen čekanky je zdrojem mannan-oligosacharidu, který potlačuje výskyt negativních bakterií ve střevě, a tím pozitivně ovlivňuje skladbu střevní mikroflóry. Mořská řasa podporuje správnou činnost buněčné imunity, činnost štítné žlázy a metabolismus.

 

Složení krmiva Carnilove je garantovaně bez chemikálií, konzervantů a umělých barviv. Kompletní krmivo tvoří základ denního příjmu živin psa. Kvalita a nutriční skladba krmiva má zásadní vliv na celkovou kondici a pohodu psa. Chemické látky ani umělé přísady do jeho potravy nepatří a jejich hromadění v organismu může způsobit vážné zdravotní problémy. Výrobní proces krmiv Carnilove je šetrně nastaven tak, aby byla maximálně zachována nutriční bohatost vstupních surovin.

 

Krmiva Carnilove

 

Jak se zapojit do Výzvy Carnilove?

Na začátku Výzvy (od 8. do 28. 2. 2017) se zájemci a jejich mazlíčci zaregistrují na vyzva.carnilove.cz. Ze všech přihlášených zájemců bude výživovým specialistou vybráno minimálně 10 účastníků, kteří si sami určí, s jakým druhem Carnilove se do Výzvy zapojí a s jakým druhem budou poté pokračovat.

Po postupném přechodu na nové krmivo, budou účastníci 2 měsíce sledovat svého psa po změně krmiva (od 5. 3. do 30. 4. 2017) - posuzovat jeho náladu, kondici a celkové prospívání psa. Po celou tuto dobu bude s účastníky Výzvy ve spojení výživový specialista a v případě potřeby poradí.

 

Komu je 2 měsíční výzva s Carnilove určena?

Do Výzvy můžete přihlásit jakéhokoliv psa nebo fenku ve věku 3–6 let. Vítány jsou i feny těsně po odstavu štěňat. Zvíře nesmí vykazovat známky klinického onemocnění, mělo by být tedy do jisté míry zdravé, bez problémů se zuby, žaludkem či klouby. Pro specifika krmiva Carnilove je účast vhodná i pro psy alergické na kuřecí nebo drůbeží nebo psy s intolerancí na lepek. Vítáni jsou také psi v dlouhodobé zátěži (psi zvyklí běhat denně 5 a více km bez přestávky).

Krmiva Carnilove

autor článku: Inzerce

Počet přečtení tohoto článku: 2312

Zpět na výpis

  • škoda

    13.02.2017 08:27:53

    janaariel napsal(a):

    mám fenu 9 let, takže se nemůžeme zúčastnit, to nás tedy mrzí :(

Celkem záznamů: 1
|< << >> >|

Top inzerát

Knírač střední pepř a sůl

Knírač střední pepř a sůl

Plemeno : Knírač střední
Pohlaví : ne
s PP : ano

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace