Péče a zdraví psů

 • Jak zatočit s bleším cirkusem našeho psa

  Pondělí, 29. únor, 2016
  „A ať tě blechy štípou celou noc“ je nenáviděná věta většiny pejskařů. My, co jsme si prošli neúnavným a lítým bojem na život a na smrt se zástupy těch krvelačných potvor, víme, o čem je řeč. V poslední fázi už zabere jen deratizér, dýmovnice do bytu, spálit všechen nábytek a nejlépe se odstěhovat, než se vy, pes i děti udrbete k smrti. Nicméně – vědci za své těžce vydělané peníze nespí, oni za ně pracují a dokonce úspěšně – přichází zázrak v podobě tablety!
 • Otestujte se: Vyznáte se v kloubní výživě pro psy?

  Pátek, 26. únor, 2016
  Kloubní výživa je samozřejmým doplňkem psího jídelníčku. Jste si ale jistí, že svému pejskovi dáváte správnou výživu? Zkuste si odpovědět na 5 základních otázek. Malý test si pro vás připravili odborníci z projektu Aktivní zvíře, kteří se zabývají zdravým životem mazlíčků.
 • Jak dostat psa do kondice

  Sobota, 23. leden, 2016
  Povánoční období obvykle znamená hubnoucí procedury, krátkodobá předsevzetí o snížení váhy a deprese z vážení na osobní váze. Nejen lidé mohou strádat těmito trápeními na začátku nového roku. I mnoho psů přes zimu zahálí, přestože jinak se třeba během léta věnují sportu. Občas něco upadlo úmyslně či neúmyslně z kuchyňské linky a najednou máme místo psa malého vepříka. Co s tím?
 • Jak pečovat o psa v případě vašeho zranění nebo nemoci

  Úterý, 12. leden, 2016
  Každý z nás se může dostat do situace, kdy se nebude schopný postarat o svého psa. Zde je jednoduchý návod, jak si v takové situaci poradit.
 • VIDEO: Pomohla kloubní výživa zlatému retrívrovi?

  Pondělí, 4. leden, 2016
  Odborníci na kloubní problémy psů vyzkoušeli, jestli a jak funguje kloubní výživa. Podívejte se na příběh 7leté Lucky.
 • Devatenáct lidských jídel, které sdílíte se svým psem. Jak moc jim škodí?

  Středa, 9. prosinec, 2015
  Psi jsou od přírody všežravci. Což ovšem neznamená, že vše, co sní, je pro ně vhodné. Co třeba taková šunčička nebo slaninka? Co tohle lidské jídlo udělá s vaším psem?
 • Proč psi „prdí“ a co s tím může „páníček“ dělat?

  Pondělí, 7. prosinec, 2015
  Určitě znáte situaci, kdy Váš mazlíček na návštěvě, v restauraci, nebo v tramvaji „upustí“ trochu přebytečného plynu a Vám je opravdu stydno. Občasné „upšouknutí“ je normální, protože může být důsledkem trávení potravy. Co dělat, když to začíná být opravdu častý a silně zapáchající problém? Chovatelé francouzských buldočků i pejsků krátkolebých plemen vědí o čem je řeč.
 • Jak pečovat o zuby a chrup pejska?

  Středa, 2. prosinec, 2015
  Krásný úsměv a zdravé zuby svědčí o vaší dobré péči o sebe sama. Váš domácí miláček by si také možná rád zašel na dentální kontrolu, ale sám to bohužel nezvládne. Aby mu jeho zoubky vydržely co nejdéle všechny zdravé, potřebuje pomoc svých páníčků.
 • Co dávat psovi po operaci? Zkušenosti chovatele

  Pátek, 27. listopad, 2015
  Hovawart Jitky Havlíčkové si prošel citlivou operací. Nejdřív trpěl nechutenstvím a nechtělo se mu běhat. Jak je na tom s výživou a pohybem teď?
 • Čím jsou odlišná krmiva pro psy s nadváhou?

  Pondělí, 23. listopad, 2015
  Krmiva pro psy s nadváhou jsou určena pro čtyřnohé mazlíky se sklony ke zvyšování tělesné hmotnosti, obézní psy, starší psy nebo psy po kastraci. Jejich složení je uzpůsobeno sníženým energetickým výdajům a doplněno o látky napomáhající hubnutí zvířete.
Celkem záznamů: 156

Top inzerát

Německý špic malý štěňata s PP, otec Pomeranian

Německý špic malý štěňata s PP, otec Pomeranian

Plemeno : Německý špic malý
s PP : ano

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace