Péče a zdraví psů

 • Jak pečovat o psa v případě vašeho zranění nebo nemoci

  Úterý, 12. leden, 2016
  Každý z nás se může dostat do situace, kdy se nebude schopný postarat o svého psa. Zde je jednoduchý návod, jak si v takové situaci poradit.
 • VIDEO: Pomohla kloubní výživa zlatému retrívrovi?

  Pondělí, 4. leden, 2016
  Odborníci na kloubní problémy psů vyzkoušeli, jestli a jak funguje kloubní výživa. Podívejte se na příběh 7leté Lucky.
 • Devatenáct lidských jídel, které sdílíte se svým psem. Jak moc jim škodí?

  Středa, 9. prosinec, 2015
  Psi jsou od přírody všežravci. Což ovšem neznamená, že vše, co sní, je pro ně vhodné. Co třeba taková šunčička nebo slaninka? Co tohle lidské jídlo udělá s vaším psem?
 • Proč psi „prdí“ a co s tím může „páníček“ dělat?

  Pondělí, 7. prosinec, 2015
  Určitě znáte situaci, kdy Váš mazlíček na návštěvě, v restauraci, nebo v tramvaji „upustí“ trochu přebytečného plynu a Vám je opravdu stydno. Občasné „upšouknutí“ je normální, protože může být důsledkem trávení potravy. Co dělat, když to začíná být opravdu častý a silně zapáchající problém? Chovatelé francouzských buldočků i pejsků krátkolebých plemen vědí o čem je řeč.
 • Jak pečovat o zuby a chrup pejska?

  Středa, 2. prosinec, 2015
  Krásný úsměv a zdravé zuby svědčí o vaší dobré péči o sebe sama. Váš domácí miláček by si také možná rád zašel na dentální kontrolu, ale sám to bohužel nezvládne. Aby mu jeho zoubky vydržely co nejdéle všechny zdravé, potřebuje pomoc svých páníčků.
 • Co dávat psovi po operaci? Zkušenosti chovatele

  Pátek, 27. listopad, 2015
  Hovawart Jitky Havlíčkové si prošel citlivou operací. Nejdřív trpěl nechutenstvím a nechtělo se mu běhat. Jak je na tom s výživou a pohybem teď?
 • Čím jsou odlišná krmiva pro psy s nadváhou?

  Pondělí, 23. listopad, 2015
  Krmiva pro psy s nadváhou jsou určena pro čtyřnohé mazlíky se sklony ke zvyšování tělesné hmotnosti, obézní psy, starší psy nebo psy po kastraci. Jejich složení je uzpůsobeno sníženým energetickým výdajům a doplněno o látky napomáhající hubnutí zvířete.
 • Tady pes a támhle pes, aby nemoc nepřines! Jak na odčervení psa.

  Pátek, 20. listopad, 2015
  My Češi jsme milovníci zvířat. Celosvětově vynikáme v množství doma vlastněných koček a psů. Podle studií z roku 2012 máme doma celkem téměř dva miliony psů a milion koček. Většina chovatelů příliš neřeší, čím vším je může jejich miláček nakazit, ačkoliv riziko přenosu zde stále je a s narůstajícím počtem psů a koček chovaných doma riziko stále stoupá. Čeho bychom se vlastně měli bát?
 • Jak na péči o psí uši, tlapky nebo oči?

  Pondělí, 16. listopad, 2015
  Péče o psa je poměrně široké téma, neznamená to jen venčení, očkování a psí jídlo, jak si možná velké množství začínajících pejskařů myslí, ale je v tom zahrnuta celá škála činností, které mohou být pro nové členy „psí smečky“ šokujícím poznáním.
 • Pět tipů a triků první pomoci pro vašeho psa

  Sobota, 24. říjen, 2015
  Protože ne vždy máte po ruce svůj balíček první pomoci, určitě je vhodné naučit se používat pro tyto účely předměty všedního života.
Celkem záznamů: 153

Top inzerát

Štěně z domácího chovu Velký švýcarský salašník Trinity Stars

Štěně z domácího chovu Velký švýcarský salašník Trinity Stars

Plemeno : Velký švýcarský salašnický pes
s PP : ano

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace