VIDEO: Pomohla kloubní výživa zlatému retrívrovi?

Pondělí, 4. leden 2016

Odborníci na kloubní problémy psů vyzkoušeli, jestli a jak funguje kloubní výživa. Podívejte se na příběh 7leté Lucky.

Fenka zlatého retrívra se zapojila se do našeho testu, ve kterém jsme s kolegy z projektu Aktivní zvíře zkoumali účinnost kloubní výživy pro psy.

 

Kulhala hlavně v chladném počasí

Lucky trpěla na klouby už od narození. V době testování měla 7 let a bydlela se svými páníčky v rodinném domě v Lanškrouně. Díky velké zahradě měla dostatek pohybu, který ji však čím dál více bolel.

Už od narození trpěla na vývojovou vadu, a to se začalo projevovat čím dál častěji. Viditelně kulhala hlavně při nízkých teplotách, kdy byly její klouby ztuhlé.

 

Po dvou týdnech chodila lépe

V rámci naší studie dostávala Lucky denně kloubní výživu Geloren Dog. Sledovali jsme změny pohybu při chůzi, při pohybu a po náročnějších aktivitách.

Lucky Geloren milovala. Díky vůni uzeného masa ho brala jako pamlsek a vždy ho bez váhání spolkla.

Podívejte se na video, jak se Lucky těší z každého kousku Gelorenu.

První změny jsme začali pozorovat asi po 2 týdnech, Lucky začala být aktivnější a bylo vidět, že ji pohyb tolik nebolí. S radostí běhala po zahradě a pohybovala se úplně bez obtíží.

 

Jaké jsou výsledky?

I s vývojovými vadami můžete bojovat vhodnou kloubní výživou. Naše Lucky přestala po několika týdnech kulhat úplně a to i v chladu a zimních měsících. Po kulhání už není ani památky.

Fenka zlatého retrívra není jediným pejskem, který se zúčastnil naší studie účinnosti kloubní výživy Geloren Dog. Celkem jsme sledovali 19 psů a u 15 z nich se zlepšila pohyblivost. Pohyb některých psů se zlepšil již po prvním týdnu. Proto můžeme kloubní výživu Geloren Dog doporučit i dalším pejskařům.

autor článku: Inzerce

Počet přečtení tohoto článku: 2799

Zpět na výpis


Top inzerát

pointer

pointer

Plemeno : Pointr
Pohlaví : ne

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace