Psí horoskopy

 • Horoskop pro psy a fenky na únor 2017

  Středa, 1. únor, 2017
  Psi v rybách nebudou chtít ani slyšet o jakékoliv aktivitě, panny naopak budou nadšeně zkoušet cokoliv nového, co jim nabídnete. Co dalšího čeká vaše psy a fenky v únoru? Zamilují se, budou aktivní nebo se budou pouze líně povalovat? Co můžete od svého psa v únoru očekávat, si přečtěte v horoskopu Hafici.cz.
 • NOVOROČNÍ horoskop pro psy na rok 2017

  Neděle, 1. leden, 2017
  Všichni se asi těšíme na to, co nám přinese rok 2017. V našem horoskopu se dozvíte, co vás čeká v novém roce s vaším mazlíčkem. Přečtěte si horoskop a hned budete vědět, na co se připravit. Třeba s býky to nebude úplně snadné. A co čeká ostatní znamení?
 • Speciální VÁNOČNÍ horoskop pro psy na prosinec 2016

  Pátek, 2. prosinec, 2016
  Psi v rybách potřebují parťáka do hry a se psy ve lvu zase raději nechoďte do lesa. Co čeká psy berany, váhy nebo kozorohy? Přečtěte jim jejich horoskop na předvánoční čas.
 • Horoskop pro psy a fenky na listopad 2016

  Úterý, 1. listopad, 2016
  Psi ve znamení ryb budou smutní, oproti tomu vodnáři budou k nezastavení. Býci budou natěšení na psí vánoční cukroví a psům štírům bude zima. Co dalšího čeká tato a další znamení v listopadu? Přečtěte jim horoskop.
 • Horoskop pro psy a fenky na říjen 2016

  Sobota, 1. říjen, 2016
  Psi ve znamení štíra budou lovit sousedovi slepice, váhy vám pak budou pořád v patách. Co čeká ostatní psy v říjnu, se dozvíte z horoskopu pro psy i fenky všech znamení. Přečtěte svému psovi horoskop.
 • Horoskop pro psy a fenky na září 2016

  Čtvrtek, 1. září, 2016
  Září je pro některé psy trochu náročné, především býci budou trochu smutní ze samoty. Psi ve lvu naopak budou zářit energií a fenky ve střelci budou více než rozverné. Co vás tedy čeká s vašimi pejsky v září? Přečtěte jim (a tak trochu i sobě) horoskop.
 • VELKÝ letní horoskop pro psy 2016

  Pátek, 1. červenec, 2016
  Jestliže máte doma psa v rybách, pak si buďte jistí, že jejich nejoblíbenější období roku teprve nastalo. S rakem pak raději nechoďte do lesa a se svým psem ve vahách se na chvilku zavřete někam o samotě. A co čeká ostatní psy a feny? Přečtěte jim horoskop na léto 2016!
 • Horoskop pro psy a fenky na červen 2016

  Středa, 1. červen, 2016
  Co bude váš pes cítit? Bude vás poslouchat? Bude mít kožich plný blech a klíšťat? Čtěte v horoskopech na červen 2016 a dozvíte se, že berani své znamení nezapřou a ryby budou zářit nadšením. Proč? To se dozvíte níže.
 • Horoskop pro psy a fenky na květen 2016

  Neděle, 1. květen, 2016
  Psi ve znamení Ryb budou mazaní a chytří. Útěk ze zahrady pro ně nebude problém. Štíři od vás budou očekávat nějakou změnu. Už se nechtějí nudit. Psy ve znamení panny pak bude nutné držet na vodítku. A co ostatní znamení? Přečtěte svému psovi horoskop na květen 2016!
 • Horoskop pro psy a pejsky na měsíc duben 2016

  Sobota, 2. duben, 2016
  Raci si budou užívat života nehledě na to, zda vás může „trefit šlak“. Pohodu plnou lenošení budou zažívat psi ve znamení ryb. Naproti nim blíženci budou energičtí, a když to bude možné, utečou. Jak na tom budou psi ostatních znamení, se dozvíte v horoskopu pro psy na měsíc duben 2016.
Celkem záznamů: 184
|< << 12345 >> >|

Top inzerát

Rotvajler

Rotvajler

Plemeno : Rotvajler
Pohlaví : ne
s PP : ne

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace