Psí horoskopy

 • Horoskop pro psy a fenky na březen 2016

  Úterý, 1. březen, 2016
  Váš jinak líný štír bude v březnu jako vyměněný. A jestliže máte vodnáře, dobře si rozmyslete, za co ho budete kárat. A jak na tom budou ostatní znamení? Přečtěte jim jejich horoskop na Hafici.cz.
 • Horoskop pro psy a fenky na únor 2016

  Pondělí, 1. únor, 2016
  Máte doma psa ve znamení raka? Tak to budete mít problém dostat ho z pelíšku! Váhy budou zklamané z nedostatku sněhu a ke svým vodnářům buďte raději spravedliví. A co čeká psy ostatních plemen? No, to se nedozvíte, když jim nepřečtete jejich horoskop. Čtěte.
 • NOVOROČNÍ horoskop pro psy a pejsky na rok 2016

  Sobota, 2. leden, 2016
  Jaký bude rok 2016 pro vašeho psa? Co ho možná potká a na co byste se tedy i vy měli připravit? Máme pro vás velký novoroční horoskop pro psy, fenky i štěňátka na rok 2016.
 • Speciální VÁNOČNÍ horoskop pro psy na prosinec 2015

  Úterý, 1. prosinec, 2015
  O Vánocích uděláte největší radost psům ve znamení ryb novým mazlíčkem. Raci budou nadšení z hlazení a drbání. Psy váhy bude těžké oddělit od vánočního cukroví. Střelci budou miláčci jako vždy a Vánoce s nimi budou prostě perfektní. Více o tom, co vás s vašimi čtyřnohými mazlíčky v prosinci čeká, se dozvíte v našich horoskopech.
 • Horoskop pro psy a štěňátka na listopad 2015

  Neděle, 1. listopad, 2015
  V listopadu berte svého psa, kam můžete - i když půjdete jen zapálit svíčku na hřbitov. O svátku sv. Martina pozor, aby se nedostal ke kostem (obzvláště když máte doma psa ve znamení vah). Starší psy pak v případě mrazů přioblékněte. Více o tom, co čeká právě toho vašeho psa v horoskopech pro psy Hafici.cz.
 • Horoskop pro psy a štěňátka na říjen 2015

  Čtvrtek, 1. říjen, 2015
  Máte doma štíra? Tak to mu budete muset potřebovat zkontrolovat uši. Psi ve znamení raka si udělají výlet do lesa a s fenkou ve vahách bude nejlepší začít s agility. A co čeká kozorohy nebo ryby? Čtěte a dozvíte se víc.
 • Horoskop pro psy a štěňátka na září 2015

  Úterý, 1. září, 2015
  Máte doma psa ve znamení ryb? Pak vám přejeme pevné nervy, protože poslušnost není zrovna jejich koníčkem. V případě, že jste majitelem psího blížence, připravte si hodně pracího prášku, vaše oblečení to bude potřebovat. A co čeká ostatní pejskaře? Čtěte!
 • Horoskop pro psy na léto 2015

  Středa, 1. červenec, 2015
  Máte doma psa vodnáře? Pak pozor při venkovních procházkách – mohl by přijít snadno k úhoně. Rak vám pak v červenci bude schopen domů přivést i hejno motýlů a psi střelci pak budou excelovat při výcviku. Co čeká vašeho psa o prázdninách, se dočtete v našem horoskopu.
 • Horoskop pro psy na červen 2015

  Pondělí, 1. červen, 2015
  Červen bude pro vaše pejsky, po delším období s nepříliš teplým počasím, trochu náročné. Někteří psi budou plní klíšťat, jiní zase plní nadšení z plavání. Podívejte se, jakého znamení je právě ten váš pes a co ho v červnu čeká. Krásné, společně strávené chvíle přejí Hafici.cz.
 • Horoskop pro psy na květen 2015

  Pátek, 1. květen, 2015
  Říká se „Máj, lásky čas“ a i vaši mazlíčci to budou tak cítit. Rozkvetlá pole a louky, zelené lesy, to vše na vaše pejsky bude působit jako urychlovač částic. Budou plní energie, veselí, hraví a nic je nezastaví od lítání za míčkem nebo nošení klacků. Bavte se a nebojte se si s nimi zaběhat.
Celkem záznamů: 184

Top inzerát

LABRADOR RETRIEVER – žlutá a smetanová štěňátka

LABRADOR RETRIEVER – žlutá a smetanová štěňátka

Plemeno : Labradorský retrívr
s PP : ano

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace