Psí horoskopy

 • Horoskop pro psy na duben 2015

  Čtvrtek, 2. duben, 2015
  Duben, aprílový měsíc, je tu a vaši mazlíčci jsou už natěšení na dlouhé procházky, vyhřívání na sluníčku a házení míčků. Jděte se s nimi provětrat, budou mít radost a vám slunce také prospěje. Více k jednotlivým znamením zvěrokruhu se dozvíte níže.
 • Horoskop pro psy na březen 2015

  Pondělí, 2. březen, 2015
  Jaro je skoro za dveřmi a proto jestli máte doma psa nebo fenku ve znamení berana, buďte si jisti, že vás nenechá start jara přehlédnout. Přesně víc, co je pro ně to nejlepší. Tedy bez dlouhých procházek a nekonečného házení míčků to v březnu nepůjde. Více se dozvíte jak o svém beranu, tak i o ostatních znameních v horoskopu na březen 2015.
 • Horoskop pro psy na únor 2015

  Neděle, 1. únor, 2015
  Únor je měsíc zamilovaných. Některé psy a fenky to vybudí k aktivitě a bez dlouhých procházek s nimi doma nebude řeč. Někteří psí morousové ale budou raději doma ve vyhřátém pelíšku. Jaký měsíc čeká právě toho vašeho psa?
 • VELKÝ NOVOROČNÍ HOROSKOP pro psy

  Úterý, 30. prosinec, 2014
  Naše domácí mazlíčky čeká zajímavý rok, plný rozporuplných psích nálad i nastavení. Takže zatímco Býk se v tomto směru nezapře jako takový a nálady se budou střídat, s Rakem bude naprosto skvělé pořízení kdykoliv. Více se dozvíte v našem novoročním horoskopu na rok 2015.
 • Speciální VÁNOČNÍ horoskop pro psy na prosinec 2014

  Pondělí, 1. prosinec, 2014
  Pokud máte doma pejska ve znamení Býka, potěšíte ho hlavně vaší přítomností. Pokud Raka, zkuste něco, co mu nikdo brát nebude a pokud Střelce, nadělte mu dobrého cvičitele. O Vánocích by měli být šťastní všichni, i naši mazlíčci. Více se dozvíte ve vánočním horoskopu na měsíc prosinec 2014.
 • Horoskop pro psy na měsíc listopad 2014

  Sobota, 1. listopad, 2014
  Pokud máte doma pejska ve znamení Štíra, nudit se rozhodně nebudete. Připravte se na dlouhé a akční procházky. Nebo vymyslete venčení, kde si to užije i bez toho, aniž byste museli stále běhat za ním. Zapomeňte na polehávání u televize. Více se dozvíte v horoskopu na měsíc listopad 2014.
 • Horoskop na měsíc říjen 2014 pro psy

  Středa, 1. říjen, 2014
  Máte li doma pejska ve znamení Vah, připravte se na to, že máte vedle sebe rovnocenného partnera. Pokud s ním tak jednat nebudete, odvděčí se pohrdáním a možná i dočasnou ztrátou sluchu. Více se dozvíte v horoskopu na měsíc říjen 2014.
 • Horoskop pro psy na měsíc září 2014

  Pondělí, 1. září, 2014
  Pokud máte doma pejska ve znamení Panny, možná se vám bude zdát, že se s ním trochu nudíte, ale jedná se jen o přechodnou dobu. Zase si rád zadovádí, jen je potřeba, aby na to vše nabral sílu. Nyní mu prostě udělá největší radost pohodlný pelíšek. Více se dozvíte v horoskopu na měsíc září 2014.
 • VELKÝ PRÁZDNINOVÝ HOROSKOP pro psy

  Středa, 2. červenec, 2014
  Pokud máte doma pejska ve znamení Lva, máte před sebou trochu náročnější období, pokud ho budete chtít vytrhnout z jeho prostředí a brát mu to, co je jeho. Pokud to ale budete respektovat, můžete se těšit na skvělé léto. Více se dozvíte ve velkém prázdninovém horoskopu na měsíce červenec a srpen 2014.
 • Horoskop na měsíc červen 2014 pro psy

  Pondělí, 2. červen, 2014
  Pokud máte doma pejska ve znamení Raka, máte buď náhradní chůvu, nebo skvělého společníka, citlivého pro momentální situaci. Prostě úžasný pejsek a úžasný měsíc, který si nelze než užít. Více se dozvíte v horoskopu na měsíc červen 2014.
Celkem záznamů: 184

Top inzerát

Německý špic malý štěňata s PP, otec Pomeranian

Německý špic malý štěňata s PP, otec Pomeranian

Plemeno : Německý špic malý
s PP : ano

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace