Psí horoskopy

 • Horoskop na měsíc květen 2014 pro psy

  Čtvrtek, 1. květen, 2014
  Pokud máte doma pejska ve znamení Blížence, zkuste se mu více věnovat, je to nejlepší, co pro něj nyní můžete udělat. Zcela postačí k tomu, aby byl váš chlupáček v naprosté pohodě a vyrovnanosti. Více se dozvíte v horoskopu na měsíc květen 2014.
 • Horoskop na měsíc duben 2014 pro psy

  Pondělí, 31. březen, 2014
  Pejsci ve znamení Býka nebudou moc akční, ale ani zcela nezábavní. Jen si to budou nechávat na dobu, kdy to uznají sami za vhodné. Zkuste si s nimi více hrát, to jediné je zabaví a přivede na jiné myšlenky. Více se dozvíte v horoskopu na měsíc duben 2014.
 • Horoskop na měsíc březen 2014 pro psy

  Sobota, 1. březen, 2014
  Máte li doma pejska ve znamení Berana, zkuste se připravit na to, že vám dá jasně najevo, co je správné. Prostě bude naprosto přesně vědět, co právě chce. Nezbývá, než to prostě více tolerovat, je to velmi chytrý jedinec. Více se dozvíte v horoskopu na měsíc březen 2014.
 • Horoskop na měsíc únor 2014 pro psy

  Pátek, 31. leden, 2014
  Máte li doma pejska ve znamení Ryb, zkuste mu věnovat nejen svou péči, ale i něco navíc. Všímejte si jeho rozpoložení a zkuste mu jít v tomto směru více vstříc, odměna vás nemine v podobě šťastného psího kamaráda. Více se dozvíte v horoskopu na měsíc únor 2014.
 • Speciální NOVOROČNÍ horoskop na rok 2014 pro psy

  Středa, 1. leden, 2014
  Pejsci ve znamení Berana mají svoji hlavu a dokážou se vzepřít, zrozenci ve znameních Blíženců budou tak trochu nečitelní a Váhy zase velmi chytré a bystré. Více se dozvíte v novoročním horoskopu pro psy na rok 2014.
 • Speciální VÁNOČNÍ horoskop pro psy na prosinec 2013

  Neděle, 1. prosinec, 2013
  Pokud máte doma pejska ve znamení Štíra, pozor na to, jak strávíte Vánoce. Může to být jak v klidu domova, tak u veterináře. Vše se bude odvíjet od toho, jak budete schopni odolat jeho hereckým výkonům, pokud uvidí lidské jídlo. Více se dozvíte v horoskopu pro psy na měsíc prosinec 2013.
 • Horoskop na měsíc listopad 2013 pro psy

  Sobota, 2. listopad, 2013
  Vaši pejsci ve znamení Raka se v těchto dnech opravdu vyznamenají. Budou zlatí. Prostě psíci, kteří si zaslouží jen a jen chválit a také hýčkat. Ale uvidíte sami. Vaši mazlíčci mají prostě skvělé období. Více se dozvíte v horoskopu pro psy na měsíc listopad 2013.
 • Horoskop na měsíc říjen 2013 pro psy

  Úterý, 1. říjen, 2013
  Máte li doma pejska ve znamení Střelce, čekejte sice trochu náročnější období, ale právě nyní se ukáže, jak dokážete jeden druhého respektovat. Čili zapomeňte na tvrdé jednání, nic byste tím stejně nedosáhli. Více se dozvíte v horoskopu pro psy na měsíc říjen 2013.
 • Horoskop na měsíc září pro psy

  Pondělí, 2. září, 2013
  Pokud máte doma pejska ve znamení Vodnáře, více prohlížejte tlamu. Pozor na problémy různého druhu. Například zubní kámen, či různé druhy zánětů. Bude k tomu nyní náchylnější, tak pozor, abyste něco nepodcenili. Více se dozvíte v horoskopu pro psy na měsíc září 2013.
 • Psí horoskop na prázdninový měsíc srpen

  Čtvrtek, 1. srpen, 2013
  Pejsci ve znamení Blíženců budou tak trochu bez nálady. Jenže tak jsou nastavení a to, co pro ně můžete udělat, je hlavně dopřát jim klid a pohodu. Zkuste jim tedy jako dárek nyní koupit pohodlný pelíšek. Více se dozvíte v horoskopu pro psy na měsíc srpen 2013.
Celkem záznamů: 184

Top inzerát

Německý špic malý štěňata s PP, otec Pomeranian

Německý špic malý štěňata s PP, otec Pomeranian

Plemeno : Německý špic malý
s PP : ano

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace