Psí horoskopy

 • Psí horoskop na prázdninový měsíc červenec

  Pondělí, 1. červenec, 2013
  Pokud máte doma pejska ve znamení Kozoroha, občas to bude vypadat, že pánem je doma on. Ale proč ne. Zaslouží si trochu té pozornosti, a pokud s tím chcete cokoliv udělat, je potřeba vyvinout notnou dávku diplomacie. Více se dozvíte v horoskopu pro psy na měsíc červenec 2013.
 • Horoskop na měsíc duben červen psy

  Neděle, 2. červen, 2013
  Pejsci narození ve znamení Vodnáře budou hodně citliví. Proto pozor na jednání, které budete uplatňovat vůči vašemu mazlíčkovi. Bude si hodně pamatovat a to i v době, kdy to zase bude váš známý miláček, kterého jen tak něco nerozhodí. Více se dozvíte v horoskopu pro psy na měsíc červen 2013.
 • Horoskop na měsíc květen pro psy

  Čtvrtek, 2. květen, 2013
  U pejsků ve znamení Panny trochu více sledujte zdraví a zkuste více upravit stravu. Jen tak předejdete problémům, které by mohly mít závažnější charakter. Jinak se ale těšte na mazlíčka přesně takového, jak ho znáte. Více se dozvíte v horoskopu pro psy na měsíc květen 2013.
 • Horoskop na měsíc duben pro psy

  Neděle, 31. březen, 2013
  Pejsci ve znamení Vodnáře mají trochu navíc, co se týká energie. Zkuste ji také nasbírat tolik, kolik jen půjde. Na procházkách jistě fyzičku oceníte. Pokud se tedy chcete přizpůsobit. Nic jiného vám ale upřímně řečeno nezbude. Více se dozvíte v horoskopu pro psy na měsíc duben 2013.
 • Horoskop na měsíc březen pro psy

  Sobota, 2. březen, 2013
  Pokud máte doma pejska ve znamení Ryb, nejspíš si trochu zaběháte. Alespoň on tedy určitě. Ale má prostě takové období. Najděte mu místo, kde ho prostě pustíte a budete si užívat jeho radosti se vším všudy. Více se dozvíte v horoskopu pro psy na měsíc březen 2013.
 • Horoskop na měsíc únor pro psy

  Pátek, 1. únor, 2013
  Pejsci ve znamení Býka budou tak trochu neposlušní. Ale mají prostě takové období. Tak jim to zkuste trochu tolerovat. Jak se ale říká, vše zlé je k něčemu dobré. Tato doba může mezi vámi vybudovat opravdu pevné přátelství. Více se dozvíte v horoskopu pro psy na měsíc únor 2013.
 • NOVOROČNÍ horoskop pro psy na rok 2013

  Pondělí, 31. prosinec, 2012
  Zajímá vás, jaký bude rok 2013 pro vašeho psího mazlíčka či mazlíčky? Máme pro vás velký novoroční horoskop.
 • Speciální VÁNOČNÍ horoskop pro psy na prosinec 2012

  Sobota, 1. prosinec, 2012
  Pokud máte doma pejska ve znamení Býka, bude se vám všude plést, pokud ve znamení Raka, bude sentimentální, pokud ve znamení Panny, vymyslí i nevymyslitelné. Pokud chcete vědět více, přečtěte si speciální vánoční horoskopy pro psy na měsíc prosinec 2012.
 • Horoskop pro psy a pejsky na listopad 2012

  Čtvrtek, 1. listopad, 2012
  Pokud máte doma pejska ve znamení Kozoroha, zaměřte se hlavně na srst a kůži. Dopřejte mu kvalitní krmivo a také péči, která by měla být nyní trochu intenzivnější. Tato péče se zcela jistě vyplatí. To a ostatní se dozvíte v horoskopu na měsíc listopad 2012.
 • Horoskop pro psy a pejsky na měsíc říjen 2012

  Pondělí, 1. říjen, 2012
  Máte-li doma pejska ve znamení Raka, užijete si psí aktivity dosyta. Zkuste ale připravit fotoaparáty, protože nejspíše ulovíte zajímavé záběry. Krocením nic nezmůžete, nebo alespoň jen velmi málo, tak to zkoušejte jen po troškách a počkejte na lepší období. Více se dozvíte v horoskopu pro psy na měsíc říjen 2012.
Celkem záznamů: 184

Top inzerát

Prodám štěňata BŠO bez PP

Prodám štěňata BŠO bez PP

Plemeno : Bílý švýcarský ovčák
s PP : ne

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace