Horoskop pro psy a fenky na březen 2016

Úterý, 1. březen 2016

Váš jinak líný štír bude v březnu jako vyměněný. A jestliže máte vodnáře, dobře si rozmyslete, za co ho budete kárat. A jak na tom budou ostatní znamení? Přečtěte jim jejich horoskop na Hafici.cz.

Horoskop pro psy - beran

Beran (21. 3. - 20. 4.)

Jestliže jste s novým rokem poctivě začali s výcvikem svého psa, určitě již v březnu budete pozorovat první větší úspěchy. Občas sice bude váš psí beránek trochu zamyšlený, a tedy neposlechne, ale to jen proto, že již ve vzduchu cítí jaro.

 


Horoskop pro psy - býk

Býk (21. 4. - 20. 5.)

Jestliže je váš pes bez zdravotních problémů, bude hravý a vynalézavý. Dokonce bude poslušnější než kdykoliv předtím. Nepropásněte tedy svou šanci. Jestliže jste se dříve báli vzít svého psa do restaurace nebo mezi ostatní psy, tak teď to určitě budete moci zkusit.

 

 

Horoskop na měsíc - Blíženci

Blíženci (21. 5. - 21. 6.)

Váš pes bude mít opravdu hodně energie. Doporučujeme dlouhé procházky, ideálně ve společnosti dalších pejsků, aby svou aktivitu využil pozitivním způsobem. Máte doma hravého a živého pejska a to je přece skvělé! Procházky jarní krajinou spolu s nejlepším přítelem jsou fajn.

 


Horoskop pro psy na měsíc - rakRak (22. 6. - 22. 7.)

Máte pocit, že je váš pes chytrý? Máte pravdu. Obzvláště v březnu vám bude předvádět své kousky v plné parádě. Povely jako je „Ke mně“ nebo „Lehni“ budou opravdu jedny z mnoha, které zvládnou. Pozor jen při jeho skocích na bezpečnost. Hrozí zranění polštářků na packách. Pravidelně kontrolujte také uši!

 


Horoskop na měsíc - levLev (23. 7. - 22. 8.)

S nastupujícími vyššími teplotami se ve vašem lvíčkovi probouzí pořádný lev. Jaro na vašeho psa bude působit i přesto, že teprve začíná. Bude mít chuť dovádět a možná i trochu utíkat za opačným pohlavím. Připomeňte mu základní poslušnost jako je přiběhnutí na zavolání.Horoskop pro psy - pannaPanna (23. 8. - 22. 9.)

Chutí do učení vás pes ve znamení panny příliš vynikat nebude. Bude se chtít povalovat, vyhřívat na sluníčku a relaxovat. Jediné, co ho přiměje k většímu pohybu, budou velikonoční koledníci, kteří se mu opravdu nebudou pozdávat. Dejte pozor, aby některý z nich nepřišel k úhoně.

 


Horoskop pro psy na měsíc - váhyVáhy (23. 9. - 23. 10.)

Jestliže se začínáte ohlížet po novém přírůstku do rodiny, pak určitě neváhejte projít i psí útulky. Když si vyberete pejska ve vahách, určitě si spolu sednete. Jestliže již doma psa ve vahách máte, bude pro vás březen měsícem naprosté harmonie. Budete si rozumět tak, jako ještě nikdy. Užijte si to!

 


Horoskop pro psy - štírŠtír (24. 10. - 22. 11.)

Museli jste vždycky svého štíra tahat z pelíšku, aby se šel vůbec vyvenčit? Tak to už teď nebudete muset řešit. V březnu se váš pes ve štíru projeví jako opravdu energický tvor. Aporty, běhání, jakékoliv psí sporty – z toho všeho bude nadšený. Snad budete mít dost energie i vy, abyste s ním mohli držet krok.


Horoskop pro psy - střelecStřelec (23. 11. - 21. 12.)

Váš pes jako by ohluchl. Nevnímá vás, nereaguje na povely. Nehledejte ale příčinu v jeho zhoršujícím se sluchu. Nabídněte mu oblíbený pamlsek třeba i přes zavřené dveře nebo jen zašustěte pytlíkem s pamlsky a hned zjistíte, že výlet k veterináři je zbytečný. Zkuste ho zaujmout něčím originálním.Horoskop pro psy - kozorohKozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Jaro bude znát i na vašem psovi ve znamení kozoroha. Bude jako z divokých vajec. Proto dávejte pozor, aby ho něco nepřejelo, zrovna když bude mít svou „šílenou hodinku“. Nemusíte ho pořád držet na vodítku, ale obezřetnost je na místě.

 


Horoskop pro psy - vodnářVodnář (21. 1. - 20. 2.)

Váš vodnář bude trochu přecitlivělí. Jakékoliv příkoří a nespravedlnost, která se mu stane, pro něj bude delší dobu nepřekonatelná a bude uražený. Proto buďte na svého psa maximálně spravedliví. Vždy se snažte zjistit, jestli je pachatelem „zločinu“ opravdu právě váš pes nebo někdo jiný – vyplatí se vám to.


Horoskop pro psy - rybyRyby (21. 2. - 20. 3.)

Naplňte kapsy odměnami a pamlsky a vyražte třeba na kraj světa. Nemusíte se bát, že by vás váš pes neposlechl. Bude nadšený z procházek, výletů i nových lidí či psích kamarádů. Bude vám opravdu vděčný, že se s jarem konečně něco děje.

autor článku: Redakce Hafici.cz

Počet přečtení tohoto článku: 1585

Zpět na výpis


Top inzerát

Anglický buldok - pejsek s pp

Anglický buldok - pejsek s pp

Plemeno : Anglický buldok
Pohlaví : ne
s PP : ano

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace