Horoskop pro psy a fenky na květen 2016

Neděle, 1. květen 2016

Psi ve znamení Ryb budou mazaní a chytří. Útěk ze zahrady pro ně nebude problém. Štíři od vás budou očekávat nějakou změnu. Už se nechtějí nudit. Psy ve znamení panny pak bude nutné držet na vodítku. A co ostatní znamení? Přečtěte svému psovi horoskop na květen 2016!

Horoskop pro psy - beran

Psi ve znamení berana (21. 3. - 20. 4.)

Možná se vám bude zdát, že se váš pes chová jak malé tvrdohlavé děcko. Máte pravdu, není to jen zdání. Váš pes si bude vynucovat pozornost a opravdu důrazně bude dávat najevo, že není středem pozornosti. Zkuste ho nepřehlížet a dejte mu najevo, jak je šikovný.

 

Horoskop pro psy - býkBýk (21. 4. - 20. 5.)

Psi i fenky ve znamení býka počátkem května trochu ožijí, stále to ale nebude ten aktivní býk, kterého znáte. Větších akcí se dočkáte pouze v případě, že máte loveckého psa. Zkuste svého psa postupně rozhýbat. Nejprve procházky, pak házení míčku a časem třeba běh nebo dokonce agility.

 

Horoskop na měsíc - BlíženciPes v blíženci (21. 5 - 21. 6.)

V květnu bude váš pes více nakloněn poslušnosti. Bude s ním výrazně lepší pořízení a tak toho hned využijte. Nic netrvá věčně. Ale pozor, nepřehánějte to, ať ho neodradíte. I přes své momentální nadšení si váš pes stále rád odpočine.

 

 

Horoskop pro psy na měsíc - rakRak (22. 6. - 22. 7.)

Máte náladu svého psa rozmazlovat, ale pokaždé, když mu budete chtít udělat radost, on provede nějakou lotrovinu. Jednou poškrábe sedačku, podruhé rozkouše boty. Zkuste ho zabavit - pořiďte zábavné hračky, kousací kosti a vybijte jeho energii na dlouhých procházkách nebo společným během. Snad pak již nebude mít na ničení energii.

 

Horoskop na měsíc - levKdyž je pes i lev (23. 7. - 22. 8.)

Váš lvíček poněkud zvlčil. Má to tak trochu v povaze, ale v květnu se k tomu přidá i jarní aktivita a rozjívenost až se občas budete divit, kde se to v něm bere. Ale nebojte, stále bude ochotný dělat to, co po něm jeho páníček žádá. Přece jen jste pro něj jeho dvounohý bůh.

 

Horoskop pro psy - pannaPanna (23. 8. - 22. 9.)

Psí panny budou jako obvykle trochu nevyzpytatelné. Občas se budou projevovat hodně dominantně a někdy budou naprosto krotké. Květen tedy nebude nejvhodnější dobou pro seznamování. Na procházkách by proto měl být košík a vodítko samozřejmostí.

 

 

Horoskop pro psy na měsíc - váhyVáhy a psi (23. 9. - 23. 10.)

Mazlení a válení s vaším psem definitivně končí. Nastává doba akce. Připravte se na to, že budete hodně času trávit venku. Je na vás jak – jestli běháním, tréninkem agility nebo jen procházkami. V každém případě, váš pes ve znamení vah bude nadšený z pohybu a doma ho nic neudrží.

 

Horoskop pro psy - štírŠtír (24. 10. - 22. 11.)

Psi ve štíru budou rádi dělat něco nového. Zaujatí budou novými hračkami, novou příchutí granulí a druhem konzerv, novými místy i novými členy rodiny. Ať už tedy budete dělat cokoli, vystupte ze svých stereotypů a zkuste něco netradičního. Vám změna také prospěje.

 

Horoskop pro psy - střelecPro psy střelce (23. 11. - 21. 12.)

Střední a velká plemena ve znamení střelce budou trochu drsnější ve svém chování – především pak v ochraně „svých“ věcí a lidí. Menší pejsci se budou spíše soustředit na štěkání v případě, že se jim nebude něco líbit. Květen pro ně bude ve znamení ochrany rodiny a nic moc s tím neuděláte.

 

Horoskop pro psy - kozorohKozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Květen je ideální na hledání vhodného společného místa pro dovolenou s vaším psem. Co zkusit Český ráj, Šumavské lesy nebo vzdálenější pláže Chorvatska? Takový společný zážitek si bude váš pes jistě pamatovat. Užijte si to společně!

 

 

Horoskop pro psy - vodnářPsi a fenky ve vodnáři (21. 1. - 20. 2.)

V květnu již není třeba dávat takový pozor na vašeho psa. Zranění již nehrozí. I přesto, že ho uvidíte skákat z vysokých zídek, nic se mu nestane. Jen překypuje energií a užívá si teplého počasí. Dopřejte mu dostatek pohybu a volnosti.

 

 

Horoskop pro psy - rybyRyby (21. 2. - 20. 3.)

Váš pes bude opravdu mazaný. Tento měsíc se mu vždy podaří najít nějaký způsob, jak vás přechytračit. Ať už mu půjde o získání pamlsku nebo o útěk ze zahrady, vždy něco vymyslí a vy jen budete s otevřenou pusou zírat, jak se mu to zase povedlo.

autor článku: Redakce Hafici.cz

Počet přečtení tohoto článku: 1581

Zpět na výpis


Top inzerát

LABRADOR RETRIEVER – žlutá a smetanová štěňátka

LABRADOR RETRIEVER – žlutá a smetanová štěňátka

Plemeno : Labradorský retrívr
s PP : ano

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace