Horoskop pro psy a fenky na listopad 2016

Úterý, 1. listopad 2016

Psi ve znamení ryb budou smutní, oproti tomu vodnáři budou k nezastavení. Býci budou natěšení na psí vánoční cukroví a psům štírům bude zima. Co dalšího čeká tato a další znamení v listopadu? Přečtěte jim horoskop.

Horoskop pro psy - beranPes beran (21. 3. - 20. 4.)

Je docela dobře možné, že již máte plné zuby běhání a honění se za svým psem. Není vám to ale nic platné. Minimálně začátkem listopadu to ještě budete muset vydržet. Pouze pokud máte doma mopse, budete mít šanci si trochu odpočinout u čaje. Ostatní plemena budou stále velmi energická.

 

Horoskop pro psy - býkBýk (21. 4. - 20. 5.)

Žaludek vašich psů ve znamení býka je již v pořádku. Pozor ale, až začnete péct koncem měsíce vánoční cukroví, aby pes neujídal. Cukroví by mu opět nemuselo udělat dobře. Případně připravte svému psovi jeho vlastní speciální cukroví. Jistě bude mít také radost, když místo kupování dárků vyrazíte na dlouhou procházku.

 

Horoskop na měsíc - BlíženciPsi ve znamení blížence (22. 5 - 21. 6.)

Venku se značně ochladilo a vašemu psovi se už nechce ven. Venčení bere jako nutné zlo a ihned zase peláší domů. Nenechte ho zlenivět. I teplota ještě klesne a váš pes si musí začít zvykat. Delší procházky dělejte pokud možno v případě, že svítí slunce a nestyďte se psovi dát i obleček. Psi senioři to jistě ocení.

 

Horoskop pro psy na měsíc - rakRak (22. 6. - 22. 7.)

I pes pozná, zdali mu to sluší nebo ne. Dopřejte svému mazlíčkovi náležitou péči. Vykoupejte ho, vydrhněte šamponem a nechte náležitě v teple oschnout. Uvidíte, jak bude nadšený z vašeho hlazení a kartáčování. Nakonec budete mít radost oba dva.

 

 

Horoskop na měsíc - levLev (23. 7. - 23. 8.)

Váš pes bude chtít být s vámi, ale venku. Nebojte se toho! Náležitě se oblečte, vezměte s sebou třeba košík na houby a vyražte. V nejhorším můžete sbírat kaštany nebo šišky. Jde hlavně o to, aby se pes provětral a vám to jistě také prospěje.

 

 

Horoskop pro psy - pannaPsi panny (24. 8. - 23. 9.)

Váš pes bude v listopadu poněkud lenivější. Nebojte se, nic mu není. Chce jen načerpat sílu na zimní období. Užívejte si, že máte více času na pečení cukroví a za odměnu mu upečte speciální psí cukroví přímo pro něj. Při nakupování vánočních dárků nezapomeňte i na svého psa!

 

Horoskop pro psy na měsíc - váhyVáhy (24. 9. - 23. 10.)

Váhy budou nevyzpytatelné, ostatně jako vždy. Začátkem listopadu budou spíše klidné, ale koncem vám dají pořádně zabrat. Vaše vánoční přípravy a pečení je nebudou naprosto zajímat. Budou se snažit na sebe strhnout vaši pozornost a proto ani rozkousané bačkory nebudou výjimkou. Věnujte se i jim a všechno bude mnohem snazší.

 

Horoskop pro psy - štírKdyž je pes i štír (24. 10. - 22. 11.)

V listopadu už budou možná vašeho psa štíra trochu studit pacičky a nosánek. Jestliže máte psa seniora, pořiďte mu obleček nebo alespoň vestičku na zahřátí páteře. Jinak stačí, když svého psa rozhýbete, aby mu nebyla taková zima. Zkuste rychlou chůzi, nebo lehký běh. Uvidíte, že nakonec z toho bude mít váš pes radost.

 

Horoskop pro psy - střelecStřelec (23. 11. - 20. 12.)

Váš pes bude mít pocit, že ho musíte na slovo poslechnout. Bude si vynucovat pozornost a to i opravdu hlasitě. Pamlsky bude čekat na první mrknutí a procházky jen a pouze oblíbenou trasou. Nenechte svého psa rozhodovat, mohlo by vám to přerůst přes hlavu.

 

 

Horoskop pro psy - kozorohKozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Svého psa teď trochu rozmazlujete. Vlastní vánoční cukroví, domácí pamlsky, občas nějaký ten piškotek…. Váš pes rád vyzkouší něco nového a moc dobrého. Pozor ale, aby byl ochoten jíst i normální věci. Příliš pamlsků a žádná vyvážená strava není to ono. Nezapomínejte také na nutný pohyb.

 

Horoskop pro psy - vodnářFenky a psi ve vodnáři (21. 1. - 19. 2.)

Nadšení vašich psů z podzimního počasí stále trvá. Mají plno energie a chtějí být co nejvíce venku. Využijte toho a jděte třeba do lesa na houby nebo sbírejte kaštany (v každé školce nebo škole jimi jistě uděláte radost). Plemena jako je německý ohař takové výlety jistě ocení.

 

Horoskop pro psy - ryby

Ryby (20. 2. - 20. 3.)

Vaše rybka je trochu smutná, možná se jí teď díky pečení a nakupování dárků věnujete o něco méně. Zkuste ji přesvědčit, že ji máte stále stejně rádi. Každý den si vyhraďte alespoň hodinku, kdy budete pouze spolu.

autor článku: Redakce Hafici.cz

Počet přečtení tohoto článku: 1375

Zpět na výpis


Top inzerát

SHIBA INU PRAHA

SHIBA INU PRAHA

Plemeno : Šiba Inu - Shiba
Pohlaví : ne

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace