Psí hry a sporty

 • Mozkové pochody psa v 10-ti bodech

  Pondělí, 20. říjen, 2014
  Psi mají bohatou řeč, bohužel však odlišnou od naší a proto máme mnohdy oboustranný komunikační problém. Napadlo vás někdy, jak by vypadal váš běžný den s vaším psem, kdyby uměl mluvit lidskou řečí? Po rozhovoru s jedním bytovým labradorem jsme shrnuli celou anabázi v deseti bodech!
 • "Když se do vás zakousne rotvajler, máte co dělat, abyste to ustáli." rozhovor s Tomášem Laborem

  Pondělí, 4. srpen, 2014
  Můj pes je právě v pubertě. Potřebuje trochu usměrnit ve výchově, a proto jsem se rozhodla navštívit nejbližší psí cvičák, kde jsem objevila vycházející hvězdu základní kynologické organizace v Třinci. Tomáš Labor zde funguje jako instruktor výcviku poslušnosti, stopař a figurant. Ve svých třiatřiceti letech již získal bezpočet ocenění. Věnuje se této práci již 23 let. Dělat figuranta znamená pomoci psům s rozvinutím jejich osobnosti a usměrněním emocí. Jde o mimořádně zajímavé povolání, a proto jsme pro vás pana Labora, špičku v oboru psí výchovy, trochu vyzpovídali! Jaké to tedy je nechat na sebe psy útočit?
 • Levné hračky pro psy

  Pátek, 30. květen, 2014
  Už jste přemýšleli, jestli je váš pes spíše ekolog, kutil nebo vychytralý koumák? Jak mu zpestřit běžný den, aniž byste neustále museli brát zverimexy útokem a lkát nad těžce vydělanými penězi? Máme pro vás několik tipů na hračky pro psy, ze kterých bude váš pes dělat přemety radostí a vás to nebude stát ani korunu!
 • Trenér Canicross teamu o své vášni

  Pátek, 7. únor, 2014
  O čem je canicross? Je to „jen“ o tom, že si jdu zaběhat se svým čtyřnohým miláčkem? Pak jste tedy na velkém omylu! Pohodlně se usaďte a pojďte nahlédnout do toho nejúžasnějšího světa!
 • VIDEO: Překážky pro agility na vaší zahradě? Máme pro vás pár tipů.

  Čtvrtek, 5. září, 2013
  Ať už máte psa, který s agility teprve začíná, nebo už jste pokročilí a pouze chcete se svým čtyřnohým mazlíčkem trénovat i doma, můžete si postavit domácí agility cvičiště na své vlastní zahradě. Na následujících řádcích vám dáme pár rad, jak si postavit překážky, které si můžete doma sestrojit i pro psa, se kterým agility závody dělat nechcete, ale máte zájem udělat něco pro jeho kondici a zábavu.
 • Proč pes zahrabává věci?

  Pátek, 22. únor, 2013
  Pes je geneticky předurčen k tomuto přirozenému způsobu chování. Jedná se o zakódovaný instinkt každého psa, o normální stav a zdravou dravost. Zahrabávání věcí, stejně jako štěkání a kousání, jsou automatickým „nástrojem“ lůna přírody a způsobem psího vyjadřování.
 • Jak začít s agility – rozhovor s Danou Freeway

  Středa, 25. duben, 2012
  Znáte Danu Freeway? Je to jedna z našich úspěšných agility závodnic. Setkali jsme se s ní a ptali se za vás. Věříme, že se vám rozhovor s ní bude líbit a pomůže vám s vašimi agility začátky.
 • Psí dostihy? Zkuste to i se svým psem!

  Úterý, 12. duben, 2011
  Máte doma energického čtyřnožce? Chcete vědět, zda ho zajímá návnada? Potřebujete ho unavit? Přijďte si vyzkoušet běh za taženou návnadou. Dostihová dráha Kolín pořáda speciální trénink pro širokou veřejnost.
 • O agility XS - aneb i malý pes může být velký sportovec

  Úterý, 25. leden, 2011
  Když se řekne pražský krysařík, jorkšírský teriér nebo čivava, každému se vybaví malý postelový povaleč, který je určený jen k mazlení a hraní. Tento mýtus se však daří bořit sportovnímu klubu ze Dvora Králové nad Labem, který tyto malé pejsky vede k překvapivým sportovním výkonům.
 • VIDEO Agility pro hafiky – Než vyrazíte na závody

  Čtvrtek, 9. září, 2010
  Posledním dílem seriálu Agility pro hafiky je díl s názvem „Než vyrazíte na závody“. Když už jste na závody připraveni vy i váš pes, určitě budete chtít na nějaký ten agility závod vyrazit. V tomto díle se dozvíte, co je před závodem důležité a na jaké vybavení nesmíte zapomenout.
Celkem záznamů: 55

Top inzerát

Pomeranian deti FCI

Pomeranian deti FCI

Plemeno : Německý špic trpasličí
s PP : ano

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace