Psí hry a sporty

 • VIDEO Agility pro hafiky – Rozbor parkuru

  Úterý, 7. září, 2010
  V řadě předposlední díl video seriálu Agility pro hafiky vám ukáže, jak probíhá rozbor parkuru. Dozvíte se, co je pro rozbor důležité a proč je vůbec dobré ho dělat. Uvidíte parkur o dvaceti překážkách a to, jak ho psovodi se svým psem proběhli.
 • VIDEO Agility pro hafiky – Nácvik jednoduchých sekvencí

  Čtvrtek, 2. září, 2010
  Jestliže máte doma energického a aktivního psa a rádi mu věnujete svůj volný čas, pak je pro vás oba psí sport agility asi tím nejvhodnějším. Ve VIDEO seriálu portálu Hafici.cz, který jsme nazvali Agility pro hafiky, se dozvíte základní informace potřebné pro společný úspěšný začátek vás a vašeho psa. V tomto díle se budeme věnovat nácviku jednoduchých sekvencí.
 • VIDEO Agility pro hafiky – Otočky

  Úterý, 31. srpen, 2010
  Připraven je pro vás již sedmý díl seriálu Agility pro hafiky. Tento video díl se věnuje otočkám. V předchozím díle jsme vás informovali o vedení psa v parkuru a právě otočky slouží psovodovi k možné změně vedení psa v parkuru.
 • VIDEO Agility pro hafiky – Způsoby vedení psa v parkuru

  Čtvrtek, 26. srpen, 2010
  Agility pro hafiky je video seriál určený aktivním majitelům psů a jejich energickým mazlíčkům. V tomto díle video seriálu se dozvíte několik základních informací o způsobech vedení psa v parkuru. Jaké způsoby vedení psa existují a který způsob je nejvhodnější pro mladé psy.
 • VIDEO Agility pro hafiky – Zónové překážky

  Úterý, 24. srpen, 2010
  Agility je jedním ze psích sportů, který je vhodný pro aktivní psy i jejich majitele. Hafici.cz vám v tomto již pátém díle VIDEO seriálu nazvaném Agility pro hafiky, přináší trochu informací o tom, jak s tímto sportem začít a jak s ním seznámit vašeho psa. Tentokrát se budeme věnovat zónovým překážkám.
 • VIDEO Agility pro hafiky – Překážky a jejich nácvik II.

  Pátek, 20. srpen, 2010
  Zájemci o psí sporty budou určitě mít radost z již čtvrtého dílu VIDEO seriálu Agility pro hafiky. Tento díl se rovněž věnuje překážkám a jejich nácviku, tentokrát jsou ale na řadě překážky kruh a slalom.
 • VIDEO Agility pro hafiky – Překážky a jejich nácvik I.

  Úterý, 17. srpen, 2010
  Pro nadšené majitele psů, kteří chtějí pro svého mazlíčka něco udělat, tu máme v řadě již třetí díl VIDEO seriálu Agility pro hafiky. Tento díl se věnuje překážkám a jejich nácviku. Tentokrát probereme překážky skokové, tunely, skok daleký a stůl.
 • VIDEO Agility pro hafiky – Kdy a jak začít

  Čtvrtek, 12. srpen, 2010
  Zajímáte se o agility? Chcete využít energii vašeho psa tím správným směrem? Zvolte jeden ze psích sportů – agility. Hafici.cz vám přinášejí druhý díl VIDEO seriálu Agility pro hafiky. V tomto dílu se dozvíte, kdy a jak s tímto sportem začít.
 • VIDEO Agility pro hafiky - Co je agility

  Úterý, 10. srpen, 2010
  Dnešní den vám přinášíme první díl VIDEO seriálu o psím sportu AGILITY, který jsme nazvali Agility pro hafiky. Tento první díl je věnován agility jako sportu celkově. Dozvíte se, co agility je a jak se dostalo do Čech. Pro jaká psí plemena je agility vhodné a od jakého věku psa s ním můžete začít. Jestliže tedy plánujete se svým psem začít provozovat tento sport, určitě se na tento díl (a rovněž díly ostatní) podívejte.
 • Pozitivní motivace - radost pro každého psa

  Úterý, 23. únor, 2010
  Dne 13. 2. 2010 jsme vyrazili na ŠKOLU HROU s Luckou Součkovou do DOGSHOW krytého výcvikového centra pro psy v Praze 4 – Libuš. Tématem semináře byla pozitivní motivace a klikr. A já jsem se rozhodla nenechat si znalosti z tohoto semináře pro sebe a podělit se o vše s vámi! Nejprve se rozepíšu o pozitivní motivaci.
Celkem záznamů: 55

Top inzerát

Prodám štěňata BŠO bez PP

Prodám štěňata BŠO bez PP

Plemeno : Bílý švýcarský ovčák
s PP : ne

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace