Psí pohádky

 • ŤAPKA A TLAPKA – část desátá "Matýskovo dobrodružství"

  Pátek, 12. červen, 2009
  Ťapka s Tlapkou teď byly moc šťastné. Matýska měly obě moc rády, ale ukázalo se, že vychovat ho, nebude vůbec nic jednoduchého. Matýsek byl ještě maličký a moc rád si hrál se vším, s čím se hrát nesmělo. Všude vlezl, pár věcí už rozbil a všichni tak byli moc šťastní, když si psí sestřičky s Matýskem hráli na zahradě. Tam mohli společně běhat, co hrdlo ráčilo, a nikdo nenadával, že Matýsek vlezl tam nebo sem a že zase něco provádí.
 • ŤAPKA A TLAPKA – část devátá "Nový kamarád"

  Čtvrtek, 28. květen, 2009
  Ťapka s Tlapkou si teď chodily hrát s koťátky skoro denně. Několikrát je Micka dokonce přivedla i k nim na zahradu, aby se její děti hezky proběhly. Psí sestřičky byly moc šťastné. Hry s koťaty je moc bavily. Jenže jednoho dne se stalo něco moc zvláštního. Přišli úplně neznámí lidé a nejdříve si odnesli jednu kočičí holčičku a za chvíli i druhou. S Mickou a Oskarem zůstal jen mourovatý chlapeček.
 • ŤAPKA A TLAPKA – část osmá "Seznámení s koťaty"

  Středa, 13. květen, 2009
  Micka teď chodila za psími holčičkami častěji. Koťátka hlídal i Oskar a tak měla trochu více času. Chvíli si s nimi pohrála a zase běžela. Ťapka s Tlapkou byly moc rády, že se tu vždy ukázala a pokaždé se nezapomněly zeptat, jak se koťátkům vede.
 • ŤAPKA A TLAPKA - část sedmá "Zamilovaná Micka"

  Pátek, 17. duben, 2009
  Už snad nebylo nic, co by Micka Ťapce a Tlapce neukázala. Obě znaly celý Micčin dům i jeho okolí. Jednou, když je vzala Micka domů, krásně si tam hrály. Proto nedokázaly pochopit, proč se Micčina panička tolik zlobí nad roztahanými botami, roztrhaným toaletním papírem a rozházenými věcmi v koupelně. Dlouho se pak nemohly u Micky ukázat, ale nakonec jim Micčina panička odpustila a dokonce občas dala i něco na zub. Přesto všechno se ale Ťapka s Tlapkou k Micce rády vracely a hrály si s ní. Jenže najednou už Micka tolik času neměla.
 • ŤAPKA A TLAPKA – část šestá "V peřinách je nejlépe"

  Pondělí, 9. březen, 2009
  Tlapka odpočívala na sluníčku u keře a Ťapka neúnavně pátrala v každém koutu zahrady. Čumáčkem zkoušela všechna místečka, zda tu nenajde nějaký skrytý vzkaz. Nic sice zatím nenašla, ale to ji vůbec neodrazovalo. Všude byly podpisy a vzkazy od Tlapky. Jenže co když narazí na něco zajímavého?
 • Robinovo valentýnské štěstí

  Středa, 11. únor, 2009
  Zdálo se, že Robinovi splnil vánoční stromeček i jeho další přání. K psímu kamarádovi totiž přibyla i kamarádka lidská. Robinův pán jednoho dne přivedl domů novou kamarádku. Byla sice moc krásná, jenže, jak se časem ukázalo, to bylo asi tak vše. Robin byl moc spokojený, nestěžoval si. Psí kamarád rostl jako z vody a dostal i krásné jméno. Pán mu začal říkat Tobiáš nebo také Tobi. Tobiášek byl ale ještě malý a musel se spoustu věcí naučit. Tak mu musel Robin vše vysvětlovat a ukazovat, ale byl moc hrdý, že se může podílet na Tobiho výchově.
 • ŤAPKA A TLAPKA – část pátá "V nouzi poznáš přítele"

  Úterý, 6. leden, 2009
  Další den nemohly psí holčičky ani dospat. Venku bylo sice trochu zataženo a sluníčku se moc nechtělo vylézat z pod mraků, ale to bylo tentokrát úplně jedno. Ťapka s Tlapkou rychle zbaštily snídani a už stály u dveří a čekaly, až je pustí Petr ven.
 • ŤAPKA A TLAPKA – část čtvrtá "Kamarádů není nikdy dost"

  Čtvrtek, 18. prosinec, 2008
  Tlapka už byla úplně v pořádku. Už zase hýřila štěstím a energií, dokonce tolik, že byla čilejší než Ťapka. Šťastně ten den pobíhala po zahradě a honila chvíli sestřičku, chvíli zase motýly. Hezky si pohráli i s Petrem, který dnes nemusel do školy, protože byla sobota. Páníčkové seděli na zahradě a jen tak pozorovali, jak se štěňátka vesele prohánějí.
 • Vánoční pohádka - ROBINOVO ŠTĚSTÍ

  Úterý, 9. prosinec, 2008
  Robin, malý chundelatý pejsek s krásně huňatým ocáskem, si sedl na své oblíbené místo u okna a trochu se zasnil. Přemýšlel, kdy páníček zase přijde. Poslední dobou moc času neměl a hráli si spolu jen hodně málo. Bylo mu tolik smutno. Ale snad se dočká. Nakonec páníček přišel domů vždycky, určitě přijde i tentokrát. Mockrát se už bál, že zůstane sám. Stále totiž nemohl zapomenout na to, jak kdysi sám byl. Toulal se ulicemi, až si ho všiml hodný pán, který si s ním dokonce chvíli i povídal. Nakonec mu dal pak najíst, až se rozhodl, že si vezme Robina domů.
 • ŤAPKA A TLAPKA – část třetí "Láska je, když..."

  Pátek, 5. prosinec, 2008
  Petr se rozloučil se svými psími holčičkami a šel do školy. Ťapinka mu radostně olízla obličej, ale Tlapka jen nadzvedla hlavičku a smutně se na něj podívala. Petrovi to sice bylo divné, ale říkal si, že je možná jen ospalá a nechce se jí vstávat. Po jeho odchodu byl čas na venčení. Panička je obě zvesela pobízela, aby šly na zahradu. Ťapku nemusel nikdo přemlouvat. V tu ránu byla na nohou a hurá ven. Jenže sestřička se jen ztěžka postavila na nožky. Ťapka se zarazila a vrátila se podívat, co se s tou její malou sestřičkou děje.
Celkem záznamů: 23

Top inzerát

Velký knírač - štěňata

Velký knírač - štěňata

Plemeno : Knírač velký
Pohlaví : ne
s PP : ano

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace