Psí pohádky

 • ŤAPKA A TLAPKA – část druhá

  Úterý, 25. listopad, 2008
  Poslouchat se přece musí Tlapka s Ťapkou ráno vstaly a šly se nasnídat. V mističkách už na ně čekala opravdová psí dobrota. Obě se tedy najedly a rozhodly se znovu propátrat zbytek domu. Jenže na rozdíl od včerejšího dne na ně dohlížela jejich panička přísným pohledem. Ani jedna nechápala proč.
 • ŤAPKA A TLAPKA – část první "Příchod domů"

  Pátek, 21. listopad, 2008
  Ťapka a Tlapka byla dvě malá štěňátka, dvě sestřičky. Jeden pán je odnesl do útulku, když už na ně přestal stačit. Zůstala tedy bez maminky, ale nestěžovala si, protože v útulku bylo docela veselo. Měla tady kamarády a bylo jich opravdu hodně. Stále se s někým honila a vyváděla. Jenže když přišel večer, schoulila se k sobě a povídala si o tom, jaké by to bylo, kdyby měla nějakého hodného pána.
 • Pohádka o štěňátku

  Čtvrtek, 30. říjen, 2008
  Stalo se to jednou ráno, kdy venku mrzlo, až praštělo, silný vítr rozhazoval sněhové hromádky na všechny strany - zkrátka psa by ven nevyhnal Ani Elišce se ven moc nechtělo, bez nadšení popíjela kakao a přikusovala rohlík s máslem, nožkou lehce kopala do žlutobílé aktovky a hlavou se jí honily myšlenky, které se školou měly pramálo společného. Ale nedalo se jinak, musela nakonec vstát od snídaně, natáhla si bundu a čepici, smutně se podívala na místo, kde spal kocour a podrbala ho za ouškem.
Celkem záznamů: 23
|< << 123 >> >|

Top inzerát

Velký knírač - štěňata

Velký knírač - štěňata

Plemeno : Knírač velký
Pohlaví : ne
s PP : ano

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace