Psí potřeby

 • Porodní boxy pro feny a štěňata

  Pondělí, 6. leden, 2014
  Před každým zodpovědným chovatelem psů jednou prostě musí vyvstat otázka: „Jak udržet březí fenu a později i štěňata na bezpečném místě a pohromadě?“. Správnou odpovědí je: „Použít vhodný porodní box.“
 • Dvířka do dveří nejen pro kočky, ale už i psy

  Neděle, 25. srpen, 2013
  Každý milovník psů si přeje pro svého zvířecího přítele co možná největší pohodlí a maximální možnost svobody pohybu. Pes, který si může vyběhnout ven, kdykoliv se mu zachce, je spokojený a neobtěžuje štěkáním ani domáháním se venčení. Navíc někdy pro člověka může být únavné, když musí po náročném dni v noci vstávat, protože pejsek zkrátka potřebuje ven. Tato situace má relativně jednoduché řešení. Stačí nainstalovat dvířka do dveří pro psy podobná, jaká donedávna znali zejména majitelé koček.
 • Plovací vesty pro psy

  Čtvrtek, 4. červenec, 2013
  Léto je časem vodních radovánek. V parném letním dni je koupání či jiná vodní kratochvíle tím nejlepším „ochranným prostředkem“ proti dotěrným tropickým vedrům. Ale co s našimi čtyřnohými přáteli, kteří vodnímu živlu nehoví?
 • Jak připravit psa na cestování

  Sobota, 4. květen, 2013
  Pokud máte doma psa, určitě alespoň občas je nutné, aby s vámi absolvoval nějakou cestu. Nejčastěji vozem. Pak je ale nutné myslet na to, že pes smí cestovat za určitých okolností a také na to, že pokud není zvyklý na jízdu vozem, je nutné ho na to připravit.
 • Jak správně vybrat obleček pro psa

  Sobota, 8. prosinec, 2012
  Mnoho současných psích plemen je velmi citlivých na okolní prostředí, výjimku tvoří „čistokrevní“ voříšci zocelení životem na ulici a psi celoročně žijící na zahradě. Dlouhodobým šlechtěním ztratili psi svoji přirozenou odolnost vůči vlivům přírody. Jejich nedostatečná termoregulace nedokáže vyrovnat rozdíly teplot při přechodu z vyhřátého (v létě z klimatizovaného) bytu do venkovního prostředí a psi tak velmi snadno prochladnou nebo mohou dostat úžeh. Oblečky pro psy (bundy, mikiny, trička apod.) tedy nejsou pouze doplňkem malých psů, ale především výborný prostředek pro ochranu zdraví psa jakéhokoliv plemene. Zimní oblečky pro psy využijete při venčení svého čtyřnohého přítele v zimním období. Do deště jsou pak vhodné pláštěnky pro psy s odnímatelnou kapucí.
 • Bouda pro psy na zimu

  Úterý, 23. říjen, 2012
  Asi naprostá většina chovatelů má svého pejska v bytě, kde má veškerý komfort. Dokonce až takový, že svým dvounožcem sdílí naprosto všechno včetně postele. Někteří ale mají psa hlavně na hlídání a z rozličných důvodů má do bytu nebo domu přístup omezený nebo zamezený zcela. I v takovém případě je ale nutností zajistit mu pohodlný odpočinek a možnost se schovat před nepřízní počasí. Myslet na to bychom měli právě v zimě.
 • Luxusní péče o psa i na jeho poslední cestě – rakve pro psy

  Čtvrtek, 18. říjen, 2012
  To, že lidé dovedou věnovat svému čtyřnohému příteli stejnou péči jako dítěti, dnes už asi nikoho nepřekvapí. Postoje jsou různorodé, ovšem poptávka po nadstandardních službách či výrobcích pro naše mazlíčky narůstá, a tím se také rozšiřují možnosti výrobcům takového zboží. Není to ale už jen jejich zdraví a spokojený život, za co jsme schopni ukrojit z našeho rozpočtu. Mnoho z nás také přemýšlí, jakým způsobem se s naším přítelem naposled rozloučit.
 • Vymazlete si vašeho mazlíčka

  Pondělí, 15. říjen, 2012
  Jak můžete vašemu pejskovi udělat radost? Všemožnými způsoby, třeba tak, že ho vezmete na procházku, budete se s ním koupat v rybníce, budete mu házet aport, nebo s ním budete válet sudy ve sněhu. Na všechny tyto akce se váš pejsek jistě již velmi těší. A jak můžete udělat radost sami sobě? Tak, že se budete těšit z přítomnosti vašeho psa.
 • Příprava psa na zimu

  Pondělí, 1. říjen, 2012
  Možná se Vám téma článku zdá ještě předběžné, ale není tomu tak. Příprava našeho čtyřnohého kamaráda na zimu je důležitá a není dobré ji podcenit.
 • Oblečky pro psy si lze i půjčit

  Čtvrtek, 27. září, 2012
  Oblečky pro psy jsou dnes již běžnou součástí vybavení pro vašeho chlupatého miláčka. Oblečky jsou buď nezbytností hlavně v chladném počasí především pro některá plemena, ale mohou být i skvělým doplňkem. Právě svatba je skvělá příležitost, jak obléci svátečně nejen sebe, ale i vašeho psa.
Celkem záznamů: 54

Top inzerát

Prodám štěňata BŠO bez PP

Prodám štěňata BŠO bez PP

Plemeno : Bílý švýcarský ovčák
s PP : ne

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace