Psí potřeby

 • Základní kosmetická výbava pro vaše domácí mazlíčky

  Pondělí, 28. květen, 2012
  Na velkých výstavách jste si jistě všimli, kolik kosmetiky vlastní majitelé určitých plemen. Některé rasy totiž vyžadují speciální úpravu svého zevnějšku, zejména pak na soutěžních kláních. Základní kosmetická výbava se v poslední době ale stává čím dál víc samozřejmou součástí každého majitele čtyřnohého společníka. Pes je nejen součástí vaší osobnosti, pro většinu majitelů se stal právoplatným členem rodiny, jehož zevnějšek vyžaduje alespoň základní péči.
 • Pisoáry už i pro psy!

  Středa, 21. březen, 2012
  Všichni jistě rádi vidíme čisté okolí svého domu, města či parku. A protože miluje psy, nemůžeme si nevšimnout následků, které po nich zůstávají. Než jen pouhý jeden psí kluk obejde svoji třicetiminutovou procházku, zvedne svoji nožku víc než třicetkrát. V přirozenosti každého samce je přeznačkovat pach jiného samce, můžeme tedy jen smutně sledovat občurané fasády, rezivějící popelnice, skoro zničené stromy, spálené okrasné keře a hnijící sloupky dopravního značení. Těch pár míst v některých městech, které jsou označené jako psí výběhy, rozhodně nevyřeší tento problém. Co tedy s tím? Jedna česká firma přišla s originálním řešením - psím pisoárem!
 • Aby člověk uměl štěkat - translátor psího štěkotu

  Úterý, 17. leden, 2012
  Už dříve byl v Bootnotes publikován článek od Lester Haines o psím štěkotu a možnosti jeho překladu pro páníčky. Tento objev maďarských vědců je založen na počítačovém softwaru, který analyzuje, jak pes štěká a potenciálně nabízí lidem možnost, aby "lépe rozpoznali" emoce svého chlupatého miláčka.
 • Luxusní dárek pro vašeho mazlíčka

  Pondělí, 28. listopad, 2011
  Je pro vašeho psa obojek něčím, čím se zdobí? Módním doplňkem a ne pouze nepostradatelnou výcvikovou pomůckou? Vybírat můžete z nepřeberného množství a záleží jen na vkusu vás a vašeho pejska.
 • Jak zařídit výběh pro psa

  Úterý, 26. červenec, 2011
  Pokud se chystáte do svého domova přivést čtyřnohého člena rodiny, pro chvíle radosti a zábavy či k ochraně majetku a vaší bezpečnosti, budete mít určitě zájem na tom, aby Váš psí kamarád byl ve svém novém domově spokojený. K tomu pes mimo jiné potřebuje dostatečný pohyb a vhodné ubytování. V následujících řádcích se dozvíte vše potřebné ke správnému zařízení výběhu a boudy pro psa.
 • Vyhledávací zařízení PETLOC

  Úterý, 2. únor, 2010
  Petloc je revoluční technologie v ochraně psa. Byl vyvinut jako přímá reakce na krádeže psů, ale můžete jej využít i v případě, že se vám pejsek ztratí z dohledu a nereaguje na zavolání. Pro koho je Petloc především vhodný? Petloc můžeme použít prakticky na jakékoli zvíře, které odpovídá vzrůstem. Především u psů, ale i koček vzácných plemen je ideální volbou. Velmi lákavé sousto představují pro zloděje dobře vycvičení psi, vhodní na ostrahu objektu. Psa uspí a později využijí pro své potřeby. Zcela zásadní je použití u psů speciálního určení tzv. asistenčních. Jejich zcizení nebo zaběhnutí je pro člověka, který je na psích schopnostech závislý, fatální problém. Rychlé nalezení je v tomto případě nezbytností. Celkem s úspěchem začíná být zařízení používáno u hendikepovaných a starších lidí v případě problémů s orientací.
 • Extravagantní oblečky pro psy

  Pátek, 22. leden, 2010
  Možná máte štěstí na psy a fenky, které se rádi parádí. Milují psí oblečky, ať už jsou více či méně extravagantní. Většina z nás to štěstí nemá, ale jestliže vaše fenka patří spíše mezi psí modelky, pak vám jistě uděláme radost naší inspirací psích oblečků pro nejrůznější příležitosti.
 • Pes v botách není pohádka

  Pátek, 11. prosinec, 2009
  Nejen oblečky můžeme chránit svého psa hlavně v zimním počasí, ale dokonce mu můžeme pořídit nejen praktické, ale slušivé obutí. Pejsek v botách sice může u někoho budit úsměv, jenže sůl, která se používá jako posypový materiál na chodníky a silnice, může způsobit docela závažné zdravotní problémy každému pejskovi.
 • Dvířka pro psy

  Čtvrtek, 3. prosinec, 2009
  Tento článek je určen hlavně pro chovatele, kteří sdílí se svým psem společnou nejen domácnost, ale k tomu dělají svému čtyřnohému miláčkovi i vrátného k volnému vstupu na dvorek nebo zahradu.
 • Luxus zateplené psí boudy

  Čtvrtek, 5. listopad, 2009
  Pes, jako nejrozšířenější a nejběžnější domácí mazlíček, byl v minulosti předurčen k životu venku. Postupným zdomácněním psa se měnily podmínky jeho způsobu života a rovněž docházelo k určitému zchoulostivění jeho organismu. Je řeč o prostředí, které psům utváříme a ve kterém žijí po čtyři roční období, tedy i o boudách.
Celkem záznamů: 54

Top inzerát

Německý špic malý štěňata s PP, otec Pomeranian

Německý špic malý štěňata s PP, otec Pomeranian

Plemeno : Německý špic malý
s PP : ano

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace