Psí potřeby

 • Pisoáry už i pro psy!

  Středa, 21. březen, 2012
  Všichni jistě rádi vidíme čisté okolí svého domu, města či parku. A protože miluje psy, nemůžeme si nevšimnout následků, které po nich zůstávají. Než jen pouhý jeden psí kluk obejde svoji třicetiminutovou procházku, zvedne svoji nožku víc než třicetkrát. V přirozenosti každého samce je přeznačkovat pach jiného samce, můžeme tedy jen smutně sledovat občurané fasády, rezivějící popelnice, skoro zničené stromy, spálené okrasné keře a hnijící sloupky dopravního značení. Těch pár míst v některých městech, které jsou označené jako psí výběhy, rozhodně nevyřeší tento problém. Co tedy s tím? Jedna česká firma přišla s originálním řešením - psím pisoárem!
 • Aby člověk uměl štěkat - translátor psího štěkotu

  Úterý, 17. leden, 2012
  Už dříve byl v Bootnotes publikován článek od Lester Haines o psím štěkotu a možnosti jeho překladu pro páníčky. Tento objev maďarských vědců je založen na počítačovém softwaru, který analyzuje, jak pes štěká a potenciálně nabízí lidem možnost, aby "lépe rozpoznali" emoce svého chlupatého miláčka.
 • Luxusní dárek pro vašeho mazlíčka

  Pondělí, 28. listopad, 2011
  Je pro vašeho psa obojek něčím, čím se zdobí? Módním doplňkem a ne pouze nepostradatelnou výcvikovou pomůckou? Vybírat můžete z nepřeberného množství a záleží jen na vkusu vás a vašeho pejska.
 • Jak zařídit výběh pro psa

  Úterý, 26. červenec, 2011
  Pokud se chystáte do svého domova přivést čtyřnohého člena rodiny, pro chvíle radosti a zábavy či k ochraně majetku a vaší bezpečnosti, budete mít určitě zájem na tom, aby Váš psí kamarád byl ve svém novém domově spokojený. K tomu pes mimo jiné potřebuje dostatečný pohyb a vhodné ubytování. V následujících řádcích se dozvíte vše potřebné ke správnému zařízení výběhu a boudy pro psa.
 • Vyhledávací zařízení PETLOC

  Úterý, 2. únor, 2010
  Petloc je revoluční technologie v ochraně psa. Byl vyvinut jako přímá reakce na krádeže psů, ale můžete jej využít i v případě, že se vám pejsek ztratí z dohledu a nereaguje na zavolání. Pro koho je Petloc především vhodný? Petloc můžeme použít prakticky na jakékoli zvíře, které odpovídá vzrůstem. Především u psů, ale i koček vzácných plemen je ideální volbou. Velmi lákavé sousto představují pro zloděje dobře vycvičení psi, vhodní na ostrahu objektu. Psa uspí a později využijí pro své potřeby. Zcela zásadní je použití u psů speciálního určení tzv. asistenčních. Jejich zcizení nebo zaběhnutí je pro člověka, který je na psích schopnostech závislý, fatální problém. Rychlé nalezení je v tomto případě nezbytností. Celkem s úspěchem začíná být zařízení používáno u hendikepovaných a starších lidí v případě problémů s orientací.
 • Extravagantní oblečky pro psy

  Pátek, 22. leden, 2010
  Možná máte štěstí na psy a fenky, které se rádi parádí. Milují psí oblečky, ať už jsou více či méně extravagantní. Většina z nás to štěstí nemá, ale jestliže vaše fenka patří spíše mezi psí modelky, pak vám jistě uděláme radost naší inspirací psích oblečků pro nejrůznější příležitosti.
 • Pes v botách není pohádka

  Pátek, 11. prosinec, 2009
  Nejen oblečky můžeme chránit svého psa hlavně v zimním počasí, ale dokonce mu můžeme pořídit nejen praktické, ale slušivé obutí. Pejsek v botách sice může u někoho budit úsměv, jenže sůl, která se používá jako posypový materiál na chodníky a silnice, může způsobit docela závažné zdravotní problémy každému pejskovi.
 • Dvířka pro psy

  Čtvrtek, 3. prosinec, 2009
  Tento článek je určen hlavně pro chovatele, kteří sdílí se svým psem společnou nejen domácnost, ale k tomu dělají svému čtyřnohému miláčkovi i vrátného k volnému vstupu na dvorek nebo zahradu.
 • Luxus zateplené psí boudy

  Čtvrtek, 5. listopad, 2009
  Pes, jako nejrozšířenější a nejběžnější domácí mazlíček, byl v minulosti předurčen k životu venku. Postupným zdomácněním psa se měnily podmínky jeho způsobu života a rovněž docházelo k určitému zchoulostivění jeho organismu. Je řeč o prostředí, které psům utváříme a ve kterém žijí po čtyři roční období, tedy i o boudách.
 • Pokojíček pro psy

  Úterý, 24. březen, 2009
  Hned v úvodu si neodpustím osobní poznámku. Když jsem se rozhodla psát tento článek, má představa o obsahu byla celkem jasná. Ovšem jakmile jsem začala získávat další informace, nabyla jsem dojmu, že své zvířectvo hrubě zanedbávám.
Celkem záznamů: 53

Top inzerát

Štěně z domácího chovu Velký švýcarský salašník Trinity Stars

Štěně z domácího chovu Velký švýcarský salašník Trinity Stars

Plemeno : Velký švýcarský salašnický pes
s PP : ano

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace