Psí potřeby

 • Pokojíček pro psy

  Úterý, 24. březen, 2009
  Hned v úvodu si neodpustím osobní poznámku. Když jsem se rozhodla psát tento článek, má představa o obsahu byla celkem jasná. Ovšem jakmile jsem začala získávat další informace, nabyla jsem dojmu, že své zvířectvo hrubě zanedbávám.
 • Botičky pro psa

  Úterý, 17. březen, 2009
  V jednom z předchozích článků jsem se již zmínila, že nejsem přítelkyně zbytečného a rozmařilého opečovávání domácích mazlíčků. Takže pokud čekáte článek jak od módní návrhářky, budete zklamaní. Opravdu nebudu zkoumat, která značka je lepší, jaké botičky nosí psi v Paříži a jaké v Itálii. Chci se zamyslet nad botičkami jako užitečnou pomůckou.Znám fenku Besinku, které se velmi špatně hojí jakékoli poranění a i tlapky má velmi choulostivé. Té její milující páníček už dávno udělal pěkné botičky a Besinka si v nich vesele ťapká a je spokojená.
 • Obojek nebo popruhy?

  Pátek, 30. leden, 2009
  Dovedu si představit rozhovor mezi nekompromisními zastánci obojků na jedné straně a popruhů na straně druhé. Každý z nich vede tu svou, až nastane chvíle, kdy bude třeba oběma nasadit stahovák" nebo dokonce „ostnáč" a odtrhnout je od sebe násilím.
 • Oblečky pro psy

  Čtvrtek, 27. listopad, 2008
  Psi s námi žijí v našich často přetopených bytech, ze kterých s nimi několikrát denně vyjdeme ven i uprostřed mrazů. Počítejte se mnou: v bytě by mělo být (ideálně pro lidi) 21°C, venku je třeba -10°C. To je rozdíl 31 stupňů! Není divu, že se psi třesou zimou, nastydnou, v lepším případě mají kapičku u nosu, v horším případě s nimi běháme k veterináři.
Celkem záznamů: 54
|< << 23456 >> >|

Top inzerát

Německý špic malý štěňata s PP, otec Pomeranian

Německý špic malý štěňata s PP, otec Pomeranian

Plemeno : Německý špic malý
s PP : ano

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace