Novinky a vychytávky pro psy

Pátek, 10. únor 2017

Pláničkova metoda terapie hudbou zatím pro psy nebyla dovedena do zdárného konce, na trhu se však rojí spousty jiných zvláštností, které stojí za zmínku! Třeba jste ještě neslyšeli o kolících, podporujících močení nebo o obojku, fungujícím s GPS a dalších parádách.

Kam utekl pes?

Trpíte-li obavou, že vám váš pes může utéci, ať již vlastní fikaností, nepřekonatelnou vynalézavostí nebo děním osudu například při venčení, máme řešení! Výrobci se možná nechali inspirovat mnohačetným omylem majitelů psů, kteří měli za to, že čip pro psa je v podstatě GPS. Není. Ale zřejmě právě proto byl vynalezen obojek s čidlem, které vydává signál právě jako GPS! Pokud jej bude mít váš pes neustále na krku, můžete mít díky jednoduché mobilní aplikaci neustálý přehled, kde se právě váš pes nachází!

 

Když pes očůrává rohy... a všechno ostatní

Mnozí majitelé řeší nikdy nekončící problém, rozvíjející se především u samců a totiž značkování. Vypustíte psa na zahradu a ten ve zběsilé snaze označit celé území za svoje bezodkladně počůrá všechny kytky, sloupky plotů, mnohdy i zdi domu. Vědci, zabývající se otázkou feromonů přišli teď s inovativním řešením – kolíky, napuštěné feromony. Jedná se o feromony, které u psa podvědomě podpoří nutkání čůrat. Kolík stojí pár set korun, zapíchnete jej do hlíny a když pes přijde očichat nový objekt na své zahradě, pochválíte jeho snahu si jej označit. Takto docílíte toho, že ostatní místa jej již tolik nebudou zajímat a postupně se naučí značit pouze na kolík. A rostlinky znovu mohou růst!

 

Novinky v krmivech pro psy

Nároky neustále stoupají a tak se nabídka snaží prudce reagovat. Trendy v krmivech a granulích jsou náročnější a výrobci snaživější. Novinkou je nabídka granulí s obsahem bezlepkových brambor, konzerv s obsahem 100% masa, ovšem pštrosího, nebo například kost s vanikovou vůní, po níž voní nejen psí tlama, ale i byt. Její chutnost však zatím nemáme ověřenou.

 

Hands free vodítka - na procházku svobodně

Protože světem hýbou chytré telefony (které by bez internetového připojení nijak chytré ani moc nebyly), stoupají nároky venčitelů mít volné ruce. A tak výrobci přišli s hands-free vodítkem! Princip připevnění je jako u sportovních obalů na mobil, pomocí suchého zipu si jej omotáte kolem paže, nohy nebo opasku. Na suchém zipu je barevně zajímavá cívka s navíjecím vodítkem. Vaše ruce tak mají svobodu a možnost volného prostoru, můžete klidně i smskovat, zatímco váš pes spokojeně běží u nohy!

 

Silikonová milenka pro psy

Pro notorické psí milovníky, kteří vám neustále kradou polštáře (hlavně nenápadně!), přišli vynalézaví koumáci s nápadem psí milenky. Neuspokojení a sexuálně nevybouření psi mohou často agresivně vybuchnout, což efektivně řeší právě „milenka.“ Je vyráběna ve Francii z polyesteru, se silikonovou vagínou, její tvar je ergonomicky adaptabilní pro různě velká psí plemena, cenově se pohybuje v řádech několika tisíc, až 10 000 Kč.

 

Bundy pro psy s 3-vrstvou membránou

Na psí mola s příchodem nového roku vběhly novinky ve stylu oblékání. Tak jako u lidí i u psů se snaží výrobci preferovat funkční zboží. Na trhy tak přichází bundy do každého počasí – skládají se ze tří vrstev včetně specializované membrány, díky které látku neprofoukne, nepromokne a zároveň je bunda prodyšná a umožňující srsti dýchat bez zapaření. Cena opět začíná na několika tisících.

autor článku: Magdalena Hegerová

Počet přečtení tohoto článku: 2944

Zpět na výpis

 • Obojek

  20.08.2017 08:10:07

  Isabela napsal(a):

  Zdravím, no jo, je spoustu věcí i pro pejsky, které jsou potřebné. Podívejte se na tento článek:http://hobby.idnes.cz/novy-psi-obojek-umi-posilat-e-maily-a-sms-najde-ztraceneho-psa-puf-/hobby-mazlicci.aspx?c=A100326_093312_hobby-mazlicci_bma. Co na to říkáte? A když už jsme u těch vychytávek, zmínila bych tento obojek:https://www.equiservis.cz/vybaveni-pro-kone/potreby-pro-psy/obojky-pro-psy/obojek-shiny-night.html?force_sid=6c88c77a2976cb0c83d219adeabd356b. Myslím si, že při večerní procházce není reflexních prvků nikdy dost.

 • Re:

  12.02.2017 21:42:02

  Kate napsal(a):

  Scyllo, toto není žádná reklama. Jen článek o tom, co až všechno se už pro psy vyrábí. Nikde žádné linky na výrobce... Chce to trochu nadhledu ;-)

  Scylla (11.02.2017 07:42:45) napsal: Aneb jak vymýšlet naprosté kraviny, s prominutím, jak si všechno udělat jednoduché a pohodlné pro majitele a z přirozeného chování psa dělat problém, který je nutno řešit. Pane Bože, do čehos to duši dal a k čemu se tyto stránky ještě propůjčí dělat reklamu?

 • -- bez nadpisu --

  12.02.2017 00:52:31

  Kobylatko napsal(a):

  "Andula" pro psa je zbytečná blbost,a akorát podpoří zlozvyk u psa a pak je z toho obskakování všeho možného,nohou návštěv .... atd .Oes vážně nemá sex jako potřebu jako lidi.Pokud někdo chce aby si jeho pes užil ať si koupí psa s PP uchovní ho a nabízí krytí PP fen nebo ať si dotyčný registruje CHS .Navíc pokud páníček nebude líný a bude se psem makat tak pes nebude ani agresivní ani nevybouřený,zkrátka nebude mít čas na kraviny pokud bude zaměstnaný .

  To vodítko je zbytečná kravina k ničemu .Pak nemám potkávat psy kteří jsou na vodítku neovladatelní,agresivní,nevychovaní .... protože se páníček věnuje blbostem a né tomu čemu by měl .Není nad klasický vodítko

 • -- bez nadpisu --

  11.02.2017 07:42:45

  Scylla napsal(a):

  Aneb jak vymýšlet naprosté kraviny, s prominutím, jak si všechno udělat jednoduché a pohodlné pro majitele a z přirozeného chování psa dělat problém, který je nutno řešit. Pane Bože, do čehos to duši dal a k čemu se tyto stránky ještě propůjčí dělat reklamu?

 • -- bez nadpisu --

  10.02.2017 14:23:22

  Akíčita napsal(a):

  No to je teda gól...už vymysleli i "gumovou andulu" pro psy...>:) :-D :-D :-D to je síla8-}

Celkem záznamů: 5
|< << >> >|

Top inzerát

Štěně pudl střední s PP barva plavá - červená

Štěně pudl střední s PP barva plavá - červená

Plemeno : Pudl střední
s PP : ano

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace