Psí příběhy

 • "Prvý" - siahodlhý príbeh o orieškovi s veľkým srdcom

  Pondělí, 13. únor, 2017
  Ako malé dieťa som túžila po nemeckom ovčiakovi, nie však vplyvom Komisára Rexa. U babky som objavila starú knihu o plemenách psov kde som si ho vyhliadla a zapáčil sa mi. Odvtedy som neúnavne obťažovala mojich rodičov otázkou či budeme mať havina. V tom čase sme bývali v paneláku a naši psov a celkovo zvieratá práve nemali v láske, takže o tom nechceli ani počuť. Zmierila som sa s tým, no stále som dúfala... až raz... nastalo sťahovanie do domu s veľkým dvorom.
 • Náš Rony a Bouřka

  Středa, 1. únor, 2017
  S dcerou jsme se rozhodli přespat u mojí mamky jelikož nás chytla bouřka. Když jsme přijeli přivítal nás její Německý ovčák. Bohužel jsme nevěděli, že si umí otvírat dveře a to se nám stalo osudným.
 • Příběh oslí, psí, mopsí a taky hodně člověčí

  Pondělí, 30. leden, 2017
  Nejsem žádný spisovatel, tak asi začnu trochu zbytečně zeširoka… Byly jednou dvě kamarádky…takový ty, (jak se říká), „na život a na smrt“. Všechno si říkaly, trávily spolu spoustu času a byly to zkrátka městský holky. Jedna z nich pracovala v reklamní agentuře a druhá vlastnila kavárnu.
 • Naše první setkání

  Pátek, 27. leden, 2017
  Bydleli jsme s mámou sami bez táty v malém bytečku. Vždy jsem chtěla pejska ,ale věděla jsem že dokud budeme bydlet v tom mini bytě tak ho nikdy mít nebudeme. Přemlouvání mámy byla jen ztráta času a tak jsem se hold smířila s tím ,že pejska prostě mít nebudeme. Čas utíká a my si žijeme jako každý jiný. A pozor, nastává důležitá část mého života! Máma si našla nového přítele.
 • Když vám pes čte myšlenky.

  Čtvrtek, 22. prosinec, 2016
  Máme dvoletého labradora jménem Dasty. To, že je toto plemeno citlivé a inteligentní je všeobecně známé. Ale osobní zkušenost je přínosnější, než získané informace odněkud.
 • Jsou pejskaři a jsou lidé, co pejsky jenom vlastní...

  Neděle, 18. prosinec, 2016
  Denýskovi už je 12 let, tak že už máme za sebou hodně procházek.. chodíme i s pejskaři na různé akce, do lesa či okolí a ještě jsem si nevšimla, že by někdo po svém miláčkovi neuklidil! Nevím jak to mají jiní, ale já nosím po kapsách sáčky v létě, na podzim, na jaře i v zimě...
 • Jak nejvíce pomoct pejskovi před petardami

  Sobota, 17. prosinec, 2016
  Jak jistě víte naši čtyřnozí miláčci nesnesou petardy, ale jak jim pomoct? Rozhodně jestli jsou venku tak je pusťte dovnitř.
 • Příběh Kimova rodičů :)

  Sobota, 10. prosinec, 2016
  Jednoho dne se páníček mojí maminy rozhodl připustit k ní dalšího papírového pejska. (máma byla zlatý retrívr s papíry a mnoha zkouškami). Vše mělo proběhnout bez komplikací. Jediný problém byl jeden pejsek, který sousedil s mamkou.
 • Náš pes DENÝSEK

  Pondělí, 5. prosinec, 2016
  Jen něco málo bych napsala o tom, jak k nám Denny přišel do rodiny. Už je to několik let. Jeli jsme s manželem od známých a nedaleko Krásného lesa, kde se nachází útulek, jsem si potřebovala odskočit...
 • Máte na mě dost času?

  Středa, 30. listopad, 2016
  Snad každý to známe: ta dětská očka říkající: "Ale doopravdy se o něj budu starat! Prosím, prosím, prosím..." - nevěstí nic dobrého. O pejska se po měsíci přestanou zajímat a nastanou věty: "Mami to už se nemůžu ani navštívit s kamarádem" a "Proč se o něj musím starat jenom já?" Myslím, že i vás to za chvíli přestane bavit.
Celkem záznamů: 5494

Top inzerát

SHIBA INU PRAHA

SHIBA INU PRAHA

Plemeno : Šiba Inu - Shiba
Pohlaví : ne

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace