Psí příběhy

 • Pejsek Toby

  Sobota, 1. duben, 2017
  ,
 • Nie je barzoj ako barzoj

  Neděle, 19. březen, 2017
  -
 • Ako sme sa s Miňkom našli.

  Středa, 8. březen, 2017
  Už tomu bude šesť rokov čo mi zomrel manžel a ja som zrazu ostala z minúty na minútu úplne sama,pretože moja dcéra býva v inom meste ako ja.Myslela som si že môj život stratil zmyse.Dva týždne som chodila po byte ako bezprízorná a nemala som chuť robiť čokoľvek až dovtedy kým mi moja dcéra nepovedala aby som si našla šteniatko a ona mi ho zaplatí.
 • Pes je dar

  Neděle, 5. březen, 2017
  Ahojky přemýšleli jste někdy jaké by to bylo bez psů? Představa je hrozná. Pes je zázrak pomáhá lidem jako jsou třeba vozičkaři , nebo jako nevidomý lidé ,ale ne jen jim , ale i nám zdravím lidem znáte ten pocit když k vám přijde váš chlupáč a olízne vás nebo do vás drbne aby jste ho pohladily pocit? skvělý .
 • Hra se psem "po psím"

  Pátek, 17. únor, 2017
  S mým kníračem oba milujeme společnou hru, které já říkám „na kousanou“. Zkrátka si snažím se svým psem hrát jako pes. Honíme se (chvíli já jeho, chvíli se od něj nechávám honit), „okusujeme“ (já samozřejmě jen naznačuji rukama; přece jen nemusím mít pusu plnou chlupů :-) )a poskakujeme kolem sebe, či se přetahujeme o klacek a občas u toho i „vrčíme“.
 • "Prvý" - siahodlhý príbeh o orieškovi s veľkým srdcom

  Pondělí, 13. únor, 2017
  Ako malé dieťa som túžila po nemeckom ovčiakovi, nie však vplyvom Komisára Rexa. U babky som objavila starú knihu o plemenách psov kde som si ho vyhliadla a zapáčil sa mi. Odvtedy som neúnavne obťažovala mojich rodičov otázkou či budeme mať havina. V tom čase sme bývali v paneláku a naši psov a celkovo zvieratá práve nemali v láske, takže o tom nechceli ani počuť. Zmierila som sa s tým, no stále som dúfala... až raz... nastalo sťahovanie do domu s veľkým dvorom.
 • Náš Rony a Bouřka

  Středa, 1. únor, 2017
  S dcerou jsme se rozhodli přespat u mojí mamky jelikož nás chytla bouřka. Když jsme přijeli přivítal nás její Německý ovčák. Bohužel jsme nevěděli, že si umí otvírat dveře a to se nám stalo osudným.
 • Příběh oslí, psí, mopsí a taky hodně člověčí

  Pondělí, 30. leden, 2017
  Nejsem žádný spisovatel, tak asi začnu trochu zbytečně zeširoka… Byly jednou dvě kamarádky…takový ty, (jak se říká), „na život a na smrt“. Všechno si říkaly, trávily spolu spoustu času a byly to zkrátka městský holky. Jedna z nich pracovala v reklamní agentuře a druhá vlastnila kavárnu.
 • Naše první setkání

  Pátek, 27. leden, 2017
  Bydleli jsme s mámou sami bez táty v malém bytečku. Vždy jsem chtěla pejska ,ale věděla jsem že dokud budeme bydlet v tom mini bytě tak ho nikdy mít nebudeme. Přemlouvání mámy byla jen ztráta času a tak jsem se hold smířila s tím ,že pejska prostě mít nebudeme. Čas utíká a my si žijeme jako každý jiný. A pozor, nastává důležitá část mého života! Máma si našla nového přítele.
 • Když vám pes čte myšlenky.

  Čtvrtek, 22. prosinec, 2016
  Máme dvoletého labradora jménem Dasty. To, že je toto plemeno citlivé a inteligentní je všeobecně známé. Ale osobní zkušenost je přínosnější, než získané informace odněkud.
Celkem záznamů: 5499

Top inzerát

Rotvajler

Rotvajler

Plemeno : Rotvajler
Pohlaví : ne
s PP : ne

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace