Psí příběhy

 • Příběh Kimova rodičů :)

  Sobota, 10. prosinec, 2016
  Jednoho dne se páníček mojí maminy rozhodl připustit k ní dalšího papírového pejska. (máma byla zlatý retrívr s papíry a mnoha zkouškami). Vše mělo proběhnout bez komplikací. Jediný problém byl jeden pejsek, který sousedil s mamkou.
 • Náš pes DENÝSEK

  Pondělí, 5. prosinec, 2016
  Jen něco málo bych napsala o tom, jak k nám Denny přišel do rodiny. Už je to několik let. Jeli jsme s manželem od známých a nedaleko Krásného lesa, kde se nachází útulek, jsem si potřebovala odskočit...
 • Máte na mě dost času?

  Středa, 30. listopad, 2016
  Snad každý to známe: ta dětská očka říkající: "Ale doopravdy se o něj budu starat! Prosím, prosím, prosím..." - nevěstí nic dobrého. O pejska se po měsíci přestanou zajímat a nastanou věty: "Mami to už se nemůžu ani navštívit s kamarádem" a "Proč se o něj musím starat jenom já?" Myslím, že i vás to za chvíli přestane bavit.
 • AGILITY

  Neděle, 27. listopad, 2016
  Tento příběh je o tom jak jsem poprvé přeskočila kruh v agilitách. Bylo jarní dopoledne, když jsme se s páničkou rozhodli jít na cvičák.
 • Co si my psi přejeme k Vánocům?

  Čtvrtek, 24. listopad, 2016
  Moje jméno je Denny jsem pes - Irský setr a tady je pár tipů co si my psi přejeme k Vánocům:
 • To nejhorší

  Čtvrtek, 24. listopad, 2016
  Když píšu tento příběh jen v slzách vzpomínám. Znamenala pro mě moc a moc.
 • První setkání

  Středa, 23. listopad, 2016
  Asi zatím nejhezčí moment co jsme spolu zažili je první setkání...Jeli jsme já,máma,babička, děda a sestřenice babičce pro nového pejska-Amandu jako náhradu za Korinku.
 • Můj psí podzimní den

  Pátek, 18. listopad, 2016
  Jednoho podzimního dne jsem se vzbudil a jako obvykle jsem čekal na granulky a pohlazení od mé rodiny. Když jsem se konečně dočkal, panička došla pro vodítko a šli jsme na vycházku. Kousek jsme se svezli, ale pak už jsme šli jenom po svých :-)
 • Zkoušky z vodní práce

  Středa, 5. říjen, 2016
  Moji nejmilejší psí přátelé jsou flatíci - retrievři, čili pracovní pejsci ... Chovám je zatím jen deset let...ale se všemi členy mé smečky jsem postupně absolvovala pracovní zkoušky. Má poslední fenečka Rowenka ( momentálně oslavila tři roky) projevovala od počátku i jako štěňátko velice dobré vlohy pro přinášení, a tak jsme začaly chodit na zkoušky docela brzy...první zkoušku absolvovala v jedenácti měsících a velice úspěšně.
 • Jak se mě pokusili uťapkat

  Pátek, 30. září, 2016
  Takže mi z intru uprostřed týdne přijela panička, a že mě vezme na procházku. Super Cestou se k nám připojili nějaký další dva divný lidi, ale panička nechtěla abych na ně štěkala... Tak jsem jen vyla.
Celkem záznamů: 5497

Top inzerát

Německý špic malý štěňata s PP, otec Pomeranian

Německý špic malý štěňata s PP, otec Pomeranian

Plemeno : Německý špic malý
s PP : ano

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace