Psí příběhy

 • AGILITY

  Neděle, 27. listopad, 2016
  Tento příběh je o tom jak jsem poprvé přeskočila kruh v agilitách. Bylo jarní dopoledne, když jsme se s páničkou rozhodli jít na cvičák.
 • Co si my psi přejeme k Vánocům?

  Čtvrtek, 24. listopad, 2016
  Moje jméno je Denny jsem pes - Irský setr a tady je pár tipů co si my psi přejeme k Vánocům:
 • To nejhorší

  Čtvrtek, 24. listopad, 2016
  Když píšu tento příběh jen v slzách vzpomínám. Znamenala pro mě moc a moc.
 • První setkání

  Středa, 23. listopad, 2016
  Asi zatím nejhezčí moment co jsme spolu zažili je první setkání...Jeli jsme já,máma,babička, děda a sestřenice babičce pro nového pejska-Amandu jako náhradu za Korinku.
 • Můj psí podzimní den

  Pátek, 18. listopad, 2016
  Jednoho podzimního dne jsem se vzbudil a jako obvykle jsem čekal na granulky a pohlazení od mé rodiny. Když jsem se konečně dočkal, panička došla pro vodítko a šli jsme na vycházku. Kousek jsme se svezli, ale pak už jsme šli jenom po svých :-)
 • Zkoušky z vodní práce

  Středa, 5. říjen, 2016
  Moji nejmilejší psí přátelé jsou flatíci - retrievři, čili pracovní pejsci ... Chovám je zatím jen deset let...ale se všemi členy mé smečky jsem postupně absolvovala pracovní zkoušky. Má poslední fenečka Rowenka ( momentálně oslavila tři roky) projevovala od počátku i jako štěňátko velice dobré vlohy pro přinášení, a tak jsme začaly chodit na zkoušky docela brzy...první zkoušku absolvovala v jedenácti měsících a velice úspěšně.
 • Jak se mě pokusili uťapkat

  Pátek, 30. září, 2016
  Takže mi z intru uprostřed týdne přijela panička, a že mě vezme na procházku. Super Cestou se k nám připojili nějaký další dva divný lidi, ale panička nechtěla abych na ně štěkala... Tak jsem jen vyla.
 • Kde se tu vzal pes?

  Pátek, 23. září, 2016
  Tvrdí se,že předkem psa je vlk.Je to logické,převzal přece nějaké jeho vlastnosti.Např.smysl pro hierarchii,pro pořádek,společenské chování...Někdo si však může pokládat otázku,jak se stalo to,že je mezi psy tolik plemen od vlka zcela odlišných.
 • Moje hnědá příšerka

  Úterý, 20. září, 2016
  Jednou jsem byla s Amálkou na procházce. Šli jsme polní cestou směrem k menšímu rybníku. Byly tam kachny a v tom byl ten problém. Amálce se samozřejmě nelíbili. Vytrhla mi vodítko z ruky a rozběhla se směrem k nim.
 • Jak mi pozitivní motivace změnila psa

  Úterý, 20. září, 2016
  Když jsem si před pár lety osvojila fenku z útulku, nestačila jsem se divit, v jak hrozném psychickém stavu byla. Několik týdnů zůstávala doma stále v jedné místnosti a neodvažovala se jít podívat dál, několik týdnů nechtěla vcházet do žádných budov, domů, bytů, ani do toho našeho. Bála se každého psa, i toho nejmenšího jorkšíra.
Celkem záznamů: 5494

Top inzerát

Štěně z domácího chovu Velký švýcarský salašník Trinity Stars

Štěně z domácího chovu Velký švýcarský salašník Trinity Stars

Plemeno : Velký švýcarský salašnický pes
s PP : ano

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace