Psí příběhy

 • Kde se tu vzal pes?

  Pátek, 23. září, 2016
  Tvrdí se,že předkem psa je vlk.Je to logické,převzal přece nějaké jeho vlastnosti.Např.smysl pro hierarchii,pro pořádek,společenské chování...Někdo si však může pokládat otázku,jak se stalo to,že je mezi psy tolik plemen od vlka zcela odlišných.
 • Moje hnědá příšerka

  Úterý, 20. září, 2016
  Jednou jsem byla s Amálkou na procházce. Šli jsme polní cestou směrem k menšímu rybníku. Byly tam kachny a v tom byl ten problém. Amálce se samozřejmě nelíbili. Vytrhla mi vodítko z ruky a rozběhla se směrem k nim.
 • Jak mi pozitivní motivace změnila psa

  Úterý, 20. září, 2016
  Když jsem si před pár lety osvojila fenku z útulku, nestačila jsem se divit, v jak hrozném psychickém stavu byla. Několik týdnů zůstávala doma stále v jedné místnosti a neodvažovala se jít podívat dál, několik týdnů nechtěla vcházet do žádných budov, domů, bytů, ani do toho našeho. Bála se každého psa, i toho nejmenšího jorkšíra.
 • Inteligence psů

  Neděle, 18. září, 2016
  Inteligence psa,kterou se tolik zabývají lidé,spočívá v tom,co se pes dokáže naučit pod vedením člověka.Na prvních 10 místech se umístili vesměs ovčáčtí a služební psi,na posledních 10 zase honiči a chrti.Čím to je?Ovčáci budí dojem chytrosti díky své ochotě přizpůsobit se.S honiči a chrty to tak lehké zdaleka není.
 • Nejtěžší věc mého života

  Pátek, 16. září, 2016
  Ahoj,jmenuji se Žeryk a povím vám svůj příběh. Měl jsem páníčka, který byl starý asi 74 let. Celých 14 let mého života se o mne staral, protože jsem byl jediný, kdo s ním přes týden přebýval na chaloupce v Zechovicích.
 • Byla ještě malá když ji vyhodily ,(náš starý příběh)

  Úterý, 13. září, 2016
  Ahojky všem. Prvně bychom se měli představit - já jsem Kateřina a moje fenka se jmenuje Šmukinka, rasa Welsh corgi (čte se Velškorgi) Tak a tady je náš příběh: Měli jsme tetu a ta naše teta měla kamarádku. Jednou jela na kole a v křoví se něco hýbalo...
 • Pět zabijáků pro psy

  Čtvrtek, 25. srpen, 2016
  Psi sní všechno - od jogurtů po vlastní exkrementy. Co ale vašemu pejskovi může způsobit i smrt? Surfovala jsem na internetů a vybrala jsem pět zabijáků pro psy.
 • Epilepsie, stáří

  Úterý, 23. srpen, 2016
  Nejhorší co člověk může vidět je pes nebo člověk při záchvatu a to je to co jsem si zažila s Maxem. Normální den jako každý jiný, byl jiný jen tím, že Max byl přes noc u babičky. Když jsem přijela a otevřela kufr Max doslova spadnul z auta, kousl se a všechno to začalo.
 • Starého psa novým kouskům NAUČÍŠ

  Úterý, 23. srpen, 2016
  Mysleli nebo myslíte si, že starého psa novým kouskům nenaučíš? Bohužel někteří chovatelé tomu věří až příliš. Já si ale stojím za názorem, že psa naučíme cokoli, i když je o něco starší než mladý pejsek.
 • Psí věrnost a oddanost

  Neděle, 7. srpen, 2016
  Když jsem byla ještě dítě tak jsme měli psa. Byl to pes ne příliš známého plemene a to Černého Ruského teriéra. Toto plemeno u nás tenkrát nebylo vůbec známé a náš Ron (jak se náš čtyřnohý přítel jmenoval) byl jeden z prvních psů tohoto plemene v České Republice. Opravdu jich tu bylo jen pár a to asi pod deset a našeho Rona nám dali vojáci.
Celkem záznamů: 5497

Top inzerát

Německý špic malý štěňata s PP, otec Pomeranian

Německý špic malý štěňata s PP, otec Pomeranian

Plemeno : Německý špic malý
s PP : ano

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace