Psí příběhy

 • Důvěra nade vše

  Úterý, 2. srpen, 2016
  K napsání této úvahy mě přivedla nepříjemná příhoda, jejímž hlavním aktérem byl můj pes Eda a jeho večeře. Krmím způsobem BARF a můj fousatý kámoš měl ten večer kuřecí křídla. I když vím, že nehltá a poctivě kouše, pokud dostává syrové maso včetně kostí, nikdy neodcházím z dohledu, dokud nemá snědeno.
 • Jak se k nám dostal Donny?

  Sobota, 16. červenec, 2016
  Donny se k nám dostal dne 21.3.2015. Než začnu psát,tak Vám napíšu jaký byl důvod toho,že při počtu 12 psů jsem chtěla 13. Před Donnym jsem měla dva pejsky,kteří mi postupně během dvou měsíců zemřeli. Pro mě to byl šok a nedokázala jsem se s jejich odchodem vyrovnat. Ještě teď na ně vzpomínám a pořád zůstali v mém srdíčku. Kačenka a Lulíček.
 • Šest

  Pondělí, 11. červenec, 2016
  Bylo my právě 6 let a na všechno jsem říkala 6. "Kolik je hodin?" ptala se mne babička. A já na to"6". Jednou Pepsinka porodila štěňátka.
 • WiFi - První Velikonoce

  Sobota, 2. červenec, 2016
  Psal se rok 2013, zrovna byly Velikonoce a pro naší drahou fenku to byly úplně první Velikonoce od jejího narození. V ten den byl zrovna Velký Pátek - to jde celá rodina do kostela a posloucháme sestru hrající na varhany jako doprovod. Je to vždycky moc hezké a navazuje to tu pravou Velikonoční atmosféru.
 • Pravidla pro paničku

  Čtvrtek, 30. červen, 2016
  Za devět let co žiji se svou fenkou německého ovčáka Lerynkou jsem se naučila spoustu nových věcí a stále se učím.
 • Fenka Vera na festivalu

  Neděle, 26. červen, 2016
  Ahoj, já jsem fenka Vera a tohle je můj příběh. Jednou jsem s paničkou jela na výlet, na nějaký psí festival. Jelikož bylo opravdové horko a já seděla vzadu, tak mi panička otevřela okno. No a já viděla jak najednou proběhl nějakou ulicí zajíc.
 • Ztratil se pejsek.

  Pátek, 27. květen, 2016
  Pořídila jsem si pejska a odjela s ním na chatu. Všechno probíhalo jak má, chodili jsme na procházky, koupat k řece a moc se mi líbilo jak ho všechno zajímá. Ani jsem nepotřebovala vodítko, stále se batolil kolem mne.
 • CANISTERAPIE-UZDRAVOVÁNÍ LIDSKÉ DUŠE PSÍ LÁSKOU

  Středa, 25. květen, 2016
  K canisterapii se používá vycvičený pes neurčitého plemene. Důležité je aby byl pejsek vycvičený a měl rád lidi. Postižený člověk s psychyckým nebo fyzickým handycapem se se psem mazlí.
 • Pes záchranář

  Úterý, 24. květen, 2016
  Jednou jsem šla s Eimy na procházku. Byly jsme u babičky a tak jsem šla na louku u rybníka. Pustila jsem ji na volno. Najednou ale zachytila stopu a uháněla k lesu. Volala jsem na ni, ale ona nic. Vždycky poslechne, tak mi to bylo divné. Rozběhla jsem se za ní. Asi po 5 minutách jsem ji našla. Ležela vedle dalšího pejska, kterému tekla krev.
 • Nejkrásnější den v mém životě

  Pátek, 20. květen, 2016
  Ahoj chtěla bych se s vámi podělit o můj příběh. Není vymyšlený. To vše se stalo a jsem za to moc ráda. Chtěla bych tím poděkovat celé své rodině a kamarádům.
Celkem záznamů: 5497

Top inzerát

Německý špic malý štěňata s PP, otec Pomeranian

Německý špic malý štěňata s PP, otec Pomeranian

Plemeno : Německý špic malý
s PP : ano

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace