Psí příběhy

 • WiFi - První Velikonoce

  Sobota, 2. červenec, 2016
  Psal se rok 2013, zrovna byly Velikonoce a pro naší drahou fenku to byly úplně první Velikonoce od jejího narození. V ten den byl zrovna Velký Pátek - to jde celá rodina do kostela a posloucháme sestru hrající na varhany jako doprovod. Je to vždycky moc hezké a navazuje to tu pravou Velikonoční atmosféru.
 • Pravidla pro paničku

  Čtvrtek, 30. červen, 2016
  Za devět let co žiji se svou fenkou německého ovčáka Lerynkou jsem se naučila spoustu nových věcí a stále se učím.
 • Fenka Vera na festivalu

  Neděle, 26. červen, 2016
  Ahoj, já jsem fenka Vera a tohle je můj příběh. Jednou jsem s paničkou jela na výlet, na nějaký psí festival. Jelikož bylo opravdové horko a já seděla vzadu, tak mi panička otevřela okno. No a já viděla jak najednou proběhl nějakou ulicí zajíc.
 • Ztratil se pejsek.

  Pátek, 27. květen, 2016
  Pořídila jsem si pejska a odjela s ním na chatu. Všechno probíhalo jak má, chodili jsme na procházky, koupat k řece a moc se mi líbilo jak ho všechno zajímá. Ani jsem nepotřebovala vodítko, stále se batolil kolem mne.
 • CANISTERAPIE-UZDRAVOVÁNÍ LIDSKÉ DUŠE PSÍ LÁSKOU

  Středa, 25. květen, 2016
  K canisterapii se používá vycvičený pes neurčitého plemene. Důležité je aby byl pejsek vycvičený a měl rád lidi. Postižený člověk s psychyckým nebo fyzickým handycapem se se psem mazlí.
 • Pes záchranář

  Úterý, 24. květen, 2016
  Jednou jsem šla s Eimy na procházku. Byly jsme u babičky a tak jsem šla na louku u rybníka. Pustila jsem ji na volno. Najednou ale zachytila stopu a uháněla k lesu. Volala jsem na ni, ale ona nic. Vždycky poslechne, tak mi to bylo divné. Rozběhla jsem se za ní. Asi po 5 minutách jsem ji našla. Ležela vedle dalšího pejska, kterému tekla krev.
 • Nejkrásnější den v mém životě

  Pátek, 20. květen, 2016
  Ahoj chtěla bych se s vámi podělit o můj příběh. Není vymyšlený. To vše se stalo a jsem za to moc ráda. Chtěla bych tím poděkovat celé své rodině a kamarádům.
 • Dovolená s rodinou

  Sobota, 14. květen, 2016
  Jednou jsem jel s mojí rodinou na dovolenou na jižní Moravu. Jeli jsem v létě. A jeli jsme autem a to se mi moc nelíbilo,al hlavně že jsem jel taky ještě jsem nevěděl kam to jedeme ale měli jsme dva velké kufry a jednu vekou tašku s hračkami a krmením pro mě.Teď byste si mohli myslet že se mě chtějí zbavit ale to vůbec nebylo v úmyslu.Jeli jsme totiž na "dovču".
 • Pejskaři mají vlastní skupiny, ve kterých si domlouvají společné výlety

  Středa, 11. květen, 2016
  "Správná socializace mezi pejsky je důležitá již od raného věku. Je jedno, co váš pes všechno ovládá, jde o to, jak se umí chovat ". Skupina " Dobrmani v nouzi " a "Pejskaři ze severních čech" pořádají na různých místech socializační setkání - nejen psů ale i pánů :-) Velká základna je v Praze a okolí a na severu čech :-)
 • Dáša VS. Zajíc

  Pondělí, 11. duben, 2016
  Tak jsem si zaběhala...a Dáša je zrozena pro coursing...:D Dnes večer 20:47-Takze jdu si jen tak po lehku, moc nedržím vodítko a Dáša najednou zatáhne. Vodítko mi vyleťelo z ruky a Dáša běží. Vidím tam něco černého...říkám si co to je??..to bude určitě nějaká kočka,tak ta se někam schová..nene Eliško to není kočka to je zajíc.
Celkem záznamů: 5494

Top inzerát

Štěně z domácího chovu Velký švýcarský salašník Trinity Stars

Štěně z domácího chovu Velký švýcarský salašník Trinity Stars

Plemeno : Velký švýcarský salašnický pes
s PP : ano

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace