Psí příběhy

 • Kokršpaněl Daneček

  Úterý, 20. květen, 2008
  Jmenuji se Daneček,

  je mi 6 let a jsem černý kokršpaněl. Celých 6 let jsem měl moc milého páníčka, s kterým jsem si dobře rozuměl. Byl ale starý. Jednoho dne zemřel a já jsem zůstal sám.

 • Moira - vodácký pes

  Úterý, 20. květen, 2008
  V dubnu loňského roku jsme si s Pepíkem koupili krásnou modrou kanoi. Jako správný vodáci jsme vymýšleli jméno. Vybrali jsme COMODOR. Je to zkratka jmen našich 3 psích holčiček: CO - Coco Dora Ancilia; MO- Canta Lupa Moira; DOR - Dora z Klajdy, která už bohužel s námi nikdy na vodu nepojede. Tato voda byla výjimečná, poprvé s novou, vlastní lodí a také se psem. Chtěli jsme vzít obě holky, ale Dorinka se narodila v dubnu a tak byla ještě moc malá, proto jela jen Moira. Celý červen jsme s napětím sledovali stav vody, která klesala, ale Sázava sjízdná byla. Také jsme s Moirinkou trénovali doma na rybníčku. Loďka se tam sotva vešla, ale pro nácvik rovnováhy, nastupování a jiných důležitých věcí to stačilo!
 • Mé začátky

  Úterý, 20. květen, 2008
  Štěňátka se hrnula k ohrádce, aby si mohla očichat mou budoucí rodinu. Mezi nimi jsem byla i já...Malé pacičky se sápaly přes dřevěné lišty a černé knoflíčky na nosáncích "oňufávaly" lidské tváře. Korálky vystrašeně hleděly po lidech. Všichni jsme vyskakovali co nejvýše, aby si nás lidé všímali.
 • Čunčo

  Úterý, 20. květen, 2008
  Samík si jednou večer vlezl do misky s vodou a vykoupal se v ní...
 • Nikdy na tebe nezapomenu

  Úterý, 20. květen, 2008
  Ahoj, jmenuji se Veronika chtěla bych vám napsat můj psí příběh.
 • Těžké začátky štěněte aneb sama doma

  Úterý, 20. květen, 2008
  Jako malý štěně mě pánečci chtěli učit, abych vydržela sama doma, ale to se mě nelíbilo, jak jsem byla zvyklá být pořád s bráškou a mamkou a pořád o mě někdo pečoval. I ve dvou měsících jsem dokázala udělat pořádnou neplechu a taky jsem to párkrát pořádně schytala.
 • Děkuji...

  Úterý, 20. květen, 2008
  Haf kamarádi, pac dvounožci. Vím, že by tu měl být příběh o pejskovi, ale já chci psát i o jejich páníčcích. O tom, jak je důležité radou, soucítěním a pomocí jiného podpořit a dodat mu energii a optimismus.
Celkem záznamů: 5497

Top inzerát

Německý špic malý štěňata s PP, otec Pomeranian

Německý špic malý štěňata s PP, otec Pomeranian

Plemeno : Německý špic malý
s PP : ano

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace