Akim a fenka Bára

Čtvrtek, 5. srpen 2010

No tak abyste alespon věděli o čem vám tu budu dneska s paničkou psát: To takhle jednou jsem na prochazce potkal moc pěknou fenku Bára se jmenovala ,ale protože zrovna hárala panička mě za ní nepustila.

Tak jsem se z trucu rozhodl že se za ní vydám sám....Počkal jsem než panička otevře dveře a najednou frrr a už jsem byl venku .Jenže bohužel byl venku i paniččin táta a toho prostě poslouchat musím.Táta je táta...Ale stejně jsem to nevzdal a jakmile táta odešel utekl jsem znova!

 

Tentokrát jsem nečekal až někdo otevře ,prostě jsem si v nestřeženou chvíli otevřel sám :).Mno tentokrát jsem se stihl dostat až na louky kde jsem ji potkal (jako tu fenku).Jenže tam mě dohnala panička a já musel jít zase domů...tak jsem si doma trucovně lehle do pelechu a dělal uraženýho.

 

No ale večer .když jsem se vydal s paničkou na procházku a ona mě(velmi naivně) pustila na volno.Tak to byla moje poslední šance ...mno za Bárou jsem se nedostal ,ale zvládl jsem překonat svůj osobní rokord a třikrát za den utéct...ale fakt že jsem paničku pořádně naštval co? xD ...

 

Přidáno: 28 bodů

autor článku: kikushka

Počet přečtení tohoto článku: 682

Zpět na výpis


Top inzerát

Nabízíme štěňata západosibiřské lajky

Nabízíme štěňata západosibiřské lajky

Plemeno : Západosibiřská lajka
Pohlaví : ne
s PP : ne

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace