Beník

Sobota, 17. březen 2012

Včera jsem byla s Roxem na prochajdě. Šli jsme polňačkama, takže se pořádně vyběhal. Sluníčko svítilo, bylo prostě krásně. Konečně jako na jaře. Když jsme šli domů, tak jsme uviděli černohnědého drsnosrstého jezevčíka, kerý si jen tak běhal na volno bez vodítka.

 

 

Poblíž taky nebyl nikdo, kdo by si ho hlídal. Věděla jsem, že tady někdo takového má, ale v tu chvíli jsem si nemohla vzpomenout kdo. Pejsek se nás bál, teda spíš Roxika a tak utekl nahoru do kopce, k naší ulici, ale také k hlavní silnici. Bála jsem se, aby o nesrazilo auto, ta jsem zavedla Roxika domů a zavolala jsem mamce, jestli neví, kdo tady má takového pejska.

 

Samozřejmě, že věděla. Dav lidé - jeden o dva domy od nás a druhý kousek pod naším. Tak jsem šla zazvonit u toho prvního, ale nikdo mi neotvíral. Zjistila jsem, že mám v kapse ještě dva piškotky, tak jsem šla ze pesanem, abych ho odvedla domů, nebo aspoň někam dál od silnice.

 

Pejsek se nechal pohladit, piškotky spapal, ale domů jít nechtěl. Tak jsem ještě jednou doběhla domů a sundala Roxikovi obojek. Vzala jsem i jeho vodítko a běžela zpátky za ním. Ten mezítím odběhl ještě kousek dál, ale když jsem na něj zamlaskala, tak za mnou přiběhl.

 

Přetáhla jsem mu oboje přes hlavu a připla jsem ho na vodítko. Pejsek šel klidně za mnou, ta jsem šla ještě jednou zazvonit k páníčkům. Zase ale nikdo neotvíral, tak jsem zkusila jít ještě k těm druhým. i mi ale řekli, že jejich Asta je v pořádku doma a že tento je Beník od těch prvních.

 

No tak jsem šla zase domů a znovu jsem zavolala mamce, jestli na něj nemá číslo. S Beníkem jsem mezitím bya v kuchyni a rozmazlovala jsem ho dalšíma piškotkama. Po chvilce si pro něj přišel páníček a byl moc rád, že se mu nic nestalo..

 

 

 

Přidáno: 42 bodů.

autor článku: Mončača ヅ

Počet přečtení tohoto článku: 693

Zpět na výpis


Top inzerát

Jorkšírský terier - čoko a biro štěňátka bez pp

Jorkšírský terier - čoko a biro štěňátka bez pp

Plemeno : Yorkšírský teriér
s PP : ne

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace