Čtyři nohy a osm pacek na procházce

Sobota, 26. červen 2010

Hafoj! Návštěva štěněte ! Dneska se konečně počasí umoudřilo a my jsme s paničkou konečně mohli protáhnout pořádně nožky. Vyrazili jsme odpoledne kolem třetí hodiny. Na naší dobře vyšláplou procházku kolem řeky. Cestou jsme viděli sprejery, mamku kachnu se sedmi malými káčátky a já jako správný lovec jsem je chtěl „prohnat” , ale panička mi to zakázala. Taky spoustu lidí i s pejsky třeba krásného zlaťase s malým boloňáčkem, nebo staforda. Po cestě se vždycky s paničkou něco pocvičíme, hodíme pár klacíků a taky na našem oblíbeném místě se jdeme zchladit do vody. Teda já do vody a u paničky se pak jako vždy otřepu ,takže vodě neunikne. Tak jsme tak šlapali , když paničce přišla smska od kamarádky. A tak se panička rozhodla , že ji navštívíme.


Než se spolu domluvili tak minimálně vypsali pět smsek. Panička spoléhala na svojí paměť ,která jí bohužel zklamala . Atak jsme prošmejdili kousek Janové než jsme narazili na její mamku , která nás navedla. Takový trapas, všichni na nás koukali . No a když jsem našli ten správný baráček tak nás přivítal štěkot dvou trhačů malé zuřivé čivavy a křížence. A po chvíli vyšla paniččina kamarádka.


Ukázala nám malé štěndo choďáčka s kterým jsme se šli projít paničce se moc líbilo. Já jako vždy štěňata ignoruji jen sem tam jim dám pár výchovných pohlavků. Byli jsme se projít na louce ,takže jsem byl ve svým ráji mezi myšíma dírami. Prohnal jsem tam čápa, vymetl spoustu kaluží ,ale byl jsem šťastný.Pak jsem šli kousek po cyklostezce kde jsem předvedl ,že u nohy chodit nebudu když tam jde štěně. Došli jsme na místní fotbalové hřiště de jsme se proběhli ,pomazlinovali , udělali pár foteček. Pak jsem se předvedl pár triků co umím . Zkusili jsme pár povelů i štěndo si jich pár zkusilo. Dali jsme si spolu závody v rychlosti .Zatím jsem to štěněcí batolení ještě předběhl ,ale až bude starší tak už na něho nebudu stačit. Užili jsme si spoustu legrace . Rozloučili jsme se s kamarádkou a se štěnětem a šli jsme domů .


Cestou domů jsme zvolili trochu pomalejší tempo , protože jsme toho s paničkou už taky měli dost. Zastavili jsme se u vody kde jsem se naposledy zaplaval a šli jsme . vždycky když se okoupu tak jsem strašně živý tak sem si celou cestu pobíhal.Žádného pejska jsme už nepotkali . A tak jsem se došli až domů. Doma jsme pak vytáhli černého pasažéra a já jsem šel spinkat do pelechu.

 

Přidáno: 65 bodů

autor článku: Zuzka

Počet přečtení tohoto článku: 660

Zpět na výpis

  • 30.06.2010 11:21:12

    Vendis* napsal(a):

    NEJLEPŠÍ DEN !
    krásně napsané=*=*
    s pozdravem Lear!♥♥♥!! !! !!

Celkem záznamů: 1
|< << >> >|

Top inzerát

Koupím šteně

Koupím šteně

Plemeno : Dánsko-švédský farmářský pes
Pohlaví : ne

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace