Náš pes DENÝSEK

Pondělí, 5. prosinec 2016

Jen něco málo bych napsala o tom, jak k nám Denny přišel do rodiny. Už je to několik let. Jeli jsme s manželem od známých a nedaleko Krásného lesa, kde se nachází útulek, jsem si potřebovala odskočit...

Manžel zastavil a já honem vyběhla, bylo to už v začátku listopadu a byla dost zima. Jak tak koukám, kam bych zapadla, uslyšela jsem něco jako dětský pláč. Koukám, rozhlížím se a co nevidím -ležela tam krabice a z ní ten pláč vycházel.

Nedalo mi to, otevřu krabici a tam leželo pět maličkých štěnátek. Popadla jsem krabici, zapoměla jsem i to, proč jsem do lesa šla a utíkala k autu. Honem jsem manželovi vše ve zkratce řekla a jeli jsme ke kamarádce veterinářce s tím krásným úlovkem.

Když ty zlatíčka viděla a prohlédla, její první bylo "Co s nimi chceš dělat"? jsou ještě moc malí, odstavení od mámy, ty nepřežijou! Ale to ona věděla, že já se nevzdám!

A věřte nevěřte, vypiplala jsem všech pět štěnátek a čtyři rozdala do dobrých rokou kamarádů.

Toho nejmenšího, kterí mi první oblízl ruku, jsme si nechali. Dnes je z něj náš poklad, naše zlatíčko a potěšení!

S bráškama jsme ve stálém kontaktu (byli to samí kluci) a navštěvujem je. Proč ta osoba, která je vyhodila na mráz, je nedala do útulku, který je nedaleko? PROČ?

Ale to bychom potom neměli našeho Denýska!

 

Uděleno: 80 bodů

autor článku: Denýskovi

Počet přečtení tohoto článku: 452

Zpět na výpis

 • -- bez nadpisu --

  22.01.2017 09:26:57

  napsal(a):

  To je neskutočné,čo dokážu niektorí ľudia urobiť s malými,bezbrannými,živými tvorčekmi.To môžu urobiť len ľudia bez srdca.Nikdy určite nepocítili lásku a oddanosť psíka.Ja si už svoj život bez psíka neviem predstaviť.

 • -- bez nadpisu --

  01.01.2017 14:30:51

  nemeckyovcak007 napsal(a):

  Musel si hodně vytrpět u takových lidí kteří ho pak spolu s jeho sourozencama dají do krabice a odvezou je do lesa... Takový lidi neví co je pes zač. Je to nejlepší přítel člověka. Ale aspoň že je odvezli právě tam kde jste zastavili, jinak tu Denýsek nemusel mít profil.

 • -- bez nadpisu --

  15.12.2016 14:23:35

  Akíčita napsal(a):

  Roztomilý pejsek...připomíná basenžiho...Můj bývalý šéf takto jednou ráno přišel do práce taky se štěnětem...že ho našel v krabici u popelnic...taky prtě ještě určitě neodstavené...Nechal si ho, nosil tajně do práce a my mu s kolegyní pomáhaly ho vypiplat...Byl to malý kříženeček jezevčíka...Vyrostlo z něj ale pěkné čertisko - temperamentní, ale mazel. Měl u šéfa nakonec moc hezký život...

Celkem záznamů: 3
|< << >> >|

Top inzerát

Krásné štěně něm.ovčáka s PP (pejsek) barva &quot;rex&quot;

Krásné štěně něm.ovčáka s PP (pejsek) barva &quot;rex&quot;

Plemeno : Německý ovčák
Pohlaví : ne
s PP : ano

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace