Jak se znám s paní doktorkou

Pondělí, 30. srpen 2010

Jéje,to když jsem šel na kastraci,tak na mě musela panička nalehnout v ordinaci, aby mi dala doktorka injekci na zklidněnou.

Jak jsem sebou mrskal tak jsem vyrazil doktor. tu injekci z ruky ta vylítla a zapíchla se mé paní do boty,tak se tomu smáli,že chyběl kousek a měla to má paní v zadnici ,no a pak se na mě chodila doktor.dívat a když jsem stále vrčel ,tak řekla,ještě počkáme,pak jsem teprve dostal uspávačku,,a pak jsem se strašně rychle probral,d. říkala,že to také nečekala,že se proberu tak rychle,jiná psi chrápou a já už se tam plazil po zemi,nojo,už jsem chtěl za paničkou.ale paní doktorka je moc,moc šikovná,panička je ráda,že chodíme k ní,ona i se snaží dávat co nejslabší narkozy aby se zvířátka probudili,aby třeba nezůstali spát na vždy,i Barunce to tak udělala,všechny operace co jsme u ní absolvovali,já,Bono,Bára,dop adli dobře i hojení bez problému,a hlavně také levněji než u jiného doktora.Je to naše hodná paní doktorka Drahomíra Jeroušková z Doudlevec.

 

Přidáno: 12 bodů

autor článku: HOBÝČEK A BONÍČEK

Počet přečtení tohoto článku: 1030

Zpět na výpis


Top inzerát

Německý drátosrstý ohař

Německý drátosrstý ohař

Plemeno : Německý ohař drátosrstý
s PP : ano

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace