Jednoho krásného dne...

Úterý, 12. duben 2011

Roxy. Náš pejsek zlaté barvy, nadevše miluje procházky. A tak když jsem se vrátila ze školy, šli jsme s kamarádkou Gabčou ven. Gabča přišla se svým psem – šeltií Montym. Byl krásný den, sluníčko hřálo a my jsme se šli podívat, jak to vypadá u stromečku, který jsme na vánoce zdobili chlebem, mrkví a dalšími dobrotami pro zvířátka. Cesta vedla kolem polí a pejsci tak mohli být na volno. U stromečku nebylo nic nového, tak jsme šli zase někam dál.

 

Zastavili jsme se u Gabči doma, abychom se napili, a protože už se nám nechtělo nikam jít, byli jsme u ní za domem. Rox se hned „vykoupal“ v potůčku který tam teče, a hned byl jako prasátko. Já s Gabčou jsme si sedli a povídali. Najednou ale vidíme že tam utíkají dva labradoři. Jmenovali se Bob a Betina a zrovna utekli svým páníčkům. Já jsem Roxu hned chytla, protože jak ho znám chtěl by se s nimi pobít a to by asi tuto bitvu nevyhrál. Přece jenom dva labradoři… Chvíli jsem ho držela než odběhli pryč. Potom jsem ho zase pustila, a on si běhal kolem atd.. Když jsme si tak povídali o všem možném, viděli jsme jak se ti dva psi vrací. Okamžitě jsem zavolala Roxika a šla jsem dál aby se neporvali. Nakonec si je ale páníci chytli a my jsme mohli zase pustit Roxu a Montyho na volno.

 


Po chvíli Rox našel velikou větev. A tm velikou to myslím vážne! Měla nejmíň čtyři metry a Roxy si s ní začal hrát. Pořád ji zvedal nahoru, tahal někam, chtěl nám ji přinést ale nešlo mu vyjít kopeček, aby se k nám dostal :). Párkrát málem Gabči pošlapal záhonek, ale ten to ve zdraví přežil. No, a pak nás nebavilo jen tak tam sedět, tak Gabča dala Montyho domů a vzala si kolo, že pojedeme se někam projet. Ale to jsme nechali Roxu doma, protože s ním by to asi nedopadlo dobře. Teda pro mě :).


Taky máte rádi takové dny, kdy jste celý den venku a běháte s pejsky? :)

 

Přidáno: 48 bodů

autor článku: Mončača ヅ

Počet přečtení tohoto článku: 872

Zpět na výpis


Top inzerát

Jorkšírský terier - čoko a biro štěňátka bez pp

Jorkšírský terier - čoko a biro štěňátka bez pp

Plemeno : Yorkšírský teriér
s PP : ne

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace