Kabrňák Rex aneb tři packy a jedna slečna

Pondělí, 21. červen 2010

Hafoj, jako melé štěně jsem dostal poslání vyrovnat se komisaři Rexi. Protože moje panička milovala německé ovčáky a vždycky si ho přála. Z jistých důvodů, ale dostala místo ovčáka malého jorkšíra. A tak začal můj příběh.

 

Do rodiny jsem příšel už jako odrostlejší štěně byly mi už 4 měsíce, takže panička mě začala hneda cvičit. Nejprve chodila do kroužku , který se jmenoval hafklub přes něho se dozvěděla o nedalekém cvičišti a ta se rozhodla ,že tak se mnou bude chodit.A tak začala moje kapitola života ,,cvičák". všechno bylo fajn a cvičit mě v celu bavilo .A jeden den se knám do party, která chodila na cvičák pěšky protože byl od našeho domu dost daleko, připojila jedna holčina s krásnou ridgebackou Beruškou. A já jako známí ,, uchylák" se se do ni zamiloval.

 

Ten den bylo moc krásně a mi jsme pospíchali , aby jsme stihli sraz s kamarády. Pokažde jsme chodili kolem vody takže jsem byl na volno a v tu chvíli se to stalo dostal jsem pořádný žihadlo do přední packy. Takže jsem celou cestu na cvičák kulhal po třech packách .Ten den jsem na cvičaku však měl volno, takže jsem se jenom díval na ostatní.

 

A když výcvik skončil tak vždycky tam moje panička ještě chvíli seděla a klábosila a mi psi si zatím mohli hrát. A já za svoji Beruškou musel lítat přes celý cvičák po třech ale neodradilo mě to i když jsem pak doma padl do pelechu a usnul.

Rexík

 

Přidáno: 35 bodů

autor článku: Zuzka

Počet přečtení tohoto článku: 757

Zpět na výpis


Nej plemena

Top inzerát

Hledáme fenku pro krytí

Hledáme fenku pro krytí

Plemeno : Labradorský retrívr
Pohlaví : ne
s PP : ano

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace