Můj příběh na farmě

Pátek, 25. leden 2013

Ahoj jmenuji se Jana a chci Vám vyprávět příběh o pejskovi, který žije na farmě, co tam zažívá. Tento příběh bude veselý, nikoli smutný, ale i o kamarádství. Tak pojďte si to přečíst.

 

 

Začátek
Kohout začal kokrhát a já ještě ležím v posteli. Z kuchyně se ozval hlas strýčka: Aj karamba, ten kluk je ještě v posteli a kuřata ještě nedostala jíst. Strýčku Petře, vždyť já je nakrmím i krávy vyvedu na louku i kozy i ovce, prostě všechno. Tak di, kamaráde, tak di. Para para pararara, Stelo, kam utíkaž?! Tele jedno. Jé, kdo je to? Jé pejsek, ahoj kamaráde, odkud jsi? Vemu si tě a budeš se jmenovat Ríša. Pojďte ovečky, strýčku, nemáme nějake maso? Ale k čemu je ti maso, vždyť nepracuješ, jen celý den váliš se u televize a ještě ti mám dávat maso, aj karamba. Strýčku, maso pro pejska. Tak pro pejska snad by něco bylo, chichii.

 

Seznámení se zvířatkami
Haf! Co jsi zač, pejsku? Já jsem Baron a tady hlídam já. Meee, nestraš Barone, ahoj štěně, já jsem ovečka Agáta, co ty kamaráde? Haf, ahoj, já jsem Ríša. Jé, máme nového pejska, já jsem koza Timia. A já jsem tele Stela. Slyšeli jste, že od souseda pes pokousal kočku, aby nepokousal naši. Barone, to doufám, protože Rambo je vzteklej, jak by ne, meee. Kdo je to Rambo? Prcku, to je ten nejvzteklejší pes ve vesnici. Aha.

 

První práce
Ríšo! Barone! Mám pro vás práci. Haf, jakou? Co štěkáš, Ríšo? Barone, Ríšo, běžte zahnat ovce a ty Barone Ríšu naučíš, jak se to dělá. Jasně, šéfe. Neštěkej a běžte za těmi ovcemi. A jak dopadne s ovcemi, přečtěte si jindy, doufam, že vám se to zatím líbilo, počkejte si na další část, kde Ríša zachrání ovečky před Rambem.

 

 

 

Přidáno: 34 bodů.

autor článku: Jana

Počet přečtení tohoto článku: 697

Zpět na výpis


Top inzerát

Jorkšírský terier - čoko a biro štěňátka bez pp

Jorkšírský terier - čoko a biro štěňátka bez pp

Plemeno : Yorkšírský teriér
s PP : ne

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace