Můj příběh na farmě - plavání

Čtvrtek, 7. únor 2013

Jako každé ráno, první, kdo řve, je strýček a dneska byla hádka, strýček jako vždy řval na Petra a já jsem vstal a šel k rybníčku.,Ahoj Barone, co děláš? Prcku, plavu, a abys, věděl, strýček se hádal a Petrem kvůli tobě. Jak to?

 

 

No strýček chce, aby ses naučil plavát a Petr nechce. Barone a je to těšký. Ani Ríšo ne, ale měl by ses to naučit. A to jsem si nepředstavoval, jak to dopadne. Ríšo, kde jsi, aj karamba, ten pes mě štve. Haf, už běžím strýčku. Ríšáku, neštěkej a pojď k nám, mám pro tebe překvapení. Pak jsme přišli k rybníku a já jsem pochopil, že mě strýček bude učit plavat a řekl. Tak Ríšo, pojď ke mě do náruče a já tě do té vody hodím. Ale najednou jak já jsem skočil do náruče, tak mu rupla záda a vykřikl. Aj karamba, moje záda, no jo, už nejsem mlaďoch.

 

Pak přišel Petr a odvedl strýčka domů a pak přišel zpátky k rybníčku. Tak Ríšo, skoč mi do náruče. Skočil jsem a hned jsem letěl do rybníka a začal jsem se topit. Petr skočil do rybníka za mnou a nemohl mě najít, protože skočil na mě, ale pak mě zase hodil a já jsem hned z vody vyletěl na strom a až na osmý pokus jsem začal plavat a za to, že jsem se naučil plavat, jsem dostal moc dobré kosti a teď s Baronem plaveme jako psí ryby a dáváme si závody a já jsem vyhrál už třikrát. Příště si přečtete o tom, jak Ríša zažil dobrodružství v lese.

 

 

 

Přidáno: 26 bodů.

autor článku: Jana

Počet přečtení tohoto článku: 522

Zpět na výpis


Top inzerát

Jorkšírský terier - čoko a biro štěňátka bez pp

Jorkšírský terier - čoko a biro štěňátka bez pp

Plemeno : Yorkšírský teriér
s PP : ne

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace