Můj příběh na farmě - průšvíh s kohoutem

Středa, 6. únor 2013

Už vysvitlo slunka a já jako Petr ještě spal a najednou se ozve hlas kohouta a strýčka. Aj karamba Petře, Ríšo vstávat kohout už kokrhál a vy ještě spíte, aj karamba aj aj.

 

 

Já jsem už vstal a běžel zahnat ovce na louku. Za den jsem toho udělal, tak např. zahnal ovce na louka a pak zpátky domů, běžel do města za novinami, hlídal krávy, zahnal kozy na louku a pak zpátky a pak ještě dovléct Barona domů, protože má něco s packou a ještě jsem nosil Petrovi nějaké těžké věci, a když jsem se vrátil, už byla skoro noc.

 

Slunko už vyšlo a kohout začal zase kokrhat a já jsem šel si s ním to vyřídit. Hele, kohoute, prosím, můžeš kokrhat o dvě hodiny později, já jen pracuju a ty jen kokrháš. Ríšo, zakokrhal jsem a teď běž pracovat. A já jsem běžel pracovat a vrátil jsem se do svého pelíšku ze slámy až v deset hodin a kohout zase začal kokrhat, takže jsem si řekl, že to tak nenechám.

 

Kohoute, já chci se vyspinkat a ty mě nenecháš. Hele, prcku, řekl jsem ti, že když kokrhnu, tak půjdeš pracovat. A já jsem chtěl kohouta škrábnout, ale ouha, on mě svým zobákem praštil do hlavy a teď jsem se ponaučil, nikdy nesahej na kohouta a neprovokuj ho a příště si přečtete, jak Ríša se naučil plavat.

 

 

 

Přidáno: 22 bodů.

autor článku: Jana

Počet přečtení tohoto článku: 512

Zpět na výpis


Top inzerát

Jorkšírský terier - čoko a biro štěňátka bez pp

Jorkšírský terier - čoko a biro štěňátka bez pp

Plemeno : Yorkšírský teriér
s PP : ne

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace