Můj příběh na farmě v lese

Středa, 13. únor 2013

Už je ráno a já s Petrem jako vždy ještě spíme a jako vždy první hlas, který jsem slyšel, byl strýčka a řval: "Aj karamba Ríšo, Petře, vstávat, jdeme do lesa!" A já jsem se zarazil, protože jsem nevěděl, co to je les.

 

 

"Ríšo, Barone, Petře, šup, jdeme nasbírat dřiví a lesní jahody, protože teta chce udělat dort." Já a Petr jsme šli rychlým krokem, hlavně já a Petr mi začal vyprávět, co je všechno v lese. "Kamaráde Ríšo, v lese je tolik věcí, tak například zvířata, třeba srnci, zajíci, medvědi, lišky a dokonce i vlci. Taky tam jsou všelijaké jahody." "Aj karamba, ty záda, víte co, já jsem prožil v lese?" "Ne, strýčku," řekl Petr.

 

"Tak například, joo už vím, takže jednoho dne jsem šel s tátou do lesa za dřívím, když táta kácel strom, tak já jsem se nudil a najednou vyletěl krásný červenožlutý motýl a já jsem za ním běžel a najednou jsem si všiml, že jsem daleko od táty a najednou jsem uslyšel kroky vlka." Najednou Petr přerušil strýčka a řekl: "Koukej Ríšo, tady jsou borůvky," a já jsem skoro všechny za sekundu nasbíral, ale bylo jich tam o mnoho víc, než jsem si myslel.

 

"Strýčku, co nám ještě chybí?" řekl Petr. Hele Petře, už jen dříví a šli jsme už všichni pomalým krokem. Nasekali jsme dříví a šli domů. Teta nás moc hezky uvítala s Baronem, takže nám dala kosti a Petr se strýčkem si pochutnali na dortíku. A příště si přečtete, jak Ríša udělal v obchodě bynec a jak bude potrestán.

 

 

 

 

Přidáno: 32 bodů.

autor článku: Jana

Počet přečtení tohoto článku: 501

Zpět na výpis


Top inzerát

Jorkšírský terier - čoko a biro štěňátka bez pp

Jorkšírský terier - čoko a biro štěňátka bez pp

Plemeno : Yorkšírský teriér
s PP : ne

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace