Pes je dar

Neděle, 5. březen 2017

Ahojky přemýšleli jste někdy jaké by to bylo bez psů? Představa je hrozná. Pes je zázrak pomáhá lidem jako jsou třeba vozičkaři , nebo jako nevidomý lidé ,ale ne jen jim , ale i nám zdravím lidem znáte ten pocit když k vám přijde váš chlupáč a olízne vás nebo do vás drbne aby jste ho pohladily pocit? skvělý .

Jsou tu lidé kteří si psů neváží a ubližují jím , ve zprávách je toho víc než dost tyto lidé nejsou lidmi . Nikdo nepochopí proč to dělají nejspíš si chtějí vylit vztek nebo něco horšího .


Pomoc psovi je pomoc přítelovi pes je rodina .
Jeden skvělý psí pohled a už mám lepší náladu.

Proto všem pejskařům přeji hezké zážitky s vašimi chlupáči ,kteří jsou dar .

 

Uděleno: 20 bodů

autor článku: Kateřina

Počet přečtení tohoto článku: 357

Zpět na výpis

  • -- bez nadpisu --

    23.03.2017 12:06:23

    Akíčita napsal(a):

    Prvního psa jsme si pořídili, když mi bylo 9 let a od té doby u nás vždy pes byl a bude. Už si opravdu nedokážu představit, že bych psa neměla. Když mi zemřel předchozí pejsek, byla jsem bez psa více než půl roku....Byla jsem domluvená se známou, že si vezmu štěně od ní, ale její fenka, bohužel, nezabřezla. Takže jsem čekala na štěně od té druhé a to se naštěstí už povedlo....Ten čas bez psa byl ale takový divný....prostě něco mi chybělo...Teď už skoro 2 roky je to psí místo v naší rodině zase obsazeno a je to super.;-)

Celkem záznamů: 1
|< << >> >|

Top inzerát

Rotvajler

Rotvajler

Plemeno : Rotvajler
Pohlaví : ne
s PP : ne

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace