Psí záchranář

Čtvrtek, 3. leden 2013

Tento příběh se nestal vymyslela jsem si ho, ale vím, že je to trochu dlouhé, ale prosím zkuste se si to přečíst celé. Kessi je obyčejný pejsek, který žije na statku, soused má také tři psy, ale nemá je rád, zdědil je po svém otci.

 

 

Nejhorší bylo, že je bil. Jednoho dne Kessi jela se svými páničky k veterináři a ukázalo se, že Kessi je čistokrevka, že je to rhodéský ridgeback. Potom se vrátili domů. Soused se zrovna vracel ze psí procházky, teda spíše z lovu. Kessi vyskočila z uta a s pejsky se přivítala, ale soused kopnul do Maxe, jeho psa, Kessi začala kňučet a skočila přes plot do zahrady.

 

Když dojedla své jídlo, tak přeskočila plot a běžela do lesa a pak večer se vrátila. Hned ráno soused vzal své psy a šel na lov. Šel kolem řeky, soused do ní spadl, měla silný proud. Pejsci začali výt, Kessi to uslyšela a běžela s rychlostí světla. Soused se zatím topil v řece a křičel sprosté věci a najednou vyskočila Kessi, která skočila do vody a začala plavat za sousedem, který nenáviděl psy.

 

Kessi to nezvládala, ale nakonec souseda dostala z vody. Kessi je šampionka a soused už nikdy nebil psy. Kessi byla moc milá a hodná, dokonce sousedovi zachránila život. Dne 23.12. Kessi běží za vánočními novinami do města a po cestě domů ji přejede náklaďak. Řidič vystoupí a veze Kessi k veterináři, po šesti minutách řidič zavolal páničku Kessi a za tři minuty Kessi umírá na sále.

 

Páničci přijeli pozdě. Kessi se nedočkala Štědrého dne a její páničci Štědrý den neoslavovali, pocítili, jaké to je ztratit svého psa. Kessi zemřela 23.12. a narodila se 24.12. na Štědrý den, ale svých narozenin se nedožila.

 

 

 

 

Přidáno: 36 bodů.

autor článku: Jana

Počet přečtení tohoto článku: 803

Zpět na výpis


Top inzerát

Jorkšírský terier - čoko a biro štěňátka bez pp

Jorkšírský terier - čoko a biro štěňátka bez pp

Plemeno : Yorkšírský teriér
s PP : ne

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace