Roxy - úplně od začátku.

Neděle, 12. červen 2011

Jednoho červencového dne měl děda oslavu narozenin. Konala se na mém oblíbeném místě – na chatě ve Mlýnkách. Byla tam skoro celá naše rodina – já, bratr, mamka, táta, bratranci, teta, strýc, nějací dědovi příbuzní.

 

 

Právě když oni přijeli, měli s sebou v náručí malé štěňátko. Štěňátko bylo malé, mělo zlatou barvu s bílou náprsenkou. Byl to malý roztomilý kříženec. Moc se mi líbil. Nevěděla jsem, proč tady je, ale tiše jsem doufala, že ho děda dostane k narozeninám.

 

A to se taky stalo! Hned jsme mu šli vymyslet jméno. Já, bratranec Kuba a bratr jsme si sedli do kroužku a malého pejska si dali doprostřed. Napadlo mě jméno Roxy, ale Kuba řekl: "Né, Roxy ne. Co třeba Dan?" To se zase nelíbilo mě. Po chvilce přemýšlení, když nás nic nenapadalo, jsem řekla: "Hej jo, Roxy jo!" Tak se teda jmenoval Roxy. Začali jsme kolem něho běhat a skákat a volali jsme na něj: "Roxy, Roxy!" Sice si ten den už moc nepamatuji, ale vím, že to byl ten nejlepší den v mém životě.

 

O den později jsme já a bratr zůstali na prázdninách ve Strážnici, kde bydlel děda a babička. Byli jsme tam týden a rodiče byli doma. Roxík tam zůstal s námi. S dědou jsme mu koupili oranžový obojek a modré vodítko. Které má do dneška. Po týdenních prázdninách ve Strážnici jsme měli jet domů. Než jsme ale odjeli, tak jsme zjistili, že nám děda Roxíka nechává, protože by na něj neměli moc času a neměli by ho kde mít. Bylo to super! Konečně máme pejska!

 

Teď už to bude 5 let, co máme Roxinka u nás doma. Je to milý, hravý pejsek, který má pořád moc energie. Mám ho moc ráda! Děda má už také pejska. Je to jezevčík a jmenuje se Čertík.

 

 

 

 

 

Přidáno: 40 bodů.

autor článku: Mončača ヅ

Počet přečtení tohoto článku: 1040

Zpět na výpis


Top inzerát

Jorkšírský terier - čoko a biro štěňátka bez pp

Jorkšírský terier - čoko a biro štěňátka bez pp

Plemeno : Yorkšírský teriér
s PP : ne

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace