zábavná procházka (podle pejska)

Neděle, 27. únor 2011

Hafoj.Jmenuju se Akim.Jsem labradorek a je 5 let. Jsem vcelku poslušný (teda alespoń to tvrdí panička).Ale mám jednu slabost.A to psí kamarády ,jak mám možnost ,běžím si s němi hrát.Takže se některé procházky stávají spíše zábavnou honičkou.Teda,pro mě zábavnou,pro paničku už méně zábavnou. A právě o jedné takové procházce vám budu povídat :).

To jsme takhle jednou šly na procházku.Panička si mě na louce pustila,chvilku jsme si hráli ,ale potom,jsem si všiml nějakého nového kamaráda.A tak jsem se s ním šel pozdravit a poznat.Jenže jak se ukázalo pesan byl pěknej bručou a odehnal mě.Rozhodl jsem se že se teda aspoň půjdu podívat za kámoškou bíglicí.Ta na zahradě byla,tak jsme se pozdravili a já běžel dál,protože jsem uslyšel paniččin (poněkud naštvaný)hlas.Dál jsem potkal holky.To jsou dvě malé pudlice,s těmi si taky někdy hraju,ale dneska jsem na ně jen přátelsky hafl .Protože panička běžela těsně za mnou.
Když jsem proběhl všechny oblíbená místa.Pomalinku a se psíma očima ve tváři jsem se vracel k paničce. Dokonce mi ani nevynadala :).Vzala mě na vodítko a šly jsme dom.
Tohleto jsou mé nejoblíbenější procházky.Teˇverze paničky (pokud se vám chce tu nednější verzi číst :D).

Rozhodla jsem se ,že vezmu Akima na louku.Chvíli jsem si hrály,ale pak zpozoroval staršího labíka.Ten si s ním hrát nechtěl,tak běžel dál ,proběhl okolo zahrady kde mají bíglicí,pak polekal paní se pudlíkama.A běžel dál .Po půl hodině běhání po okolí se konečně Akim rozhodl ,vrátit se za mnou.Ani jsem ho nepotrestala,přeci kdo by chtěl ,ublížit těm přátelským psím očí ...:)

 

Přidáno 54 bodů.

autor článku: kikushka

Počet přečtení tohoto článku: 678

Zpět na výpis


Top inzerát

Nabízíme štěňata západosibiřské lajky

Nabízíme štěňata západosibiřské lajky

Plemeno : Západosibiřská lajka
Pohlaví : ne
s PP : ne

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace