Štěňata

 • Co dělat, když je vaše štěně obézní?

  Pondělí, 25. květen, 2015
  Láska prochází žaludkem, ale ne donekonečna. A i když psí oči jsou psí oči, pokud se z vašeho štěněte stává soudeček, je třeba s tím něco dělat. A nebo se v této situaci může skrývat i utajený zdravotní problém?
 • Štěně v zimě v boudě - je to pro štěně zdravé?

  Pondělí, 24. únor, 2014
  Je mnoho lidí, kteří bydlí v domě a pořídí si štěně, které nechtějí mít doma a rovnou ho od třech měsíců nechají vyrůstat na zahradě. Pokud jste však jedním z nich a štěně si pořizujete na zimu, je třeba zvážit mnohá úskalí, která na vaše štěně mohou venku čekat.
 • VIDEO: Jak krmit 3-týdenní štěně

  Pátek, 21. únor, 2014
  Od třetího týdne nastává tzv. přikrmování štěňat. Není to ale přesně daný termín. Někdy musíme začít přikrmovat dřív, někdy postačí později. To záleží na mléčnosti feny, na počtu štěňat apod.
 • Manuál majitele psa I. díl - Jak na štěně

  Neděle, 1. září, 2013
  Chystáte-li se pořídit si štěně, zejména pokud jde o Vašeho prvního psa, jistě Vás napadá celá řada otázek. A není divu, štěně se totiž stane novým členem rodiny a před jeho příchodem je potřeba zařídit velkou spoustu věcí. S čím vším je tedy třeba počítat? Do jaké míry se změní náš denní režim? Co a kdy musíme zařídit?
 • Když štěně poznává svět

  Neděle, 17. březen, 2013
  I se zvířecími batolaty to chodí naprosto stejně jako s těmi lidskými. Jsou hravá, poznávají věci a prostředí, učí se. Každý, kdo si štěně pořídí, by měl tedy vědět, že ho čeká spousta práce. Protože nedílnou součástí tohoto věku je samozřejmě i výchova.
 • Jak (ne)vybrat štěně

  Čtvrtek, 12. srpen, 2010
  Pokusím se vám pomocí vlastní zkušenosti poradit, jak si určitě nevybrat psa. Záměrně nepopisuji konkrétního "chovatele" ani konkrétní plemeno. Můj pejsek je na zaslouženém odpočinku, chtěla jsem pro sebe vybrat štěně, které bude jeho nástupcem ve výcviku. Vybrala jsem si u nás málo známé velké plemeno s PP. Po předchozí mailové domluvě jsem se rozjela do chovatelské stanice.
 • Jak správně krmit štěňátko

  Úterý, 18. srpen, 2009
  Období růstu štěněte je velmi důležité, a pokud něco pokazíme, je těžké pak tyto chyby napravovat a někdy to již ani není možné. Stěžejní je uspokojit všechny nároky rostoucího organismu! Další a neméně důležitou věcí je vytvořit u pejska správný návyk příjmu krmiva a předejít tak různým zlozvykům s tím souvisejícím.
 • Umělé oplodnění už i u fen!

  Úterý, 11. srpen, 2009
  Doba, kdy se majitel své fenky rozhodne, že by chtěl mít malá štěňata, musí být dopředu dobře rozvržená, aby se nestalo, že fena je již příliš stará na to, aby se stala březí. V době, kdy je znečištěné životní prostředí, se může stát, že příroda právě vašemu pejskovi nenadělila ta správná vajíčka, která jsou plodná. V takovém případě přichází na řadu umělá inseminace.
 • Děti a psi

  Pátek, 20. březen, 2009
  Snad každé dítě aspoň jednou v životě přijde s prosbou: „Kupte mi psa". Co teď? Tam, kde jsou na zvířata zvyklí, většinou stačí se rozhlédnout a vybrat správnou rasu, odpovídající požadavkům rodiny. Pokud nepatříte k rodinám plným zvířat, máte o čem přemýšlet.
 • Štěně versus nebezpečná místa v bytě I.

  Středa, 17. září, 2008
  Situace, kdy si domů přivezete nové štěně, není nepodobná návratu z porodnice. Tím okamžikem se zkrátka změní nejen chod celé rodiny, ale často je nutné i vehementně přizpůsobit celé bytové zařízení. Přemýšlejte raději dopředu - všechno, co zvládnete připravit ještě před příchodem vašeho psího mimina domů, vám může ušetřit spoustu nervů a zklamání. Jakmile totiž malý čtyřnožec projde vstupními dveřmi, pustí se bezodkladně do prozkoumávání a následného ochutnávání všeho, co mu přijde do cesty, a na co vzhledem ke své tělesné výšce (která se může rychle měnit) dosáhne. To může vést v lepším případě ke zničení nejrůznějších součástí vašeho bytového zařízení, ale v horším případě bohužel také k závažným štěněcím zraněním.
Celkem záznamů: 28

Top inzerát

Rotvajler

Rotvajler

Plemeno : Rotvajler
Pohlaví : ne
s PP : ne

Chovatelské stanice

Airedales ♥ "Of Lussyland" ♥
Kraj: Stát: Slovensko
Okres: Stát: Slovensko
ANERIKO
Kraj: Středočeský kraj
Okres: Kolín
BUGSY
Kraj: hlavní město Praha
Okres: Praha-město
Chovatelská stanice Alwaro FCI
Kraj: Stát: Polsko
Okres: Stát: Polsko


Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace